ADV TOP
ADV LEFT

Mirena

možnosti, zkušenosti...
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Miiinah » čtvrtek 05. červen 2014, 10:04
Ahoj,
dlouho jsem tu nebyla, tak snad zakládám téma správně... ale vždycky jsem tu našla radu, tak jdu s otázkou i teď...

16.5. jsem si nechala zavést tělísko Mirenu. Pak jsem jen lehce špinila, ale teď asi po 14 dnech od zavedení jsem začala lehce krvácet. Je toto normální? Měli jste to taky některá tak? Nemůže to být třeba už MS, ale po 14ti dnech se mi to zdá brzy... Doktor říkal, že to může pár měsíců zlobit, ale nevím nevím...

Díky
H.
Miiinah
Treperenda
Treperenda

1218 příspěvků
13. říjen 2008
Byšice
Příspěvekod Gondwana » čtvrtek 05. červen 2014, 11:20
Zlobila mne necelého 3/4 roku a pak klídek.....mám ji osmým rokem, pořád tu jednu a ani nešpiním. Paráda.
Gondwana
Howgh
Howgh

6495 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Mahony » čtvrtek 05. červen 2014, 12:59
Ahoj, já krvácela co 2 - 3 týdny zhruba 3 měsíce. Bylo to nepříjemné, ale teď po 9 měsících už bez problémů ;-). Myslím, že je to normální. Já si zase pro jistotu dnes koupila těhotenský test, protože už 3 měsíce nic :roll: .
Mahony
Žvatlalka
Žvatlalka

157 příspěvků
21. září 2006
Pardubice
Příspěvekod Majda » čtvrtek 05. červen 2014, 14:30
spinila jsem asi 4 mesice a od te doby ani tuk, mam ji neco pres dva roky...

Gondwano 8 let?? Ale ona funguje jen 5 let...nebo chces dalsi :mimikluk: :mimiholka: ?? 8-)
Majda
Howgh
Howgh

6396 příspěvků
22. září 2006
Za kanalem
Příspěvekod Snopy » čtvrtek 05. červen 2014, 15:04
Já jsem od zavedení nekrvácela ani nešpinila nic.
Snopy
Žvatlalka
Žvatlalka

111 příspěvků
10. leden 2014
Příspěvekod Gondwana » čtvrtek 05. červen 2014, 16:01
Majda píše:spinila jsem asi 4 mesice a od te doby ani tuk, mam ji neco pres dva roky...

Gondwano 8 let?? Ale ona funguje jen 5 let...nebo chces dalsi :mimikluk: :mimiholka: ?? 8-)

Mně doktor na pětileté kontrole řekl, že dokud nekrvácím, tak prostě mirena pořád uvolňuje hormony. Až prý začnu špinit, budeme to řešit. Takže neřeším. Další dítě neeeeee.
Gondwana
Howgh
Howgh

6495 příspěvků
27. září 2006
Příspěvekod Claudia » čtvrtek 05. červen 2014, 21:39
Prvni dva mesice furt nejaky nepravidelny spineni, nekdy slabsi, nekdy silnejsi, pak si to sedlo a ted uz 4 roky vse super !
Gond, u zen, kterym MS vymizela zcela to pry obecne plati, muj dr to take rikal.
Horsi je, ze muzes otehotnet jeste nez ta prvni MS prijde, ze ? :-)
pro zakladatelku - je tu o Mirene uz vic dskuzi, pohledej
Claudia
Diskutérka
Diskutérka

2305 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Peg » čtvrtek 05. červen 2014, 22:02
Mirena prvni urcite 4 mesice nepravidelneho spineni pak pohoda temer nic, po 5 letech vymena, jako pozorova jsem ze jsem zacala spinit casteji.

Akorat vymena pod narkozou aneb otocila se mi....

druha spineni max mesic....
Peg
Diskutérka
Diskutérka

2559 příspěvků
22. září 2006
Praha - západ
Příspěvekod Gondwana » pátek 06. červen 2014, 18:38
Claudia píše:Horsi je, ze muzes otehotnet jeste nez ta prvni MS prijde, ze ? :-)

Spoléhám na to, že jsem na prahu přechodu a otěhotnění už není tak snadné a měla by působit i mechanicky, stejně jako tělíska nehormonální.

Peg, prosímtě, jak dlouho trvala narkóza při výměně? Byla jsi v celkové, nebo jenom přispaná tím oblbovákem v ordinaci? Mne čeká výměna též pod narkózou....až na to dojde.
Gondwana
Howgh
Howgh

6495 příspěvků
27. září 2006
Příspěvekod Ratta » sobota 07. červen 2014, 01:13
Gondwana píše:
Claudia píše:Horsi je, ze muzes otehotnet jeste nez ta prvni MS prijde, ze ? :-)

Spoléhám na to, že jsem na prahu přechodu a otěhotnění už není tak snadné a měla by působit i mechanicky, stejně jako tělíska nehormonální.

Peg, prosímtě, jak dlouho trvala narkóza při výměně? Byla jsi v celkové, nebo jenom přispaná tím oblbovákem v ordinaci? Mne čeká výměna též pod narkózou....až na to dojde.

Jako neser... Jsme vrstevnice, jestli se nepletu (ne ty čáry na mapě, aby bylo jasno). Já s mým mužem otěhotním, kdy se mi zamane, pravda, musím nejdřív ovulovat. A s menopauzou jdi do řiti. Menstruaci nemusím, ani mně nějak extra neštve. Ale mám chuť s tebou oslavit každé výročí první menstruace, které nás ještě čeká. Řekni, že to bylo poprvé v létě! (psí oči smajlík) A pojď slavit! (jakože ještě nejsme ofiko staré báby)
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Mirabelka » sobota 07. červen 2014, 04:03
V narkoze ???

tady se to teda dela sup sup v ramci vysetreni... :?

Mam ji doma v supliku ( bo tady si tu krabici clovek musi jit koupit do lekarny a pak prinest dochtorovi) a jeste jsem se neodhodlala…

Muz me zrazuje at to tam nestrkam... :palma:
Mirabelka
Drbna
Drbna

4018 příspěvků
02. září 2008
Sydney