ADV TOP
ADV LEFT

BB Logico Primo a Piccolo - výměna doma vytvořených karet

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gromit » sobota 02. duben 2016, 16:59
Ja se omlouvam, ze jsem nenapsala driv.

Zatim jsem vyrobila zatim jenom v ruce neco pro ty nejvetsi - mam jich zhruba deset do cestiny pro tretaky, par pro pataky a neco do vlastivedy. Deti budou delat v dubnu prezkouseni v ceske skole, tak jsem chtela neco mit.

Pro nejmensi bych udelala treba nejake trideni, porovnavani, razeni.

Pro predskolaky a prvnaky nejake ty prvni, posledni hlasky, zacatky cteni. Anebo ted me napada. Tady se pouziva takova zajimava metoda uceni cteni. Spociva to v obrazcich obliceju pri vyslovovani jednotlivych hlasek. Mozna by to nebylo spatne, pokud by se mne to do toho nejak rozumne veslo. Zda se mne, ze to muze byt zajimave pro nectenare, ze rychle dokazou "precist" jednoducha slova a pro ctenare taky, kdyz si uvedomi, co pusa pri mluveni dela. Samozrejme podpora pro logopedii :-) (Tak jsem si svuj napad pekne vychvalila.) Zkusim to promyslet.

Za tyden mame prazdniny, to uz to urcite nestihnu dotahnout, ale potom si to dam jako prioritu.
Ema 06/10/04, Oskar 04/11/06, Jasmína 05/05/10, Alice 13/09/13, Barbora 02/06/17
Gromit
Pískle

75 příspěvků
10. únor 2007
Švýcarsko, AG