ADV TOP
ADV LEFT

MS po vysazení antiko

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » pondělí 14. květen 2018, 08:51
Omlouvám se za inko, ale nějak nechci aby takovéto intimní záležitosti vysely na netu, kde je může kdokoliv dohledat.

Po třech letech jsem vysadila antiko (nuvaring). Normálně jsem odmenstruovala, dva dny klid a od té doby pořád špiním, více či méně a už třetí týden. Než se vydám na gyndu, kde předpokládám, že nic nenajdou, jen mi doporučí zase nějaké hormony, tak se chci zeptat tady, nejlépe na nějaké třeba bylinné čaje, nebo homeopatika, opravdu účinný doplněk.
Je to otravné a co to dělá se sexuálním životem ani nemluvě, že.

Inko Ba.rci
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Sally » pondělí 14. květen 2018, 16:00
Inko,

je tu diskuze o bylinkách a cyklu, kteoru jsem zakládala před lety, ty tři stránky se dají pročíst a všechny ty rady tam jsou...
http://baby-cafe.cz/forum/diskuse/17/36370

Doktor ti imho řekne, že si máš vzít antikoncepci, což předpokládám nebylo účelem vysazení. Mě antikoncepce totálně zrušila cyklus na několik let - běžně jsem nemenstruovala třeba dva tři měsíce, měla jsem anovulační cykly a pak zase cysty, takže fakt to udělá v těle bordel.
Můj dojem je, že když do těla přichází hormony zvenčí, tak se tělo přestane namáhat vyrábět svoje a pak se holt snaží nastartovat a nejde to vždycky hladce.
Sally
Howgh
Howgh

7138 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Inkognito » pondělí 14. květen 2018, 19:18
děkuji. zkusí nejdřív kontryhel.
Ba.rc
Inkognito Inkognito