ADV TOP
ADV LEFT

mimoděložní těhotenství

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lavande » středa 11. červenec 2012, 18:15
Ano, Elso, v Čechách. :hura:
Lavande
Klábosilka
Klábosilka

384 příspěvků
26. květen 2011
Příspěvekod Elsa » středa 11. červenec 2012, 18:19
Tak to blahopřeju k osvícenému lékaři, to vždycky potěší. Zkoušela jsem pracně hledat někoho takového v podobné situaci na přelomu roku, ale bez úspěchu, vždycky ta jejich písnička o tom, jak je riziko otravy a vykrvácení... Tak snad jich už bude přibývat.
Elsa
Diskutérka
Diskutérka

2845 příspěvků
16. září 2009
Praha
Příspěvekod Jindriska » středa 11. červenec 2012, 18:29
Elsa píše:Tak to blahopřeju k osvícenému lékaři, to vždycky potěší. Zkoušela jsem pracně hledat někoho takového v podobné situaci na přelomu roku, ale bez úspěchu, vždycky ta jejich písnička o tom, jak je riziko otravy a vykrvácení... Tak snad jich už bude přibývat.

Tak ono to nebezpečí existuje. Zažila jsem si na vlastní kůži u prvnho zamlklého těhu, ne tedy v Čechách, doktor čekal až si tělo pomůže, když si začlo pomáhat tak takovým způsobem, že jsem málem vykrvácela. Tudíž v mém případě při dalších zamlklých těhu už jsem radši přehnaně dlouho na "až si tělo pomůže" nečekala. Takže bagatelizovat to úplně taky ne, neříkám, že ve 100% případů, ale to nebezpečí tu prostě je. A fakt bych si repete nedala.
J.
Jindriska
Diskutérka
Diskutérka

2255 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Chokina » čtvrtek 12. červenec 2012, 10:50
jezis marjá, dyt HCG ti stoupalo, a je jasný že nebylo nic vidět, to je až od cca 1500jednotek HCG. Ani radši nedomýšlím, respektive nepíšu, co si o tom myslím....
Chokina
Klevetnice
Klevetnice

3038 příspěvků
01. listopad 2008
Příspěvekod Leniii » čtvrtek 12. červenec 2012, 11:08
Děkuji za názory..
Dnes už se cítím trochu líp,i když psychika je trochu nabouraná,ale to se srovná..

HCG sice stoupalo,ale opravdu málo a v 6TT bych měla mít alespon´přes 1000(nejmín´).Taky tomu moc nerozumím,ale tohle snad pozná i laik že není vše ok..

Po včerejším odběru krve hladila klesla na 150..v pondělí jdu ještě na krev..Jen nevím zda sio nemám nechat vypsat neschopenku..pořád tápu zda do pondělí budu ok po zdravotní stránce..
Leniii
Diskutérka
Diskutérka

2495 příspěvků
15. červenec 2007
Stare Buky u Trutnova
Příspěvekod Amazonka01 » čtvrtek 12. červenec 2012, 11:12
Jindriska píše:
Elsa píše:Tak to blahopřeju k osvícenému lékaři, to vždycky potěší. Zkoušela jsem pracně hledat někoho takového v podobné situaci na přelomu roku, ale bez úspěchu, vždycky ta jejich písnička o tom, jak je riziko otravy a vykrvácení... Tak snad jich už bude přibývat.

Tak ono to nebezpečí existuje. Zažila jsem si na vlastní kůži u prvnho zamlklého těhu, ne tedy v Čechách, doktor čekal až si tělo pomůže, když si začlo pomáhat tak takovým způsobem, že jsem málem vykrvácela. Tudíž v mém případě při dalších zamlklých těhu už jsem radši přehnaně dlouho na "až si tělo pomůže" nečekala. Takže bagatelizovat to úplně taky ne, neříkám, že ve 100% případů, ale to nebezpečí tu prostě je. A fakt bych si repete nedala.
J.

No, taky mám za sebou velmi silné krvácení při neúplném SP (po čekání na vyřešení ZT v 11tt), a právě proto bych určitě doporučila čekat. S tím, že věřím v soudnost dotyčných, že pokud by se něco dělo (bolesti, krvácení větší, než je normální, horečka), tak urychleně k lékaři.

Navíc v 6tt je SP jako silnější MS (taky mám za sebou), takže proč v tomhle stadiu strašit a hnát na revizi.
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Elsa » čtvrtek 12. červenec 2012, 14:22
Mně právě tyhle zvěrstva kolem ZT dost rozčilujou, proto jsem se hned chytla. Loni jsem byla v podobné situaci a věděla o tom prd, ale nějak selským rozumem jsem došla k tomu, že když se necítím těhotná, krvácení bylo a HCG je asi 200, prostě další "péči" nepotřebuju, a zaplať Pámbu za to... To člověk jen zírá, když nabere nějaké zkušenosti, jak se tady nic nemění. Dneska jsem přemýšlela o tom, jestli nenapíšu článek na téma Těhotenská průkazka (jak ji tak držím v ruce :hura: ), razítko od zubaře a tak, středověk. Respektive jestli by snad LLP nebo tak někdo neměli udělat nějakou telefonickou linku pro těhotné, aby tam člověk mohl konzultovat vhodnost a nutnost nabízených zákroků... Že jako obžalovaný nemusí ani vypovídat bez porady s právníkem, a co chudák těhotná...
Elsa
Diskutérka
Diskutérka

2845 příspěvků
16. září 2009
Praha