ADV TOP
ADV LEFT

pravdepodobnost otehotneni a obvykle priznaky

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ruzicka_2 » pátek 18. leden 2013, 23:25
Zdravim vsechny maminky, pred nejakou dobou jsem tu nedavno zalozila diskuzi o snazilkach s postizenim :) Vase rady mi moc pomohli ale ted se na vas obracim s jinou diskuzi asi pred par dny na sobe pozoruji bolest prsou sice jsem si prochazela veskere info o techto priznacich. Je pravda ze pred mesicem jsem mela mesicky jen jeden den a pak jen spina . Tak jsem si test udelala a test byl negativni . ;) ale tento mesic se citim unavena, pachut v ustech. a bolest prsou. Tak se tu na Vas obcacim jestli by jste mi neporadili . Predem se moc tesim na vase rady a odpovedi .
Ruzicka_2
Pískle

4 příspěvků
02. srpen 2012
PRAHA 7 HOLEŠOVICE
Příspěvekod Mys_mys » pátek 18. leden 2013, 23:44
Co do boje vytahnout dalsi tehotensky test?
Pripade navsteva doktora a udelat krevni testy.
Mys_mys
Howgh
Howgh

10057 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod Vydra » pátek 18. leden 2013, 23:46
:D Promin, už se musím smát, kolik už tady bylo podobných diskusí.

Jestli se ptáš, zda můžeš být těhotná, tak jediná možná odpověď je, že samozřejmě můžeš :)
Ale jestli jsi skutečně těhu, ti nikdo neřekne, ani kdyby jsi měla veškeré příznaky, kterými těhotné "trpí", protože i ty jsou někdy velice zavádějící, páč je může způsobit psychika té ženy, která tak moc touží mít miminko. Udělej si další test a i kdyby byl negativní, navštiv doktora.
Držím palce, aby tě výsledek potešil. :sunny:
Naposledy upravil Vydra dne 19. leden 2013, 00:05, celkově upraveno 1
I ZA MRAKY POŘÁD SVÍTÍ SLUNÍČKO
Na vola nenarazíš, ten do tebe vrazí sám.
Vydra
Howgh
Howgh

8121 příspěvků
05. říjen 2007
Plzeň
Příspěvekod Ratta » pátek 18. leden 2013, 23:53
Vydro :D
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Matap » sobota 19. leden 2013, 08:32
Růžičko, šla bych do první lékarny, koupila si za 30,- jakýkoliv těhotenský test. Uvidíš to hned.
Matap
Drbna
Drbna

4401 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 20. leden 2013, 21:54
Tak ja napisu svoji zkusenost...taky jsme se s manzelem rozhodli a ja cekala na jakykoliv priznak...moc jsem se tesila, takze moznost, ze se projevi nejake falesne priznaky byla velka...jedine, co bylo ten mesic jinak bylo to, ze jsem mela chut na neco kyseleho, takze jsem vypila lak z okurek a pak me jednou bylo tezko po jogurtu - jinak nic...no clovek si rekne blbost! to snad ani nemuzu nikde zminit, kazdy by si klepal na hlavu a jak to dopadlo..? Jsem tehotna! Takze moc Ti to preju at to vyjde a preju Ti taky jen hezky prispevky, protoze nektery holky proste misto toho, aby nereagovaly (kdyz je takovy dotaz obtezuje), tak poslou ne moc povzbuzujici odpovedi.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006