ADV TOP
ADV LEFT

snazilka s postizenim

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ruzicka_2 » středa 22. srpen 2012, 12:57
Ahojky
dnes jsem se zaregistrovala, abych o sobe neco povedela jsem postizena a mam hendikep chodim o holi a mam jednu nozku kratsi . Uz dlouho si preji mit vytouzene miminko o ktere se s pritelem uz snazime asi pul roku.Porad nam to nejak nevychazi :( Pokazde kdyz vyjdu ven tak kazda treti zdrava mamina je tehulka nema nekdo nejakou radu .

Vim musim byt trpeliva tak snad se to brzy podari. :mimiholka: :mimiholka:

Budu se tesit na odpovedi a rady od maminek . :mimiholka:
Naposledy upravil Ruzicka_2 dne 29. srpen 2012, 20:31, celkově upraveno 1
Ruzicka_2
Pískle

4 příspěvků
02. srpen 2012
PRAHA 7 HOLEŠOVICE
Příspěvekod Kasia » středa 22. srpen 2012, 13:32
Ahoj,

po gynekologické stránce jsi v pořádku? Jestli ano, tak nějaká kratší nožka ničemu nevadí.

Nemám tl. střevo, mám vývod, mám skoliozu, takže jedno ranemo výš a druhé níž, jednu nohu tím pádem taky "kratší". Nosím v botě vložku. Pánev vyrotovanou...

Šance na otěhotnění a donošení prý 50:50. Po gynekologické stránce jsem byla v pořádku, ale velká břišní operace a srůsty šance snižovaly.

Po dvou neúspěších mám dva úžasné, dokonalé, prostě ty nej rarachy.

Zajdi za svou gyndr. a poptej se co a jak. Vyšetří tě, zkontroluje, případně pošle tebe nebo přítele na různá vyšetření. No a časem to prostě přijde a budeš šťastná máma. Neboj.

Držím pěsti.

K.
ObrázekObrázekObrázek

Kasia
Howgh
Howgh

5918 příspěvků
21. září 2006
Olomouc
Příspěvekod Trixl » středa 22. srpen 2012, 14:25
Kasio ty woe klobouk dolů, ale není postižení jako postižení že. Akorát mudři s tím leckdy mají problém.
Potkávám občas mladou paní ve vedlejším městě v sámošce, je asi slepá hůlku má, obličej zdeformovaný i tělo trochu, ale před pár dny jsem jí potkala s kočárkem, starší dcerkou a s manželem také s hůlkou. Ještě dlouho jsem se za nima otáčela, byla jsem potěšená, protože prostě já moc fandím lidem co navzdory "chytrým" kecům a odsudkům těch úplně zdravých mají zdravé děti a moc jim to přeju.

Ruzicko_2 přeju ti ať tu chytneš pořádného těhubacila :)
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Shrine » středa 22. srpen 2012, 14:42
Ahoj Růžičko, podívej - já jsem od autohavárie učebnicový apalik, chodím o berli, hůř vidím, mám hyperaktivní močák, hůř slyším, mám pravostranný tremor (čili pravou rukou nit neuchopím ;) ) a horu dalších; ale: máme dva úúúúúúúžasné indiány, z nichž první se povedl na první pokus a druhý snad na pátý, z čehož jasně plyne, že tyto záležitosti mechanického charakteru (viz tvá kratší packa) otěhotnění NIJAK neovlivňují! Být tebou (jsi-li gynekologicky vzato v pohodě), asi bych vyčkala doporučovaný rok (záleží samozřejmě na vašem věku, on je rozdíl, je-li vám 18 či 35 ;) ) a pak bych možná vyslala do světa na vyšetření partnera ;)

A neboj, buď v klidu, co se má stát - to se stane a ty nic neuspěcháš, dočkej času ;) . Moc vám držím palce :erik:

Shrine
Obrázek
Obrázek
[/url]
Shrine
Klevetnice
Klevetnice

3374 příspěvků
24. září 2006
Praha 10 - Strašnice
Příspěvekod Janika3 » středa 22. srpen 2012, 21:11
Ježiš, ted jsem si vzpoměla, jak jsem je najednou taky viděla všude, pupíky... Neboj, přijde zima a schovaj se :D Fakt. Moc Ti to přeju a držim palec, však ono k vám s láskou přijde :erik:
Janika3
Krafařka
Krafařka

637 příspěvků
07. prosinec 2010
Příspěvekod Pavka13 » středa 22. srpen 2012, 21:19
Mám kamarádku, která počala a porodila s obrnou. Teď už podruhé. No, ono tomu podruhé už je asi taky rok.
No a ten půl rok - My jsme se snažili od července do prosince. Na leden, pamatuju si to, že na 10. ledna jsem se objednala do ordinace gynekoložky, která se specializovala na neplodné páry, a 6.1. tam byly dvě čárky. No, šla jsem tam a řekla jí, jak zázračně působí už jen objednání u ní :) . smála se a říkala, že půl rok je málo.
Ale jinak snažte se dál, vyjde to. :mimiholka: :mimikluk: :)
Pavka13
Klábosilka
Klábosilka

394 příspěvků
29. prosinec 2009
Praha 2
Příspěvekod Petrisab » čtvrtek 23. srpen 2012, 10:55
Já jsem si po půl roce snažení zdeptaná stěžovala na preventivce sému gynekologovi, který mi řekl, že půl roku není žádná doba, prý ony se ženské myslí, že se otěhotnět musí hned...
Pak mě ještě uklidňoval a abych přišla, kdyby se ani do roka od začátku snažení nezadařilo.
No a ani ne za měsíc jsem si volala na objednání pro potvrzení těhotenství :-).
Neklesej na mysli, pokud jsi v pořádku po gynekologické stránce, dříve nebo později to přijde.
Já jsem si stáhla cviky od Mojžíšové a pila ženský čaj, ale kdo ví, jestli to zabralo. Každopádně mě to aspoň zaměstnávalo, abych na to pořád nemyslela.
Držím pěsti :erik:
Petrisab
Klábosilka
Klábosilka

539 příspěvků
05. září 2010
Příspěvekod Ruzicka_2 » čtvrtek 23. srpen 2012, 20:05
[quote="Kasia"]Ahoj,

po gynekologické stránce jsi v pořádku? Jestli ano, tak nějaká kratší nožka ničemu nevadí.

Nemám tl. střevo, mám vývod, mám skoliozu, takže jedno ranemo výš a druhé níž, jednu nohu tím pádem taky "kratší". Nosím v botě vložku. Pánev vyrotovanou...

Šance na otěhotnění a donošení prý 50:50. Po gynekologické stránce jsem byla v pořádku, ale velká břišní operace a srůsty šance snižovaly.

Zajdi za svou gyndr. a poptej se co a jak. Vyšetří tě, zkontroluje, případně pošle tebe nebo přítele na různá vyšetření. No a časem to prostě přijde a budeš šťastná máma. Neboj.

Držím pěsti

Ahojky
moc dik za radu muzu rict , ze ja jsem po gynekologicke strance zdrava . S nasimi ruznymi postizenimi to mame trosku slozitejsi , vim chce to casik moc dekuji ze se mi tu nekdo ozval a dodava mi silu a zaroven za rady jak na to . Protoze se priznam jak vidim nejake mimco nebo nedej boze ho drzim v naruci tak se rozbrecim .
Az to zjistim ze to mam pozitivni rada se tu sverim .

s pozdram ruzicka_2
Ruzicka_2
Pískle

4 příspěvků
02. srpen 2012
PRAHA 7 HOLEŠOVICE
Příspěvekod Ruzicka_2 » čtvrtek 23. srpen 2012, 20:10
[quote="Kasia"]Ahoj,

Držím pěsti.

jeste mam maly dotazek koukala jsem ze mas i svoje hobby a to hačkovane veci taky mam hobby delam rucne vyrobene svičky s palmoveho vosku chtela bych sem nejak pridat fotky nebo kdyby nahodou , byl zajem tak dam na sebe icq.
dekuji moc za podporu ani jsem necekala ze me na toto tema nikdo neodpovi. ;)
Ruzicka_2
Pískle

4 příspěvků
02. srpen 2012
PRAHA 7 HOLEŠOVICE