ADV TOP
ADV LEFT

Nepošilháváte po FemCap?

možnosti, zkušenosti...
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ratta » úterý 19. březen 2013, 10:32
Jsem si s dovolením vypůjčila titulek od Flexi8 - sorry za OT - vy, kdo si pořád myslíte, že Flexi8 je kočárek, rozbruska nebo spořící důchodový účet, raději si to myslete dál a nelezte tam, páč budete u Turka zajaty :grr: :D. Nepředpokládám, že by FemCap způsobil takovou objednávací smršť, jako flexina, i když tuším, že nějaké hromadné objednávání už tady taky proběhlo.

Tímto se dostávám zpět k tématu, ano, chci si levně koupit FemCap na zahraničním e-shopu a chci ušetřit na poštovném, tak hledám sparingpartnerky. A taky prosím, pokud někdo má dobré zkušenosti s nějakým e-shopem, ať doporučí, já jsem zatím žádný nevybrala, koukala jsem spíš orientačně.

Moc děkuji.

Kód flaška - to jako mezi kolena? Se doporučoval spíš acylpyrin, ne?
Ratta
Howgh
Howgh

5068 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Bjanka » úterý 19. březen 2013, 10:44
Já se hlásím.
Bjanka
Howgh
Howgh

7600 příspěvků
04. říjen 2006
Vysočina
Příspěvekod Ratta » úterý 19. březen 2013, 13:49
Miss, neštvi! :D Povídej, přeháněj, mám si to rozmyslet? Jako s potenciální Violkou u nás doma nemám problém, ale ještě bych tak půl roku počkala... a pak pošlu drahého na tu skvělou kliniku, co jsem na ni dávala ten hezký ilustrovaný odkaz :D. Ale né, dělám si legraci, jemu bych nic takového neudělala

Bjanko, super, díky, ještě počkám na další možné zájemkyně a pošlu SZ.
Ratta
Howgh
Howgh

5068 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Inkognito » úterý 19. březen 2013, 14:16
Mam ho doma, parkrat jsem vyzkousela, ale moje anatomie je volaka cudna ci co, takze lezi v policce. Pouzivala jsem ho s Pharmatexem, ted uz jen ten skoro tri roky a dite se k nam pres nej neprobojovalo...
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Ratta » úterý 19. březen 2013, 14:39
Bane, já jsem tady teprve rok.

Líná jsem strašně, ale na antikoncepci ne, páč s tou mrňavou potvorou je těhotenství to poslední, co teď potřebuji, takže momentálně nejsem líná cpát do sebe Pharmatex, který mně už otravuje - ať žije spontnánní sex :roll: - myslíš, že FemCap je pohodlnější? Zajímá mně tvůj subjektivní pocit, jinak zhruba vím, co to obnáší. Než přijde manžel z práce, nasadím klobouk, boa, podvazky a jedeme! :holka: :roll:
Ratta
Howgh
Howgh

5068 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Ratta » úterý 19. březen 2013, 14:46
Inko, díky :)
Ratta
Howgh
Howgh

5068 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Llevelyn » úterý 19. březen 2013, 17:00
Ratto, Fem Cap je tu už http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... highlight=

tak si počti :D

mám taky doma jeden novej, nepoužitej.. nepotřebnej ;-)
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14078 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Ratta » úterý 19. březen 2013, 21:18
Llev, díky! Já bych ho brala, ale co s Bjankou? Jsem ji tady nalákala... Jinak pokud jo, tak čtvrtek to jistí...
Ratta
Howgh
Howgh

5068 příspěvků
01. duben 2012