ADV TOP
ADV LEFT

Sex po sterilizaci

možnosti, zkušenosti...
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » středa 03. prosinec 2014, 10:43
Ahoj ženy,

brzo-za pár měsíců- se chystám na podvázání vejcovodů. Dětí máme hodně, další zcela jistě nechceme. A já těhotním velmi snadno. Pro sterilizaci jsem rozhodnutá, řekněme, na 99,5%. :D

Jediné ve mně hlodá (a tuším, že i v chlapovi): změní se něco v sexu? Ve vnímání vlastního ženského těla? Mezi partnerama, v tom, jak ženskou vnímá chlap? Dělá to něco, ta jistota, že už nikdy? Že už jsem v tomhle směru nepoužitelná? Jinými slovy, neztratí to koule?

Je to takové těžko uchopitelné téma. Doufám, že mi porozumíte a napíšete své zkušenosti, vy co to máte za sebou.

A sorry za inko, možná mě některé poznáte, ale to mi nevadí. Jen tu nechci být s tímhle tématem dohledatelná úplně na první dobrou.

inko F.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 03. prosinec 2014, 10:48
Změní se to a to tak, že strašně. Dobrá zpráva je, že k lepšímu, protože už se nebudeš bát, že do toho zase vlítneš :D .
P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Lianka1 » středa 03. prosinec 2014, 11:23
Dle slov muže mé známé, přestaneš být samice, teda ano, pro něj bys přestala být atraktivní....
Lianka1
Žvatlalka
Žvatlalka

187 příspěvků
15. říjen 2010
Příspěvekod Inkognito » středa 03. prosinec 2014, 11:32
Kebusa píše:Inko ;-), něco se probralo tu: http://baby-cafe.cz/forum/diskuse/17/41520

Díky Kebuso, přečetla jsem si, je tam toho dost, ale přesto doufám, že ještě někdo napíše sem :) F.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 03. prosinec 2014, 12:08
Lianka1 píše:Dle slov muže mé známé, přestaneš být samice, teda ano, pro něj bys přestala být atraktivní....
Takovýho samečka bych vážně chtěla mít doma :roll: .
P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 03. prosinec 2014, 12:44
Ahoj,

u nas sel na sterilizaci manzel. Sex se zmenil a to o HODNE k lepsimu, dalo nam to pocit svobody a je to proste celkove uvolnenejsi, ze muzes kdy chces bez ohledu na nasledky :D Je to uz par let a neumim si predstavit, ze bych ted uz po ctyricitce mela resit nejake co kdyby :roll: Takze za me rozhodne JO!
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 03. prosinec 2014, 14:48
U nás se to nezměnilo, pořád jsem jeho samička a pořád chce oplodňovat :D Zatím teda ještě kojím takže ty přednosti samičky jsou velmi zřetelné ;-)
K.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 03. prosinec 2014, 17:23
U nás o mnoho lepší, můžeš kdy chceš a bez obavy. Manžel to cítí stejně, je to super.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 03. prosinec 2014, 18:04
u nás byl manžel a bylo to hrozně osvobozující... zmizely ty obavy a zmizely různé průvodní jevy antikoncepce (při HA jsem depresivní, manipulace s kondomy zdržuje a kromě toho musí člověk být připraven, mít nakoupeno atd., přerušování je nepříjemné...)
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » středa 03. prosinec 2014, 22:16
Lianka1 píše:Dle slov muže mé známé, přestaneš být samice, teda ano, pro něj bys přestala být atraktivní....

:D Tak naštěstí muže tvé známé okouzlovat nechci...

Jinak ženy děkuju, vypadá to nadějně, dle vašich zkušeností ;-) F.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 04. prosinec 2014, 07:56
Lianka1 : Názor muže tvé známé je vysloveně hloupí, to by všechny neplodné ženy, které o tom ani neví muže nepřitahovaly, nebo muži se ženami, které nemohou mít děti by sex neprovozovali vůbec....

A co užívání hormonální antikoncepce? To je také umělý zásah do cyklu ženy, to by pak úplně postrádala svůj význam, neb by nebylo proč ji brát ;-)

Jsem také po zákroku. Moje tělo to vnímá a snaží se o to víc, například ovulaci jsem nikdy na sobě nepozorovala, po zákroku ji na sobě poznám. Gynekolog mi to vysvětlil tím, že moje tělo se snaží hormony překonat tu umělou bariéru. Můj muž je moc spokojený ;-)
L.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Xsamotar » čtvrtek 04. prosinec 2014, 07:59
Inkognito píše:
Takovýho samečka bych vážně chtěla mít doma :roll: .
P.

Tak já (zatím) nevím jak to bude u nás. Ale tahle obava ze strany manžela taky padla.
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Xsamotar » čtvrtek 04. prosinec 2014, 08:02
Inkognito píše:Lianka1 : Názor muže tvé známé je vysloveně hloupí, to by všechny neplodné ženy, které o tom ani neví muže nepřitahovaly, nebo muži se ženami, které nemohou mít děti by sex neprovozovali vůbec....

A co užívání hormonální antikoncepce? To je také umělý zásah do cyklu ženy, to by pak úplně postrádala svůj význam, neb by nebylo proč ji brát ;-)

A tak já nevím, zakladatelka se ptala. Lianka odpověděla jak to má muž její známé. Na tom je něco špatně? Dozvědět se, že někde to prostě není po sterilizaci úplně ono?
Xsamotar
Kavárenská povalečka :-)

22157 příspěvků
30. září 2008
Mladá Boleslav
Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 04. prosinec 2014, 09:22
Xsamotar a je snad špatně vyjádřit svůj názor opřený o osobní zkušenost? Náš sexuální život se výrazně změnil k lepšímu. Můj muž mi tedy před tím sám přemlouval, ať na to nechodím, že on osobně by něco takového nepodstoupil, přesto to oba zpětně hodnotíme jako velmi dobré rozhodnutí.
Ty si to přeber, jak chceš, i o hormonální antikoncepci kolují zvěsti, že likviduje sexuální přitažlivost ženy, proto jsem to napsala...
A k tomu známému, mně to prostě hloupé přijde, protože chlap se na prvním rande většinou ženy neptá, zda dítě mít může a podle mne se jí na to neptá ani před jech sexuálním sblížením. Přesto ta chemie tam je.
JÁ si myslím, že ten problém spočívá někde úplně jinde, ale nejspíš to pramení z mojí zkušenosti, neboť JÁ si fakt nedokážu představit, že bych muže přitahovala jen jako potencionální matka jeho dětí....
Každopádně, pokud bych takové obavy měla, ten zákrok bych rozhodně nepodstoupila, ale přiznám se, že tohle nás tedy ani jednoho nenapadlo a přijde mi to hloupé, ale nechci se o tom dohadovat, vím, že to každý máme doma jinak ;-)
L.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 04. prosinec 2014, 09:37
Xsamotar: ještě mne napadá jedna otázka, jek tvůj muž bude reagovat, až nastane tvůj přirozený přechod? To si myslí, že spolu přestanete sexuálně žít? To ti přijde v pořádku, a ne hloupé?
Inkognito Inkognito