ADV TOP
ADV LEFT

Bezpečnostní dveře ?

vše okolo zajištění bytů, domů, domova
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Bambulička » úterý 05. leden 2010, 21:21
Neporadíte, kde za rozumnou cenu sehnat panelákové bezpečnostní dveře ? Potřebuji i nová futra ? Zabezpečit původní asi moc dobře nepůjde, jsou totálně shnilé a nutně co nejdříve potřebuji sehnat jiné, ale nevím kde, za kolik se asi tak prodávají a hlavně abych nenaletěla a nekoupila ty nejdražší, které mi nabídnou :(
Díky
Bambulička
Klábosilka
Klábosilka

320 příspěvků
04. prosinec 2009
Příspěvekod -evka- » úterý 05. leden 2010, 21:29
My si je nechali dělat v 2001, tenkrát stály cca 20tis a do starých futer nám nalili beton. Ovšem je lepší si to nechat přeměřit. U nás v baráku mají jedni bezp. dveře, ale futra vykřivené a snad i nevylité betonem :roll: - kdysi jsme to zkoušeli poklepem.
-evka-
Treperenda
Treperenda

1343 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod -evka- » úterý 05. leden 2010, 21:30
Jinak jsm si firmu hledali na netu dle klíčových slov : bezpečnostní dveře + město.
-evka-
Treperenda
Treperenda

1343 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Janabo » úterý 05. leden 2010, 21:35
asi záleží i jak je starý ten dům - jestli jsou tam pro dnešní dobu standardní rozměry dveří a tedy i futer, nebo jestli je nutná celková obnova. Nám před pár lety udělali bezpečnostní dveře rovnou na stávající, vyvrtali díry do podlahy a do futer pro rozvorový systém. Ale jestli jsou dveře shnilé, tak je to asi jasný a cenově rovnou někde jinde...
Janabo
Klábosilka
Klábosilka

429 příspěvků
21. září 2009
Příspěvekod Bambulička » středa 06. leden 2010, 00:24
Hm, takže asi opravdu bude lepší, když si domů zavolám technika, ten se na to jukne a poví co a jak ... děkuju :erik:
Bambulička
Klábosilka
Klábosilka

320 příspěvků
04. prosinec 2009
Příspěvekod Peggy » středa 06. leden 2010, 07:10
Tak futra se vyměňovat nemusí. Většinou se opravdu vylévají betonem.
Jinak měli jsme úžasný dveře od Sherlocka, teď máme od jiný firmy, bohužel se mi z investora nepodařilo vytáhnout, co je to za firmu. Nadáváme na ně kudy chodíme, protože jednu dobu jsme měli problém je vůbec odemknout.
Vždycky jsem měla hrůzu, že se nedostanu domů, když jsem šla vynést odpadky a dítě třeba spalo doma. Teď už je to naštěstí dobrý, ale ne zásahem firmy, ale protože mám šikovnýho manžela, který to spravil.
Takže pro mně připadá v úvahu jedině Sherlock nebo Next, ale připrav si tak 30 tisíc.
Markéta
Peggy
Drbna
Drbna

4707 příspěvků
13. únor 2008
Praha
Příspěvekod Martina » středa 06. leden 2010, 08:24
Měnili jsme cca před 4 lety? a měli jsme doma techniky od 4 firem, které udělali nabídku a pak jsme se teprve rozhodli, které necháme udělat. máme to včetně futer.

Martina
Martina
Klevetnice
Klevetnice

3434 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Bara » středa 06. leden 2010, 10:17
Taky jsme si nechali udělat více nabídek. Nakonec máme dveře od firmy ADLO. Ale my máme venkovní dveře v RD.
SPOKOJENOST :)
Bára
Bara
Treperenda
Treperenda

1274 příspěvků
30. listopad 2006
Praha 4 Spořilov (Záběhlice)
Příspěvekod Martina » středa 06. leden 2010, 10:20
jo a taky ADLO :) a až budu někdy zase potřebovat dveře tak opět od nich :) dvojí sousedi mají nějakou jinou levnější variantu a nedá se to srovnat :(
Martina
Klevetnice
Klevetnice

3434 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Ka-tka » středa 06. leden 2010, 10:36
mame v panelaku sherlock bezp. dvere.

Futra se prave meni, protoze maji specialni otvory na mrize-ktere do nich zajizdeji, kdyz se zamykaji dvere.

Futra vylevaji betonem

dvere nas stali cca 35000 mame je 3-4 roky? uz si nepamatuji presne.

Jinak sherlock- super dvere ale nedelal nam to primo vyrobce ale dodavatel a ty pracanti byli snad totozni s Patem a Matem

reklamovali jsem futra, prah- no komedie. vylili to betonem a kde nezatekl, tam nastrikali montazni penu- kdeta nabobtnala, roztahla se a vytikala pres otvor na zovacek fabky- cili pena byla v zamku......
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Ka-tka
Diskutérka
Diskutérka

2074 příspěvků
21. září 2006
Jablonec nad Nisou
Příspěvekod Frantishka » sobota 31. březen 2018, 17:37
ferino1990 píše:Ahojte, ja som riešil dvere od tejto firmy - https://fm-dvere.cz/vchodove-dvere/dvere-92mm.html . Podnetom bolo, keď nám vykradli pivnicu tak som začal zvažovať bezpečnostné dvere, aby som mohol vkľude spávať. Dvere čo mám ja sú síce drahšie keďže je to z rady najpevnejších dverí, ale musím povedať že som nadmieru spokojný. Dúfam, že Vám moja skúsenosť pomôže. Fero

To si písaj, že pomože, Fero. Vďaka!!!
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2330 příspěvků
28. prosinec 2011