ADV TOP
ADV LEFT

Mimi snažení

vše o snažení a přípravách na těhotenství

Moderátor: Amazonka01

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Vvik » úterý 04. září 2012, 08:46
Mamamila píše:Dneska to byla docela honka, vůbec si nedovedu představit Vvik a její bandu :-Z :-Z :-Z
než se zase zajedeme.....nemohly by být prazdniny? :D

Jaká hoňka????

ráno probudit, vyhodit z baráku (protože snídaně se ani nedotkly), dovést do školy (školky), pak 1 hodina vítání prváčků, 1 hod ve třídě s prvákem, mezitím čtvrťák přišel před třídu prváka, pak vyzvednutí třeťáka, potom ochomítnout se před družinou (vyzvedla jsem jenom papíru, pokec znám, takže tam nic).... a konec... Domu jsme dorazili cca v 10:30 - ve 12 dolétnout pro školkáčku, oběd a konce až do příchodu tatíka (ten se přišel podívat, vzal kluky na nákup, přišel domu, zmydlil Lukáše, protože v krámě přede všemi řekl číslo PINU ke kartě).... no a v 20:00 jsem je pakovala spát.......

A dnes: Jonáš skoro brek, že nejde ráno do družiny, Lukáš zase nemá klíče... Snídaně opět nedotknutá (pak nemám být tlustá, protože to všechno sním potom sama)....
Domu jsem s Toničkou přišla v 8:30 a teď zrovna podepisuji školákům jejich kufřík (tedy i kompletuji),,, protože seznam má každý jiný....

Ale vypadá to, že to je všechno, takže zítra vylifruji všechny školní pomůcky, večer obalím knihy (ještě jsem ani nesehnala folii, obalům nevěřím, ale jestli nebude folie, budou obaly)...

takže školákům zdar

Věra

PS: ještě musím nakoupit toaletní potřeby do školky, a KONEC!!!
Vvik
Kecka
Kecka

1606 příspěvků
24. září 2006
mezi Prahou a Kolínem
Příspěvekod Mamamila » úterý 04. září 2012, 17:36
Vvik moje děti specialně Fína je neprobuditelná, takže nejdřív se pereme se vstavaním, mezitím hoch je již nasnídan a obleka se. Fína stale snídááááá, hoch tu vymýšlí blbiny, ja pobíhám, Fína ďobe rohlík. Čas tlačí, oblect jí, vyčístit obou zuby, ja stale v pyžamu, oni přededveřma....ja oblečena,přemýšlím jestli ma F. podepsané oblečení. Jdeme, ve školce zout, převlect, odevzdat....letět na tramvaj s hochem, toho dopravit do školy. Je to časová tísen, prostě :D :D :D
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Vvik » úterý 04. září 2012, 18:32
No, kdybych se dala, tak by to u nás bylo podobné 8-)

Ale mají smůlu, Toninu budím jako poslední a pak ji i se snídaní většinou naložím na kočár - ostatní když si nevezmou, tak nic nemají..... (přeci je nebudu prosit, aby se najedly, že jo :-Z )

Utěšuju se, že ve školce má Jolinka hned svačinu a ostatní ve škole taky něco uzobnou ze své svačiny (když ji milostivě vezmou na vědomí, že jsem jim něco strčila do tašky)....

A ano, tramvají jezdit nemusíme (máme do školky 5 minut, a do školy 8)...

V
Vvik
Kecka
Kecka

1606 příspěvků
24. září 2006
mezi Prahou a Kolínem
Příspěvekod Mamamila » pátek 07. září 2012, 19:48
Reklamaaaaaaaaaaaaa, hnus
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Maty » sobota 08. září 2012, 20:39
Už jsem jí smazala a nahlásila, sorry za prodlevu, nějak nestíhám...
Maty
Moderátor - Sporťák
Moderátor - Sporťák

10396 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mamamila » sobota 08. září 2012, 21:14
Maty píše:Už jsem jí smazala a nahlásila, sorry za prodlevu, nějak nestíhám...

Nevadí, my jsem trpělivé :hura: :hura: :hura:
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Vvik » neděle 09. září 2012, 04:29
Mamamila píše:Reklamaaaaaaaaaaaaa, hnus

Buuuu - a já si chtěla objednat za 900 Kč malinkou lahvičku...... abych mohla mít dítko.........

V
Vvik
Kecka
Kecka

1606 příspěvků
24. září 2006
mezi Prahou a Kolínem
Příspěvekod Mamamila » neděle 09. září 2012, 06:41
Vvik píše:
Mamamila píše:Reklamaaaaaaaaaaaaa, hnus

Buuuu - a já si chtěla objednat za 900 Kč malinkou lahvičku...... abych mohla mít dítko.........

V

hahahahaaaaaaaaa a není lepší požadat chlapa? Zdarma:D :D :D ....I když zase dívat se na jeho otraveny obličej, to snad možna radší s lahvičkou za 900,- 8-) 8-)
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Mamamila » neděle 16. září 2012, 12:50
Co nového děfčata?
Mě už škola silně nebaví, kdy že to mají prazdniny? :D :D :D
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Vvik » úterý 18. září 2012, 08:43
Mamamila píše:Co nového děfčata?
Mě už škola silně nebaví, kdy že to mají prazdniny? :D :D :D

Prázdniny jsou za dva měsíce?? pozdimní??? ale bude ti to stačit?????????

Já tak nějak nevím, jak se tvářit na školu - Lukáš už přinesl poznámku, že nemá úkol, Lucka zatím dobrý, ale nechce sedět s kamarádkou, která k nám chodí na návštěvu (Lucka si s ní hrát nechce, tak chodí za Jolinkou a dokonce si hraje i s Toničkou - občas je i pustím s ní na hodinku ven).... a Jonáš je případ sám o sobě... Teď budu mít solotřidní schůzku s píuč., protože jsem na oficiální nebyla (měla jsem termín u dr. a měnit ho jsem nechtěla, protože čekací doba je 3 měsíce).... Budu Jonášovi zařizovat IVP, akorát nevím přesně jak... Je vedený u SPPP a tam chtějí požadavky učitelky, ta zase chce něco od nich - takže ještě s ním bude sranda... Úkoly zatím píše sám - než si k němu sednu, tak to má hotové, taky to tak vypadá.. Za ním zase chodí kluk od nás z baráku, takže občas tu máme veselo (7 dětí) - kluci si hrajou s legem nebo na počítači, holky jsou u sebe a bordelí co můžou....
Jolinka chodí - nechodí do školky (už byla 4 dny doma se SRBem), Lukáš dnes taky, Lucka včera taky, takže čekám, kdy já nebo Tonička dostaneme "návštěvu"... U Jonáše tak nějak počítám, že se mu to vyhne (on je většinou zdravý)...

Takže stačí takhle popsat?? školní aktivity? Kroužky naštěstí začnou až v říjnu, ve škole snad už tenhle týden, ale to neřeším, protože stejně mladší chodí do družiny a Lukáš už může sám nebo i vyzvedávat ty mladší....

A ještě čekám na postele pro holky, už jsem konečně něco koupila, tak jenom čekám, co se z toho vyvrbí.... (poprvé jsem vracela, neb mi přišly postele nějaké malé - z uvedených 51kg se balík smrskl na 30kg, což už bylo i pro mě moc)...

Takže zdravím a přeji pevné nervy se školou všem zúčastněným

Věra

PS: Mama: ty chodíš do školy??????
Lukáš 11; Lucie 10; Jonáš 8,5; Jolie 6,5; Tonie 4
Vvik
Kecka
Kecka

1606 příspěvků
24. září 2006
mezi Prahou a Kolínem
Příspěvekod Mamamila » pátek 21. září 2012, 21:20
Nestačí, chci hlavní :D :D :D :D :D
Máš to vesele.

U nas škola funguje, tak nějak na heslo si myslim....(nemáme ředitelku, protože jí vykopli, resp. na ní sepsali petici, a museli vyhlasit vyběrový řízení na novou, tak byvala ředitelka se stala naší třídní ale rozhodla se jim mstít a je doma na nemocenstký-podle mě tam bude do konce šk. roku)

Kroužky taky nevim jak budou, Fína teda má tanečky, Matty sportovky asi mít nebude, je jich tam malo. Je tu hodně kroužků a málo děti, měli by je zkrouhnout na půlku. :roll: :roll:

Já do školy nechodím(jsem se někde asi upsala :roll: :roll: )
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Mamamila » pátek 21. září 2012, 21:21
Jo to "mě už škola silně nebaví" jsem myslela, hošíkovu :D :D :D
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany