ADV TOP
ADV LEFT

Opět Mirena

možnosti, zkušenosti...
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Sally » čtvrtek 14. září 2017, 20:46
měla jsem Mirenu pět let, poslední rok jsem v době menstruace trochu špinila. NIcméně u mě hormony způsobují mírně depresivní stavy. Takže už ne...
Sally
Howgh
Howgh

7648 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Baboon » pátek 15. září 2017, 07:47
Já mám též nehormonální tělísko - s mědí. Protože nechci hormony. Mám ho spoustu let, teď mě čeká výměna. Nikdy jsem neměla žádný zánět. Tak bych si tipla, že to nesouvisí s tělískem, ale spíš s nositelkou. Menstruaci mám pravidelnou, nepříliš silnou. Ovšem kamarádka, která má stejnýho lékaře a stejně starý děti a stejný tělísko přibližně stejnou dobu, má menstruaci nepoměrně silnější. Takže ani tohle není jen o tělísku.

Bývalo to tak, že když Mirena nevyhovovala a bylo nutné jí vyndat, vracela se poměrná část peněz. Nevím, jak je to dnes.
Baboon
Howgh
Howgh

5360 příspěvků
08. říjen 2006
Plzeň
Příspěvekod Wingec » pátek 15. září 2017, 07:50
Mirenu už nikdy
deprese, zhoršily se mi šíleně celý život krásné vlasy, krvácení celý rok pořád průběžně, hrůza, nemohla jsem s dětma do bazénu, antiko to byla tedy stopro,bo mi zaručila, že k ničemu nedojde :roll:
gyndař mi stále cpal nějaké Ascorutiny a ať vydržím, tak jsem jednoho dne po roce přišla do ordinace a řekla, že se odsud nehnu , dokud ji nevyndá
přišla jsem o rok života a 5 tisíc :-Z :-Z :-Z
Wingec
Howgh
Howgh

9774 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Inkognito » pátek 15. září 2017, 08:42
Je mi líto, že na někoho ta Mirena takhle působí, většinou se pak v diskuzi nasbírají spíš ty negativní ohlasy.
Já jsem teda uživatelka spokojená . Jediné, co mi i po letech vadí je vnitnří pomyšlení na tvar toho tělíska :-)
Jinak první jsem měla 6,5 let, časem vymizení MS, problémy a vedlejší účinky žádný, pak těhotenství úplně bez problémů a hned po vyndání, teď druhá Mirena a zase spokojenost.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Kira » sobota 16. září 2017, 14:20
Nehormonalní tělísko mám 5 let a všechno v pohodě. To mi připomíná, že bych se měla objednat na výměnu.

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kira
Klevetnice
Klevetnice

3158 příspěvků
22. září 2006
Kladno