ADV TOP
ADV LEFT

Agolutin?.

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jowana » čtvrtek 28. únor 2008, 16:36
Ahoj, jak jsem psala v jiném příspěvku, došla jsem k závěru, že po 7 letech vysadím HAK (původně nasazená na nepravidelný cyklus (ten je nepravidelný i přes HAK), časem se přidala snížená fce štítnice, zvýšený prolaktin a testosteron) :-? Proto se snažim zjistit co nejvíce info a narazila jsem na to, že hodně žen si stěžuje, že po vysazení HAK MS nenastoupí a chodí na vyvolávací injekce - většinou Agolutin (zase hormony). Myslím, že to situaci neřeší, proto se ptám, je něco přírodního, co by pomohlo nástupu MS a srobnání cyklu? Třeba předbíhám a MS nastoupí, ale kdyby ne, tak bych chtěla mít co nejvíce info. Jak na vás injekce působili? Jaký na ně máte názor? Jak dlouho vyčkávat na příchod MS?Co byste mi radili?
Jowana
Žvatlalka
Žvatlalka

222 příspěvků
09. duben 2007
Příspěvekod Missorka » čtvrtek 28. únor 2008, 16:49
Radila bych ti nestahovat kalhoty, dokud je brod ještě daleko...

Ale vážně - je taky mnoho mnoho žen, které po vysazení HA problém s cyklem nemají - proč bys nemohla patřit mezi ně?

Nechala bych proběhnout dva tři cykly a teprve pokud by byl problém, řešila ybch to - dopředu to fakt nemá cenu.
Missorka
Adminka

32860 příspěvků
18. září 2006
u Litoměřic
Příspěvekod Mandarinka » čtvrtek 28. únor 2008, 17:27
Presne tak, to stejne jsem resila par mesicu zpatky. HA jsem brala 8 let. Nastesti prvni MS se dostavila po 28 dnech, dalsi 39, pak zase 28. O pravidelnosti se sice mluvit neda, ale zadne vyvolavaci injekce se nekonaly. Stejne jsem byla rozhodnuta, ze bych do toho nesla, myslim si, ze telo potrebuje cas, aby zase nabehlo na svuj rytmus. A resit hormonalni nerovnovahu hormonama mi prijde jako nesmysl.
Mandarinka
Pískle

63 příspěvků
27. únor 2008
jižní Morava
Příspěvekod Maxik » čtvrtek 28. únor 2008, 20:20
Nahodit solidní fungování tvých vlastních hormonů může hlavně v případě zvýšeného testosteronu Sarapis - ale uvidíš jak bude, až vysadíš HA a necháš proběhnout pár cyklů. Třeba naskočí MS sama.
Maxik
Klevetnice
Klevetnice

3809 příspěvků
21. září 2006
Ocelové srdce republiky - 400m od Odry, 300 od dálnice, 200 od nádraží a 100 od fabriky
Příspěvekod Jowana » středa 02. duben 2008, 18:35
Tak jsem tu zas, ze stejným dotazem jako na začátku..MS má už 4dny zpoždění a řeším jak postupovat dál?Jak na vás Agolutin působil? Není lepší alternativa?
Jowana
Žvatlalka
Žvatlalka

222 příspěvků
09. duben 2007
Příspěvekod Inkognito » sobota 02. srpen 2008, 08:22
Za jak dlouho nastoupi menstruace po podani Agolutinu?Diky
Inkognito
Inkognito

38532 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Inkognito » sobota 02. srpen 2008, 08:29
prosim,prosim jak je to s tim Agolutinem?
Inkognito
Inkognito

38532 příspěvků
30. září 2006
Příspěvekod Maxik » sobota 02. srpen 2008, 18:17
Cca 14 dní po injekci.
Maxik
Klevetnice
Klevetnice

3809 příspěvků
21. září 2006
Ocelové srdce republiky - 400m od Odry, 300 od dálnice, 200 od nádraží a 100 od fabriky