ADV TOP
ADV LEFT

bolest břicha při dosednutí???? .

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Nikina » pátek 16. únor 2007, 11:14
Už asi 3 dny mě divně bolí břicho. Je to pocit napínání, plnosti a zabolí to když si dosednu či naopak vstanu. :?
Jsem 20 měsíců po porodu, kojím, MS nemám.
Můžou to být 3 možnosti:
- dostanu to co nevidět
- jsem těhotná (podle paměti by to odpovídalo 13 dnu po tulení)
- jiný problém :?

Test jsem si dělala dnes, ale /. Možná mě podobně to břicho bolelo v začátku těhotenství, ale fakt si to přesně nepamatuju. A zácpa ani průjem to není :lol: teda doufám.
Neměla jste t o některá?
NiKi
Nikina
Kecka
Kecka

1650 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Dancul » pátek 16. únor 2007, 11:17
ahoj, uz si moc dobre nespominam, ale mari sa mi ze som mala podobny problem ale jenom pri prudkom vstani. myslela som ze je to nejaky zanet, ale vsetko bolo ok.
no a potom v tehotenstve ale az tak neskor.
moc som ti nepomohla :?
Benjamin +08/2004, Katka 04/2007, Chlapček +05/2009, Lukáš 06/2010, Ondrej 09/2012
Obrázek
Fotoprojekt 52
P365
Dancul
Howgh
Howgh

8369 příspěvků
24. září 2006
Bratislava
Příspěvekod Hana » pátek 16. únor 2007, 11:18
Ahoj, taky mívám tyhle stavy, u mě to jsou zaražený prdy :lol: :lol: :lol: , to píchání břicha při sedání je fakt síla.
Hana
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Hana
Žvatlalka
Žvatlalka

156 příspěvků
21. září 2006
Štětí
Příspěvekod Ivik21 » pátek 16. únor 2007, 11:31
:D :D ahojky, taky to mívám při nadýmání a zaraž.větrech ... Je to nepříjemné, ale mi stačí trocha pohybu a nějak to odezní a nevím už o tom. Tak ať to rychle přejde !!!
Obrázek Obrázek
Ivik21
Žvatlalka
Žvatlalka

299 příspěvků
26. září 2006
Příspěvekod Blanka » pátek 16. únor 2007, 11:40
ahojky, já mívám takový píchání když mám zánět močových cest
Julinka 12/2008, Štěpán 7/2006, Aňa 8/2003
ObrázekObrázekObrázek
Blanka
ZRNKA tým
ZRNKA tým

3921 příspěvků
21. září 2006
JV Morava
Příspěvekod Nikina » pátek 16. únor 2007, 11:42
jejda holky, jestli jsou to zaražený prdy, tak to bude vejvar, až to po těch třech dnech povolíííí :lol:
Jdu si zobnout brusinek, kdyby to byl zánět močáku, ale tam problém nepředpokládám....
Zapoměla jsem dodat, že zároveň mám dost velký vodnatý výtok, čirý, nesvědí, nebolí....že by bouřlivá ovulace?
NiKi
Nikina
Kecka
Kecka

1650 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Alex » pátek 16. únor 2007, 12:09
Nikino - ten výtok vypadá na ovulaci. S takovýmhle pícháním jsem byla na gyndě a jednoznačně byla potvrzena ovulace - bolelo to jako svině. Takže by to mělo co nevidět odeznít :wink:
Alex
Diskutérka
Diskutérka

2356 příspěvků
21. září 2006
Prostějov
Příspěvekod Littlemouse » pátek 16. únor 2007, 12:24
Nikino, přikláním se k ovulaci, já při ní mívala přesně stejné pocity jak popisuješ - píchání, bolest bříška při dosednutí a vůbec takový divný pocit, jako by bylo plné a strašně citlivé....je zajímavé, že tyto pocity začly až po prvním porodu, do té doby jsem nechápala, jak může ovu někdo poznat.
Littlemouse
Howgh
Howgh

7912 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Valli-ewa » pátek 16. únor 2007, 12:30
NIKINO:tak jak holky pisou,jestli je to OVU,tak si to hezky pojistim,at se nam brzo nahlasis// :lol:
ja pred prvnim tehu moc ovu nepoznala,ale pred druhym teda jo-ten hlen.fakt to vypada nadejne!
Valli-ewa
Klevetnice
Klevetnice

3974 příspěvků
22. září 2006
Třebíč
Příspěvekod Dadla » pátek 16. únor 2007, 12:41
Taky mívám tyhle bolesti při OVU...
Trvá to někdy půl dne, někdy dva dny, jak kdy... Sedat si musím pomalu a z boku, jinak je to, jako kdybych si sedala na tyčku od smetáku (omluva za takový popis :oops: :roll: )

Dadla
Dadla
Krafařka
Krafařka

804 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Nikina » pátek 16. únor 2007, 13:00
Valli, ty jsi detektivka :lol: no jestli je to fakt ovu, tak na to dneska zkusíme vlítnout :lol: BT je dnes polámaným teploměrem 36,5 což teda neberu nijak vážně vzhledem ke stavu teploměru....
Bolí to fakt jako bych měla v břichu ježka, tudíž teda nevím, co tím příroda myslí? Když mě bolí břicho, jak si do něj mám nechat ještě šťouchat, no nééé??? :lol: :lol:

A určitě se ozvu na emimi, tohle jsem si jen tak odskočila pro rozptýlení obav a od práce....
Je mi hlavně divný, že před těhu jsem poznala ovu podle malýho popichování v jednom boku či lehké bolesti na obou bocích, ale tohle se tomu vůbec nepodobá!
NiKi
Nikina
Kecka
Kecka

1650 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ivav » pátek 16. únor 2007, 13:04
nikina Taky mě bolívá takhle břicho při Ovu - kolikrát nemůžu ani chodit. A to "štouchání" kupodivu většinou zabírá líp než ibalgin tak to zkus. :oops: :oops: :oops: :P
Obrázek

Obrázek
Ivav
Klevetnice
Klevetnice

3778 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Evulka » pátek 16. únor 2007, 16:08
NiKi mně takhle bolí břicho ve třech případech:
- zaražené větry,
- OVU - než praskne cystička
a poslední možnost: měla jsem kdysi cystu na vaječníku a ta se projevovala přesně jak píšeš, při pohybu píchání jako jehla...nic vážného to nebylo. Před OVU se taky tvoří cystička než praskne folikul a to může takhle bolet...
Eva
Evulka
Diskutérka
Diskutérka

2027 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Terka1 » pátek 16. únor 2007, 16:35
Me se takto projevuje ovulace :))
Terka1
Pískle

53 příspěvků
07. listopad 2006