ADV TOP
ADV LEFT

Jaydess nebo Mirena

možnosti, zkušenosti...
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.

Mirena nebo Jaydess

Anketa končí za 18. březen 2016, 11:20

Mirena
4
100%
Jaydess
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 4

Příspěvekod Inkognito » čtvrtek 18. únor 2016, 19:03
En. tam kde obyčejně drhne tampon, tam budeš mít při zavádění tělíska gyn.zrcadla nebo ten roztahovák či jak se tomu říká, toho se neboj. Tady jde spíš o citlivost čípku a tělísko se zavádí ideálně ke konci MS, aby byl čípek otevření a zavádění aby tak nebolelo.
Gond.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » pátek 19. únor 2016, 10:13
Gond - díky za info.
Já volala v den, kdy jsem se ptala, na gyndu a se sestrou konzultovala termín. A právě jsme to na konci MS zavrhli, že bych mohla ještě krvácet. Tohle mi vůbec neřekla :-(

Zavolám, jestli mají ty čípky.

Fakt se bojím. Je hodně zkušeností, že mají ženy bolesti i déle... A taky moc nevím, jak si představit to špinění. Jako nosit slipovku mi nevadí, obvykle musím i tak. Ale třeba jestli člověk může s mimim do bazénu, nebo abych se mohla v létě koupat, když píšou, že to špinění či mírné krvácení až několik měsíců je dost běžné...

Proto se tu ptám...

En.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pájík » pátek 19. únor 2016, 11:12
No moje doktorka zavádí na začátku MS, prý je čípek nejměkčí a nejmíň to eventuálně bolí. Krvácet ano krvácela jsem, je to spíš o nepříjemném pocitu. Kamarádce zase její doktorka řekla, po porodu jí zavede kdykoliv, že je spodek povolený a je to v pohodě...
Špinění a krvácení ti těžko někdo řekne dopředu, je to u každého jiný, já měla cca měsíc MS tak střední intenzity, pak chvilku špinění co pobrala slipovka.....od té doby nic. Ale já měla těsně po šestinedělí a kojim, což může mít taky vliv.
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3764 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Irucha » pátek 19. únor 2016, 12:14
Tahle diskuze je poměrně pozitivní, že bych o tom tělísku ještě začla uvažovat?
Já to v sobě měla tak nějak uzavřený, že nee, že je více těch špatných zkušeností než dobrých...

Nevíte někdo, jestli je problém s trombofilními mutacemi? Mám dvě...
Irucha
Moderátor kočárkárny 2nd
Moderátor kočárkárny 2nd

4784 příspěvků
21. září 2006
Praha 10
Příspěvekod Evusha » pátek 19. únor 2016, 12:48
Zakladatelko, já ti s výběrem neporadím, spíš chci napsat co mě z tvého psaní dost bije do očí. Proč se nutíš do antikoncepce, ze které máš takový strach? Vždyť je na výběr spousta jiných, myslím i v rámci kategorie hormonální, tak proč se zbytečně stresovat, když ta volba je na tobě? Podle mě se i tělo mnohem líp srovná s tím, s čím jsme srovnané v hlavě...

Vysvětlovat mi ty důvody pro výběr nemusíš, tu otázku jsme myslela spíš řečnicky, k zamyšlení pro tebe ;-)
Evusha
Žvatlalka
Žvatlalka

294 příspěvků
26. říjen 2006
Příspěvekod Inkognito » pátek 19. únor 2016, 15:22
Irucha píše:Tahle diskuze je poměrně pozitivní, že bych o tom tělísku ještě začla uvažovat?
Já to v sobě měla tak nějak uzavřený, že nee, že je více těch špatných zkušeností než dobrých...

Nevíte někdo, jestli je problém s trombofilními mutacemi? Mám dvě...

Nevím jakou mutaci má naše bývalá sousedka, ale nemohla užívat hormonální atk. v tabletách, ale podle krevních testů jí lékař Mirenu dovolil. Má jí cca 3 roky a je strašně šťastná, že to vyšlo. Zaváděli jí ji v nemocnici v narkoze, ale ten důvod proč, to vůbec nevím - jestli při zavádění bez narkozy je nějaké zvýšené riziko? To by ti asi musel říct doktor. Jenom se ozývám, že jo, jde to i s trombofilní mutací.
Gond.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Irucha » neděle 21. únor 2016, 00:59
Díky, Gond.
Nějak to budeme muset řešit..
Irucha
Moderátor kočárkárny 2nd
Moderátor kočárkárny 2nd

4784 příspěvků
21. září 2006
Praha 10