ADV TOP
ADV LEFT

Malý "rodinný" vůz

vše okolo zajištění bytů, domů, domova

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lenka_ » pondělí 17. září 2018, 14:05
Vulpes píše:
Petulka82 píše:
Lenka_ píše:Nedam dopustit na Skodu Citigo.
Od te doby, co jsem si koupila nove auto, tak uz ojetinu nechci. Prave kvuli spolehlivosti. Sice uz jsem musela do servisu kvuli vyrobni vade, ale oprava byla zdarma. Jednou jsem menila brzdove desticky asi po trech letech, ale je to proste tim, ze moc brzdim a nemuzu se to odmaucit. Jinak krome pravidelnych prohlidek, ktere mi vychazeji jednou do roka je auto bezudrzbove. Naucila jsem se auta menit po cca trech a pul letech, nemusim tak na STK a auto ma pri prodeji jeste slusnou hodnotu, takze je to slusny zaklad pro platbu noveho auta.

Leni, mně se to Citigo zdá strašně maličké, měla jsem pocit, že do kufru nadám ani běžný nákup? A táta mě od něj odrazuje, protože má pocit, že snad na vlastní oči žádné neviděl, že prostě nejezdí, a proč asi :D

Ano, mám ten samý pocit, že Citigo ani neexistuje, protože u nás na vsi a maloměstském okolí jsem taky žádné neviděla.
...ale byla jsem teď párkrát v Praze a jak jsem řešila nové auto, tak jsem se rozhlížela kolem sebe a zjistila jsem, že Citigo je plná Praha :D Takže všechny jsou očividně v centru Prahy.
Jednoduše, když budu denně řešit beznadějnou parkovací situaci v Praze, tak si taky pořídím Citigo, jasná volba. Ale na vesnici to asi nedává tolik smysl....
Mimochodem, jak pracuji v drtivé většině případů v Praze, tak jsem teď s výběrem nového auta čekala na to, jak mi to dopadne po mateřské s prací a rozhodovala se podle toho, jestli u práce bude parkoviště nebo budu muset auto nechávat různě po okrajích Prahy. V tom druhém případě bych velikost (resp. malost) dost řešila. Aneb, těžký život středočechů ;-)

Já jich kolem sebe taky vidím spoustu, je to prostě městské auto, parkuje se s ním luxusně. Máme ho v rodině 6 let a zatím jezdí bez poruchy. Dokonce jsme v něm dojeli i do Chorvatska (i s kuframa:-)). Nemá sice komfort SUV,ale zvládli jsme to.
Lenka_
Treperenda
Treperenda

1109 příspěvků
21. září 2006