ADV TOP
ADV LEFT

Vasektomie - autentické zkušenosti

možnosti, zkušenosti...
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Adora » neděle 08. červen 2014, 11:03
Inkognito píše:
Adora píše:Chirurgická sterilizace a také hysteroktomie mohou mít vliv na nástup přechodu. To není nic tajného.

Právě že všude se o sterilizaci (přerušení vejcovodů) píše, že nemá na hormonální změny vliv, neovlivní menstruaci a nesouvisí s přechodem. A má to svou logiku, tak by mě zajímalo, kde jsi našla to riziko a jak velké by mělo být.

Hysterektomie je už větší zásah, ta se, předpokládám, na přání jen tak nedělá, ale i tak, pokud zůstanou vaječníky...
Z.

Taky jsem si říkala,že to postrádá logiku, ale pak mě napadlo, že všechna ta od ovulovaná vstřebaná vajíčka, která neodchází z těla ven, nějaký vliv mít mohou. Stejná logika u odstranění dělohy,vajíčka zůstávají v těle. Vajíčko je největší buňka v těle, dosahuje až 1mm.
Zdroj, bylo to na nějakých rádoby lékařských stránkách přímo v popisu menopauzy,nedohledávám,nějak nemám popravdě řečeno chuť ani motivaci.
Adora
Žvatlalka
Žvatlalka

278 příspěvků
15. leden 2014