ADV TOP
ADV LEFT

Antikoncepce

možnosti, zkušenosti...
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lucmlc » čtvrtek 28. únor 2013, 14:24
to Wilvarin:
Ahoj,
úplně jisté to budeš mít asi až po návštěvě gyndy, ale jestli to jsou už dva týdny... Každopádně bych chtěla podotknout, že ani HH není stoprocentní ochrana a mám kamarádku, která takhle přišla ke dvojčátkům. Některá ATB úplně negují účinky HH a jestli jsi je brala třeba i na rozhraní cyklu, mohly by třeba i zbytkové látky v těle mít určitý účinek... Budu držet palce, ať to vyjde, jak si přeješ, a pak napiš, jak jsi dopadla;)
Lucmlc
Pískle

5 příspěvků
11. listopad 2011
Příspěvekod Wilwarin » neděle 03. březen 2013, 13:56
Děkuji za reakce : )
Před 2 týdny jsem si dělala test a byl negativní, ale mns stále nikde. V lednu jsem omylem spojila platíčka, ale to jsem dělala i dřív, třeba v létě, když jsem chtěla jít k vodě a další měsíc už to bylo vždy v pohodě...takže když počítám i ta spojená platíčka, tak jsem mns neměla 2 a půl měsíce, což se mi tedy nikdy nestalo.
Zítra se objednám na gyndu, pak dám vědět.
Wilwarin
Pískle

3 příspěvků
17. únor 2013
Příspěvekod Wilwarin » čtvrtek 07. březen 2013, 15:04
Ahoj, tak dnes jsem byla na gyndě a doktor si myslí, že jsem si to tak rozházela tím spojením platíček. Podle UTZ by tam nic nemělo být, ještě mi brali krev, to budu vědět příští týden, ale mělo by to být ok...(Bohužel bych si teď dítě nemohla ani náhodou dovolit, nemám peníze, vlastní bydlení ani stálého přítele :( ). Asi mi dá ten příští týden nějakou vyvolávačku.
Wilwarin
Pískle

3 příspěvků
17. únor 2013
Příspěvekod Lucmlc » sobota 09. březen 2013, 18:36
Takže to vlastně dobře dopadlo, to je fajn:)
Lucmlc
Pískle

5 příspěvků
11. listopad 2011
Příspěvekod Koralek » úterý 09. duben 2013, 15:09
Wilwarin - já jen poznámku k antbiotikům - vždy mi rozhodily úplně všechno, ať už normální cyklus, tak "umělý cyklus" při HA. Sice už to teď asi neřešíš a vše je o.k., ale já bych vsadila na to, že to rozhasení ms bylo právě díky antb.
Koralek
Treperenda
Treperenda

1128 příspěvků
10. leden 2008
Brno