ADV TOP
ADV LEFT

Yadine - zvracení a jak dlouho se chránit další metodou?

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » pátek 15. červen 2018, 11:23
Ahoj,
Moc prosím o radu. Beru antikoncepci Yadine, měla jsem sedmidenní pauzu a první prášek nového balení jsem si vzala v sobotu o půlnoci. Bohužel jsem pak ve 2:30 zvracela a měla průjem. V noci jsem to už nijak nedořešila a ráno přemýšlela, co s tím. Sex jsem v týdnu před neměla. Vzala jsem si tedy další prášek dopoledne v 10hod (jakože v rámci 12hod tolerance) a od té doby ho beru každý den v 10hod dopoledne (místo 24hod). A teď o co mi jde. Když se následujících 7dní budeme chránit ještě i kondomem, bude potom antikoncepce ještě funfovat bezpečně? Přečetla jsem kde co, ale ohledně zvrácení u první piluky se toho moc nepíše.
Pokud se vezme pilulka do 12 hod od vynechání, měla by být ochrana zajištěna, ale platí to i pro první den?
Taky si říkám, že za těch 2,5 hod se určitě nějaké množství hormonu vstřebalo..
Taky se píše, že pokud vezmu první pilulku 2.-5.den cyklu a následující týden se chráním, je HA bezpečná. Ale jaký den cyklu jsem po sedmidenní pauze HA? Tam je mi to prostě nejasné.
Moc děkuji za rady a nápady.
M.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Karoli » sobota 16. červen 2018, 06:28
No, pokud bych chtěla mít jistotu, tak bych se chránila až do konce cyklu.
Karoli
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

2117 příspěvků
21. září 2006