ADV TOP
ADV LEFT

Anketa-otěhotnění přes antikoncepci

možnosti, zkušenosti...
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.

Přes jakou antikoncepci jste otěhotněly?

Přes kondom-neprasklý
10
37%
Přes kondom-prasklý
2
7%
Přes FemCap
1
4%
Přes FemCap-špatně nasazený
1
4%
Přes HA-poctivé zobání
7
26%
Přes HA-vynechaná pilulka
3
11%
Přes spermicid
1
4%
Přes kombinaci spermicid+bariéra
2
7%

Celkem hlasů : 27

Příspěvekod Inkognito » neděle 04. srpen 2013, 12:27
Švagrová má přes HA ( poctivě zobanou ) dvě děti. :-) Její matka kdysi počala jejího bratra přes tělísko. :-)))) asi to maj v rodině.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Petulka82 » neděle 04. srpen 2013, 13:22
Teď mi to vysvětloval kamarád, když jsem mu říkala, že v rodině jeho manželky, byly všechny ženy hyperplodné: "Mně to povídej, ona má Danu, já si musím nasadit gumu a ještě stříkám venku."
Petulka82
Diskutérka
Diskutérka

2624 příspěvků
27. červen 2008
Karlovarsko
Příspěvekod Inkognito » neděle 04. srpen 2013, 16:56
Myslím, že taková anketa je stejně neobjektivní. Mám známou co otěhotněla přes antiokonáplat. Ale taky známou co všem zarytě tvrdí, že otěhotněla přes neprasklý kondom, i když mi řekla, že se nechránili nijak, jen je tato varianta přijatelnější pro okolí....
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 04. srpen 2013, 18:05
Však to je samozřejmý, že je to anketa jen pro srandu.
Mě jen zajímalo, jak se projevil Pearlův index :)
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 04. srpen 2013, 18:19
No ano, diskuze o dvou čárkách mě, coby uživatelku FemCapu, poněkud vyděsila. :grr:
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 04. srpen 2013, 18:31
Inkognito píše:No ano, diskuze o dvou čárkách mě, coby uživatelku FemCapu, poněkud vyděsila. :grr:

jediná antiko které věřím je přerušovaná ... :oops: ostatní mi přijdou děsně nespolehlivý :palma:
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Jana » neděle 04. srpen 2013, 18:40
Inkognito píše:
Inkognito píše:No ano, diskuze o dvou čárkách mě, coby uživatelku FemCapu, poněkud vyděsila. :grr:

jediná antiko které věřím je přerušovaná ... :oops: ostatní mi přijdou děsně nespolehlivý :palma:

Tak to asi budeš chtít vědět, že procento selhání téhle metody se uvádí 15-28% :D
https://www.google.com/search?btnG=1&pw ... olehlivost
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3558 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Inkognito » neděle 04. srpen 2013, 18:56
Jana píše:
Inkognito píše:

Tak to asi budeš chtít vědět, že procento selhání téhle metody se uvádí 15-28% :D
https://www.google.com/search?btnG=1&pw ... olehlivost

no to je mi celkem jedno ;-) u nás funguje x let :roll: taky si teda říkám, abych se jednou nedivila, ale momentálně by mi to nevadilo :)
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » neděle 04. srpen 2013, 20:58
Tak jsem se přišla podívat, jakou antiko doporučujete, aby se zadařilo...a zatím vede neprotržená guma a poctivě braný pilule :D :D sakra
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Bludicka » neděle 04. srpen 2013, 21:16
Inkognito píše:Tak jsem se přišla podívat, jakou antiko doporučujete, aby se zadařilo...a zatím vede neprotržená guma a poctivě braný pilule :D :D sakra

Ale už to není tak pěkné, jako v momentě, kdy jako jedna z nejspolehlivějších metod proti početí vycházel prasklý kondom, na rozdíl od neprasklého, který zjevně jako účinná bariéra selhával :D :D :D
Bludicka
Drbna
Drbna

4233 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod E-liska » neděle 04. srpen 2013, 23:07
Bludicka píše:
Inkognito píše:Tak jsem se přišla podívat, jakou antiko doporučujete, aby se zadařilo...a zatím vede neprotržená guma a poctivě braný pilule :D :D sakra

Ale už to není tak pěkné, jako v momentě, kdy jako jedna z nejspolehlivějších metod proti početí vycházel prasklý kondom, na rozdíl od neprasklého, který zjevně jako účinná bariéra selhával :D :D :D

NO jo, vypadá to divně, že víc holek otěhotnělo přes neporušený kondom, než přes prasklý :D
Ale je nutná interpretace, bude to tím, že podle mně praskne kondom ve velmi malém procentu případů (a nejčastěji je to špatnou manipulací a nasazením)
Mně by spíš zajímalo, jestli u otěhotnění přes kondom neprasklý byl opravdu správně použitý. Protože já teda kdysi často na to kašlala a nasazovali jsme ho až "ke konci", takže tam pochopitelně to riziko rapidně stoupá... :palma:
E-liska
Drbna
Drbna

4588 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod Inkognito » pondělí 05. srpen 2013, 07:23
E-liska píše:
Bludicka píše:

NO jo, vypadá to divně, že víc holek otěhotnělo přes neporušený kondom, než přes prasklý :D
Ale je nutná interpretace, bude to tím, že podle mně praskne kondom ve velmi malém procentu případů (a nejčastěji je to špatnou manipulací a nasazením)
Mně by spíš zajímalo, jestli u otěhotnění přes kondom neprasklý byl opravdu správně použitý. Protože já teda kdysi často na to kašlala a nasazovali jsme ho až "ke konci", takže tam pochopitelně to riziko rapidně stoupá... :palma:

Měla tam být možnost neprasklý, ale nasazený od začátku a nasazený pozdě :grr: pak není divu že to vychází jak to vychází :palma:
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » pondělí 05. srpen 2013, 16:24
Jasnačka, metodika měla být vypracovanější, takhle se mi to obhájit nepodaří :)
Vynechala jsem tělísko, náplasti, kroužek, s kondomem mám zkušenosti, že se navlíkne na začátku, to že se dá až pak mě ani nenapadlo..
Ale i tak je docela zajímavé, že je tolik dětí, co prostě šly skrz překážky hned od začátku, ne?
inko zakl. L.
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » pondělí 05. srpen 2013, 16:33
jsou to prostě záhady - na plánované děti jsme vždy čekali 6-12 měsíců... A to poslední mimopláno přišllo v neplodný den s kondomem. No chápete to?

A to mi ještě ve 20 doktoří ve špitálu říkali, ať se připravím i na možnost, že děti vůbec nebudu moci mít :palma:
Inkognito
Inkognito

36949 příspěvků
30. září 2006