ADV TOP
ADV LEFT

Vynechaná antikoncepce? bude z toho miminko?

možnosti, zkušenosti...
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod kackabis » čtvrtek 10. listopad 2016, 20:06
Dobrý den , Obracím se na vás s prosbou o radu. Již pátým rokem užívám hormonální antikoncepci triquillar. Nicméně jsem měla spoustu stresu v práci a nevzala jsem si poslední tabletu z bistru,takže pauza na menstruaci trvala 8 dní. následně jsem začala tablety užívat , ale zapomněla jsem užít čtvrtou a pátou tabletu v prvním týdnu užívání (čtvrtek , pátek) ve čtvrtek jsem měla nechráněný pohlavní styk tj.styk v den vynechané tablety + vynechaná tableta po styku. Tři dny po styku jsem měla silné píchání v podbřišku, které se už později nedostavilo. dneska tj. 7dnů od styku jsem začala slabě špinit. Je možné , že se jedná o uhnizďování vajíčka a možné těhotenství ? děkuji za pomoc , jsem z toho poněkud nervózní.. Mimčo by bylo fajn, ale ten tatínek :palma:
kackabis
Pískle

1 příspěvků
10. listopad 2016
Příspěvekod E-liska » pátek 11. listopad 2016, 07:45
Tak možný je všechno, jde klidně otěhotnět i při poctivém braní antikoncepce ;-)
Ovšem mnohem pravděpodobnější je v tomto případě, že to špinění je způsobené zmatkem kvůli těm vynechaným pilulím. 7 dní po styku už si můžeš v lékárně koupit test, ty hodně citlivé už těhotenství zachytit dokážou takhle brzy (mám i vlastní zkušenost), pro jistotu ještě test zopáknout v době, kdy máš dostat MS.
E-liska
Drbna
Drbna

4588 příspěvků
16. únor 2009
Discworld
Příspěvekod Inkognito » pátek 11. listopad 2016, 11:55
Nebo rychle vyměnit potenciálního tatínka :D :D :D :D
Inkognito Inkognito

Příspěvekod janicka1987 » středa 01. únor 2017, 10:33
Tot se mi stávalo ikdyž jsem prášky brala poctivě. V mém případě velkou roli hrál stres. :roll:
janicka1987
Pískle

1 příspěvků
01. únor 2017