ADV TOP
ADV LEFT

Časté mrkání

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zuzula » pondělí 31. květen 2010, 08:37
Luckam píše:Musím se zeptat, jestli nemají jen samotné B + samotný hořčík

Ahoj, já v těhu měla čistý hořčík: http://www.lekarna.cz/tbl-magnesii-lact ... 100x500mg/. Pak jsem to samé dávala dceři, trpěla na noční křeče svalstva. To mrkání může být vlastně křeč ...
Zuzula
Krafařka
Krafařka

655 příspěvků
02. říjen 2006
Příspěvekod Abaja » pondělí 31. květen 2010, 08:38
Ahoj, nečetla jsem předchozí příspěvky, tak nevím, jestli už to tu bylo psáno. Náš Kuba to začal dělat kolem cca 5ti let. Hned mi bylo jasné, že je to oční tik, ale podstoupili jsme vyšetření na očním a byl OK. Do něj by to nikdy nikdo neřekl, je vyloženě pohodář, kliďas,vtipálek, ale prostě začal....Pokonzultovala jsem to s Dr. a doporučila hlavně neupozorňovat, neříkat, aby nemrkal, nasadit B komplex a ráno vždycky dostal homeopatický sirup Sedalia. Pomohlo to, během 3 měsíců přestal, občas, když je nějakej sttres, třeba spěcháme, nebo se kouká na dobrodružný film, tak začne mrkat, což je pro nás důvod přerušit činost, odvést pozornost a je to OK. Upozornila jsem i p. uč. ve školce, aby se ho na to neptala, neupozorňovala atd.
Přeju, ať máte rychle po problému.
Abaja
Abaja
Diskutérka
Diskutérka

2681 příspěvků
21. září 2006
Praha západ
Příspěvekod Aprilmouse » pondělí 31. květen 2010, 09:00
SAARO díky, no oční nás čeká tak ve středu, jestli ho vezmou hned - zase po tom včerejším píchání ucha ho moc po venku nechci prohánět.

ABAJO no právě, já si třeba i všimla, že mrkal při zápase na fotbale - asi jak se soustředí. Dneska od rána ještě nemrkal... snad to nebude nijak hrozný. No hlavně musím upozornit muže, aby ho na to neupozornoval
Aprilmouse
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)

13917 příspěvků
25. září 2006
Jaroměř
Příspěvekod Pepi » pondělí 31. květen 2010, 09:42
Ahoj,
můj syn tohle dělá taky, je mu 8...
Taky jsem si myslela, že to má z televize, z počítače, z únavy, mně mrká oko, když jsem utahaná..
Ale strašně moc lidí mi teď říká, že je to tik, a u mně jich pár upozornilo, že on to prý opravu má.Je tom poznat hlavně když kouká na tu televizi, občas mu ujede i nějaký zvuk (jako když si povídá), když se ho na to zeptám, o ničem neví...
Máme teď trochu těžké období, rozvod, přestěhování a teď střídání dětí, je to těžké i po mě, natož pro ty děti, takže věřím, že to z těch psychických problémů být může.
I když teda navenek nevypadá, že by měl problémy, bavíme se o všem, ale on je spíš povaha že spoustu věcí dusí v sobě a neřekně, i když se ptám.
U odborníka jsme zatím nebyli, pokud by to bylo spíš horší, určitě zajdeme.
P.
Pepi
Klábosilka
Klábosilka

539 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Abaja » pondělí 31. květen 2010, 15:15
Pepi, doporučuje fakt ten B komplex, tik měl i syn kamarádky mojí švagrový a taky ho dostal a taky se to během času srovnalo, i tu Sedalii bych mu dala,zvlášť ve vaší situace, kdy ten stres a změny asi fakt dělají své... http://www.lekarnaparizska.cz/sedalia-s ... th=469_339 mě řekla DR., že pokud se to nezlepší do 3 měsíců, začli bychom to nějak řešit, naštěstí se to srovnalo...Držím palce...
A.
Abaja
Diskutérka
Diskutérka

2681 příspěvků
21. září 2006
Praha západ