ADV TOP
ADV LEFT

Stará parta snažilek!

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Maria » neděle 20. únor 2011, 15:10
Ahojky....

Luci, paralen si v klidu muzes vzit, nic se nestane. Nesmi se ibalgin. Snad uz hlava tolik neboli...

ja ted ulozila prcky a budu chvilku uzivat klidu. Annie teda odpoledne nespi, ale pustila jsem ji v pokoji pohadku, jinak bych se toho odpoledniho klidu uz nikdy asi nedockala :D

My se chystame do CR, tak se strasne moc tesiiiiim :hura: ...jeste cekame na nejake dokumenty a pak frrrr si uzit rodinky :) . Zatim to vypada i na stehovani - zacatkem listopadu. Manzel by se tedy stehoval nejradeji uz zitra, ale ja myslim, ze leto si jeste uzijeme tady a pak hezky pomalu, v klidu se prestehujeme.

Dneska porodila tady moje kamaradka, tak se tesim, az si ponuchnam :mimiholka:
Maria
Treperenda
Treperenda

1077 příspěvků
14. leden 2007
Příspěvekod Maria » neděle 20. únor 2011, 15:11
Jeste Luci....ja vim, ze nervy pracuji, ale ty testy opravdu vychazi dost casto falesne. Kazdopadne drzim vsechny palce, neboj....vse bude v poradku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :erik: :erik:
Maria
Treperenda
Treperenda

1077 příspěvků
14. leden 2007
Příspěvekod Radecka » pondělí 07. březen 2011, 13:54
Ahoj všichni..
omlouvám svou dlouhou absenci, ale doma nám nefungoval počítač, v práci jsem dotala na starosti dalšího soudce, do toho vyřizujeme tu adopci, takže jsem celý leden chodila do práce jen 4 dny v týdnu a zbytek dní doháněla a tak pořád dokola, takže jsem na net vůbec nemohla. Pak nás celou rodinu skolila střevní chřipka a bohužel jsem skončila v nemocnici na kapačkách, takže opravdu úžasný období...
Už aby bylo jaro...
Jinak u nás nic nového. Už se ani nijak extra nesnažíme... Plánujeme další IVF, ale vždycky se najde něco, kvůli čemu to odkládáme...

Luci gratuluju k těhu.. :hura: :hura: :hura:
A výsledků se neboj,určitě to bude dobrý.

Maru vítám tě zpátky :-*

Hrušti kluci už jsou velicíí...
držím palec u doktorů, snad na něco přijdou.
Je mi 26 a snažíme se od ledna 2007
Radecka
Kecka
Kecka

1603 příspěvků
05. srpen 2007
Boskovice
Příspěvekod Hrustickalll » úterý 15. březen 2011, 08:40
Ahojte kočky,kde se jako flákáte?!!! ;)
Lucinko,tak co?Už víte něco víc?Jak píše Mari..ty výsledky hodně vycházejí špatně!
Raduli sis teda taky užila :( žádny odkládání..šup,šup :)
Maruli chápu správně jako,že by jste se přestěhovali do ČR?Japato?
Jinak jako jak jsem byla ne tom EEG před Třema týdny,tak mi nejsou schopni z teho udělat zápis a říct mi výsledky..dacani!
Jak jinak holky?Konečně jsme se dočkali krásnyho počasí,jsme pořád venku..krááása ;)
Tak papate a pisééte
Obrázek
Obrázek
Hrustickalll
Krafařka
Krafařka

723 příspěvků
02. srpen 2007
Vyškov
Příspěvekod Hrustickalll » středa 16. březen 2011, 08:36
Kočky kde jste?To mi neříkejte,že vam ty koťátka dávají tak zabrat! :)
Včera jsem se konečně dovolala na ty výsledky..Dr. se začal smát a říká,,vše v pořádku,jen je tam lehká labilita"takže jsem normalní jen trošku labilní :D prej se nemám stresovat a být v klidu,no copak se to dá s hyper dvojčaty!!Vtipálek :D

Né jako kde fakt jste?!Si tady pisám sama samičká samička :D
Obrázek
Obrázek
Hrustickalll
Krafařka
Krafařka

723 příspěvků
02. srpen 2007
Vyškov
Příspěvekod Kai » pátek 25. březen 2011, 15:08
Ahoj vsechny vas zdravim!

snad se tady budeme trochu casteji potkavat... kdyz i Marus bude zpet ;)

Luci jak jsi dopadla?? Nejaka odmlka :(

A co Romca? Ta uz vubec nechodi koukam...

My cekame chlapecka. Ted me dava poradne pecky do bricha a je to uplne uzasny pocit , moc ho miluju!! :erik: :mimikluk:
Kai
Krafařka
Krafařka

639 příspěvků
31. srpen 2007
Příspěvekod Hrustickalll » pondělí 28. březen 2011, 10:27
Kai chlapeček?Tak to moc gratuluji..kluci jsou lepšejší :D
A co jméno,už máte?

Holky kde jako jste??!!!! :grr:
Obrázek
Obrázek
Hrustickalll
Krafařka
Krafařka

723 příspěvků
02. srpen 2007
Vyškov
Příspěvekod Hrustickalll » úterý 29. březen 2011, 11:13
Jitrničko?!Kde jsi?! :(
Obrázek
Obrázek
Hrustickalll
Krafařka
Krafařka

723 příspěvků
02. srpen 2007
Vyškov
Příspěvekod Maria » neděle 03. duben 2011, 10:49
Ahoj Ahoj....

byla jsem na dva tydny v CR :erik: ...
Hrusti, stehovat se budeme az na konci roku. Ted jsme tam meli jet na tri tydny, ale bohuzel to nedopadlo tak, jak melo a letela jsem s detma sama :-?
Luci, jak je?
Kai...tobe to tehotenstvi tak strasne moc slusi....teda ty jsi krasna i bez briska, ale.......proste kooooca :mimikluk:
Radu, drzim palce pri IVF
Maria
Treperenda
Treperenda

1077 příspěvků
14. leden 2007
Příspěvekod Lucka00 » čtvrtek 07. duben 2011, 10:24
ahoj všichni,omlouvám,se že píši tak pozdě ,ale po těch problémech co jsme měli nebyla moc nálada a pak se posral zase pc,tak když se mělo všechno srát ,tak to šlo! :grr:

No jak jsem psala,první testy vyšli špatně,pak jsem šla na ty triple testy,ty taky vyšli pozitivně,tak jsme šli na konzultaci ke getetičce,no a pak druhý den na odběr plodové vody :(

No asi nemusím psát jaký to byli nervy. :(

A nejhorší to čekání 14 dní na výsledky.Ale jednu perličku napíšu :grr: :

ted je nějaká novinka,že si můžeš zaplatit za 1 950,- nějakou rychlejší metodu na výsledky,který ti zavolají ještě ten den večer na dawnovům syndrom.
Když si dáš o 1 500,- víc :grr: řeknou ti ještě další 4 nemoci navíc,dobrej bordel co??? :grr: :grr: :grr: Tak vydělávají na matkách,které jsou v nervách a bojí se !!!

Mi jsme to zvažovali,pač jsem si prvně myslela,že když zaplatíš,tak ti to řeknout ,ten den a bude pokoj a budeme vědět co a jak!Ale řeknou ti jenom tu jednu nemoc a pak stejěn čekáš 14 dní,jak dopadne komplet celej výsledek.
No nakonec jsme aspon toho dawnova syndroma zaplatili a večer mi volali,že ho vyloučili,tka jeden kámen ze srdce spal,ale další nervy 14 dní pokračovali :(

Dopadlo to všechno ok.Malej :mimikluk: je v pořádku.Pak jsem byla ještě ve 20tt na utz u kardiložky a tam je taky vše ok.

Tak doufejme,že už nic nepřekvapí :-?
Obrázek
[/url]
Obrázek
Lucka00
Drbna
Drbna

4282 příspěvků
31. červenec 2007
Brno-venkov
Příspěvekod Lucka00 » čtvrtek 07. duben 2011, 10:44
jo a ještě jeden gol napíšu.

Jak jsem byla v tom 11 tt na tom prvním testu a vyšli špatně výsledky,tak jsem si to srovnávala s papírem,co jsem měla když jsem čekala malýho.
A u malýho jsem tam taky měla tu stejnou hodnout jednu vyšší.Né tolik co těd ,ale byla tam.A vím,že se nic u malýho neřešilo. No tak zkrátka,jsme se o tom bavili jenom doma.

No a jak jsme byli u té genetičky,tak najednou říká :? No tak,máte doma chlapečka už,no ted se dívám,že taky jste mělau něho tu hodnotu vyšší,né tolik,ale pak taky byli na utz ve 20tt nějaké problémy :? ,no pak se to už ve 30tt spravilo :? Jsem na nu čuměla,jako blázen :? :?
Jsem jí říkala,že nám nikdo nic při malým neřekl,že je něco špatně,že jsem si já ted při srovnání výsledků doma všimla,že tam ta hodnota,taky byla o trošku vyšší,ale jinak dál,že byli nějaké problémy.
No jako co na to říct?????

BORDEL CO?
Obrázek
[/url]
Obrázek
Lucka00
Drbna
Drbna

4282 příspěvků
31. červenec 2007
Brno-venkov
Příspěvekod Lucka00 » čtvrtek 07. duben 2011, 10:45
A co jinak vy????Jak se máte?????
Obrázek
[/url]
Obrázek
Lucka00
Drbna
Drbna

4282 příspěvků
31. červenec 2007
Brno-venkov
Příspěvekod Kai » pátek 08. duben 2011, 18:19
Hrusti , ja chtela holku :) je to Adam :)

Marusko dekuji, ale zase tak az to neni...mam uz 13kg nahore a jsem na zacatku 8 mesice! :oops:

Luci, a to je presne to ono....doktori jsou svine fakt, je to mafie...ja jim neverim... + ty testy jsou uplne k hovnu! Mas narok na to udelat si na genetice jeden ve 12 tydnu a pak na zadne triply nemusis...stoji asi 1500.- ja o tom taky nevedela...zbytecne ty zenske stresuji!
A v kolikatem jsi tydnu ted? asi to tam mas vid? nevsimla jsem si. ja jsem 31 tyden, uz se zacinam bat porodu :(
Kai
Krafařka
Krafařka

639 příspěvků
31. srpen 2007
Příspěvekod Lucka00 » čtvrtek 14. červenec 2011, 10:15
ahoj

:? :? :? tak tady to zhaslo na dobro :( :( :( :(

Kai,co ty,už máš chlapečka?Nikdo nenapíšete!!!! :grr: :grr:
Obrázek
[/url]
Obrázek
Lucka00
Drbna
Drbna

4282 příspěvků
31. červenec 2007
Brno-venkov
Příspěvekod Lucka00 » čtvrtek 14. červenec 2011, 10:18
Ovárku ani ty?JAk se máš?????

Rady co ty????

Romík ten už nic,už ani na skype není!! :(

Já pomale přežívám,pomale balím věci do porodnice.A tak jaksi furt čekám kdy to příjde :-? :oops:

Jindří z Neloušem by taky mohli napsat,jak se aspon mají!!!!!!

no nic mějte se všichni
Obrázek
[/url]
Obrázek
Lucka00
Drbna
Drbna

4282 příspěvků
31. červenec 2007
Brno-venkov