ADV TOP
ADV LEFT

zkušenosti s RK PROLUX???

vše okolo zajištění bytů, domů, domova

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Chatline » středa 23. červenec 2008, 17:48
ahojky,jen jsem se chtela zeptat,jestli nekdo z vas nemate zkusenosti s RK prolux.dneska jsme s pritelem meli objednanou prohlidku jednoho domku od nas a nakonec to vypada podle jednani firmy,ze snad ani ta firma neexistuje nebo tak.je to slozite,ale rada bych zjistila vic...diky bohu jsme nevrazili zadne penize:-)ozvete se,dekuju moc za kazde info...papa
Chatline
Žvatlalka
Žvatlalka

211 příspěvků
09. říjen 2007
jeseník
Příspěvekod Norreen » středa 23. červenec 2008, 18:03
No já osobní zkušenost nemám, ale když jsme jednali s různými RK, tak prolux jsme rovnou vyřadili, protože v nabídce měli spoustu nemovitostí, které už byly dávno prodané (to jsme zas věděli z jiných RK, které je měly v nabídce taky).
A navíc jsem měla hodně špatné reference od bývalého kolegy. Oni přes ně prodávali a málem na tom dost prodělali.
Norreen
Diskutérka
Diskutérka

2453 příspěvků
13. prosinec 2007
Mělník
Příspěvekod Janah » středa 23. červenec 2008, 18:07
Taky jsem četlašpatný reference. Mám pocit, že byli i v televizi ve Faktech či něco podobného :(
Janah
Klábosilka
Klábosilka

304 příspěvků
21. listopad 2007
Praha 8
Příspěvekod Carisa » středa 23. červenec 2008, 19:04
Zkušenosti naprosto otřesné. Doporučuji od nich ruce pryč a hlavně nic neplatit a nepodepisovat.
Carisa
Žvatlalka
Žvatlalka

245 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lu » středa 23. červenec 2008, 19:42
Nam chlapek z Proluxu dokonce prisel na prohlidku baraku, hned tahal z kapsy smlouvy, kdyz sme mu rekli, ze to nejdriv nechame precist pravnika, tak se hned stahnul, ze si to teda ani nebude fotit, smlouvu nam nedal ani original cistou, ale nejaky car papiru, at si to teda dame pravnikovi a odfrcel. Pravnicka nam pak rikala, ze je to pro nas absolutne nevyhodna smluva, mimo jine, kdyz si i bez Proluxu sezenem kupce (byt by to byl vlastni bratr) tak Prolux z toho ma i tak svoji provizi, ac nehne prstem. Nastesti jsme s nima nic nepodepsali. Pak jsme narazili na super realitku ze Steti. Takze NEDOPORUCUJU!
Lu
Krafařka
Krafařka

923 příspěvků
17. červen 2007
Příspěvekod Mandarinek » středa 23. červenec 2008, 20:58
Ahojky, osobní zkušenost mám a strašnou!

Jeden neví co povídá druhej, za tejden volaj, že prohlídka se nekoná, nebo naopak volám já a tam o prohlídce vůbec nevědí. Při poslední rozmluvě s proluxem to dopadlo tak, že mi operátorka odmítla napsat stížnost, protože jsme měli domluvenou prohlídku domu, manža si vzal kvůli tomu dovču a ani se neobtěžovali dát vědět, že prohlídka nebude.... takže jsem s ní požadovala sepsat stížnost a dopadlo to tak, že ona dělala že píše a když jsem jí řekla, ať mi to laskavě přečte, co tam napsala, tak mi řekla nashle a švihla s telefonem. :grr: tak to mi teda jako moc fér jednání nepřipadá....
Takže mě to teda vytočilo a okamžitě jsem napsala stížnost na kontaktní adresu proluxu.... ani je nenapadlo zareagovat, napsat minimálně omluvu nebo něco ve smyslu ať si trhnu nohou... prostě ticho po granátě....

Takže s Proluxem já osobně už nikdy v životě jednat nehodlám! :grr:
Mandarinek
Howgh
Howgh

8232 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Salam » čtvrtek 24. červenec 2008, 15:14
Poučné příběhy (i odkazy na pořad Reportéři ČT a zprávy TV Nova týkající se Proluxu) najdete na těchto stránkách o Prolux reality.
Salam
Pískle

3 příspěvků
23. červenec 2008
Příspěvekod Salam » čtvrtek 31. červenec 2008, 14:26
Sariska: doporučuji připojit se k návrhu na konkurs (podrobnosti na stránkách o Prolux Reality).
Salam
Pískle

3 příspěvků
23. červenec 2008
Příspěvekod Salam » pátek 03. říjen 2008, 10:47
Tak nové stránky o Prolux reality byly spuštěny.
Salam
Pískle

3 příspěvků
23. červenec 2008
Příspěvekod Xaxkx » pondělí 06. říjen 2008, 11:49
Ano, také mám osobní zkušenost a velmi děsnou. Nebudu rozepisovat všechny hrůzy, zkrátka ruce pryč. Také jsem psala stížnost, ale evidentně jsou zvyklí
Xaxkx
Howgh
Howgh

6247 příspěvků
22. září 2006
vytoužený domeček v domečkové čtvrti u koupaliště v Nerátkách, 15 min.od oblíbených Letňan
Příspěvekod Pavlička » čtvrtek 18. srpen 2011, 09:05
Ahoj, za mě Prolux už nikdy!!! Kupovali jsme chatu, trvalo více než rok, než mi chata říkala pane. Po zaslání celkové kupní ceny za nemovitost jsem zjistila, že je na chatu na původní majitele uvalena exekuce a tudíž mi jí nemůže katastr přepsat na mě...peníze mi vrátit nechtěli, chata nebyla moje. Naštěstí majitelé byli v pohodě a dali nám jí k dispozici hned, ale více než rok trvalo než se z našich peněz doplatila exekuce a pak jí banka uvolnila, aby se mohla přepsat na mě. Jednání ze strany Proluxu otřesné, než jsme se sešli musela jsem je několikrát urgovat ohledně prohlídky, ale jak došlo na placení, tak to byla rychlost...ale s Proluxem už nechci nic mít!!!! Nebrat!!!!!
Pavlička
Pískle

85 příspěvků
22. leden 2008
Praha
Příspěvekod Štěpánka.Š » čtvrtek 18. srpen 2011, 13:24
http://www.reality-clanky.cz/rady-a-tip ... g-int-sro/

a jinak.... já jsem je odmítla hned, při prvním jednání...
Chtěli mi vnutit exklusivní smlouvu o které tvrdili že to vlastně exklusivní smlouva vůbec není.... a je zcela běžná....
Jen jsem zjistila, že hned jak tu neexklusivní smlouvu podepíšu, nesmím prodat s jinou realitkou... jinak budou vymáhat prudké pokuty... a to celý rok potom... i kdybych to zrušila...
Štěpánka.Š
Krafařka
Krafařka

838 příspěvků
10. říjen 2008
K.V.