ADV TOP
ADV LEFT

Kdy jste zkoušeli otěhotnět po potratu - kyretáži?

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.

Kdy byste zkoušeli otěhotnět po kyretáži?

po 6 nedělí
6
43%
po 2 menstruacích
8
57%

Celkem hlasů : 14

Příspěvekod Afrodites » neděle 30. září 2012, 09:50
Ahoj holky. Prosím jestli tu jste některé po potratu a následné kyretáži - co Vám doporučoval doktor? Kdy Vám řekl, že můžete znovu otěhotnět? Poslechli jste? Kdy jste to začali zkoušet? A jak to dopadlo? :) Zajímá mě, kdy po potratu a následné kyretáži je bezpečné otěhotnět. Aby se zase něco nestalo. Každý říká něco jiného. Někdo hned po 6nedělí (což mi přijde brzy). Někdo po půl roce (což mi přijde pozdě :D ) a někdo 3měsíce. Ty 3měsíce to jsou 2cykly??? 2 menstruace po revizi???

Já loni konec srpna potrat kvuli ZT v 7tt. Pak tromboza do nohy. Čekali jsme 7měs léčby, pak 2měs detox od léků. Otěhu jsem po 9měs. Vše OK. Při NT screeningu vyšli špatné hodnoty - odběr choriových klků. Bohužel se diagnoza potvrdila - Downuv Syndrom. Po těžkém rozhodnování jsme se rozhodli pro "přerušení". Nejhorší rozhodnutí mého života. Byla jsem na začátku 15tt. Takže "porod" a následná kyretíáž...Chceme znovu otěhotnět co nejdřív, ale zase netlačit na pilu...pokud se budu cítit zdravá a silná chceme to zkusit po 2MS...

A proto se tedy ptám na Vaše zkušenosti - v jakém tt jste potratily, co říkal Mudr a kdy jste to začali zkoušet znovu???

Mě můj Mudr. říkal, že nejdřív za půl roku. Že ted není vhodná doba pro těhu, že bude podzim virozy atp...že je lepší jaro, léto. Chápu, ho, ale prdním na něj...Jestli si neuvědomuje, tak jsem ted 2x otěhotněla v létě a bylo mi to fakt prd platný :-Z

Chceme to tedy zkusit po 2MS. Co myslíte? Je to už OK? Bude sliznice dorostlá? Na kontrole po 6nedělí říkal Mudr. že vše je OK, děloha krásně vyčištěná. Čípek v pořádku. Cytologie byla v pořádku. Genetika v pořádku - bohužel špatná náhoda :(
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Afrodites » neděle 30. září 2012, 09:51
Neumím zakládat hlasovací otázky :D chybí mi tam ještě možnost PŮL ROKU :)
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Dawn » neděle 30. září 2012, 10:13
Já bych to zkusila po 2ms a šla do toho znova.Prošla jsem si ted´tím samým co ty,jen jsem měla mladší těhotenství
Dawn
Pískle

43 příspěvků
27. září 2012
Příspěvekod Kacous » neděle 30. září 2012, 10:14
Měla jsem ZT ve 12.tt, plod byl už mrtvý asi tři týdny. Byla jsem na kyretáži, snažit jsme se začali po druhé MS, ale zadařilo se až po roce a půl. Ale bylo to kvuli tomu, že jsem měla pohnutou kostrč a stažené pánevní svaly, byla jsem na rehabilitaci, dva měsíce cvičila Mojžíšku, udělali mi mobilizaci páteře a pak jsem otěhotněla na první pokus ;)
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3646 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Afrodites » neděle 30. září 2012, 10:18
Holky super :D mám radost.

Kacous to je síla co? Co může způsobit nemožnost otěhotnět. Je super, že na to přišli ;)
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Afrodites » neděle 30. září 2012, 10:20
Dawn a vy to ted budete také zkoušet?
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Dawn » neděle 30. září 2012, 10:29
No já se toho po druhém potratu troch obávám.tohle poslední těhotenství jsem otěhotněla ještě v šestinedělí,ale ted´si dáme aspon´jednu ms pauzu..Tak snad se vám brzo zadaří a miminko se uchytí a vydrží :hura: musí být těžké rozhodnutí jestli si nechat postižené dítě,nebo to ukončit ještě takhle brzo,ale myslím si že jsi se rozhodla správně.
Dawn
Pískle

43 příspěvků
27. září 2012
Příspěvekod Afrodites » neděle 30. září 2012, 10:58
Dawn no bylo to fakt těžké...takže ted jsi v 6nedělí? Já mám ted čerstve po 6nedělí. Čekám na 2MS a pak si přestaneme dávat pozor. A co se Vám ted stalo? Nám poprvé přestalo tlouct srdíčko a ted to už víš...
Afrodites
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
11. září 2007
Plzeň
Příspěvekod Dawn » neděle 30. září 2012, 11:19
byla jsem ve čtvrtek na revizi,takže jsem "čerstvá" šestinedělka :) První potrat byl v 6tt,zárodek se nevyvájel snad od samého začátku,protože na ultz nabylo nic vidět.mimoděložní to nebylo.Druhý skončil v 7tt,od 5tt se nevyvýjel.Takže tak .. Snad se napotřetí povede a bude vše ok
Dawn
Pískle

43 příspěvků
27. září 2012
Příspěvekod Inkognito » neděle 30. září 2012, 11:45
Mně Dr. říkala 3 MS počkat a rychleji do toho určo nejdu. Jsem 4 týdny po revizi, MS ještě nedorazila. 8tt zaniklé.
Piju kontryhel na růst sliznice a po první MS nasadím ještě listovku.
Irucha
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Dawn » neděle 30. září 2012, 12:01
Kontryhel si chci taky zítra koupit a listovku už beru od prvního nepodařeného těhu
Dawn
Pískle

43 příspěvků
27. září 2012
Příspěvekod Mamamila » neděle 30. září 2012, 12:10
Poprvé cca 14tt, ale to jsem o další těhu nestala, takže to není počítatelný.
Podruhy 10tt ZT, dr. tvrdil, že 3-6měs. ale v podstatě mohu hned po těch 3.měs. , což jsem nedodržela a začli jsme po 2 MS. Otěhotněla jsem po 5měs.
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Inkognito » neděle 30. září 2012, 12:14
zamlklé těhotenství, 3 měsíce po něm jsme úspěšně zkusili, dnes mu je 7 let:-)

přeji totéž:-)
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Holly » neděle 30. září 2012, 12:21
3 měsíce ;) Dnes 8 let :)
Holly
Diskutérka
Diskutérka

2899 příspěvků
26. září 2007
Příspěvekod Vrtina » neděle 30. září 2012, 13:00
Dr. říkal 3 měsíce, alternativní PA radila třičtvrtě roku. Otěhotněla jsem po půlroce.
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko