ADV TOP
ADV LEFT

Lékař odmítá vystavit recept (Mirena)

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Bambule » čtvrtek 13. červen 2019, 14:48
Ahoj holky,
můj gynekolog mi odmítl předepsat recept na Mirenu, prý to zakázala Česká gynekologická společnost (tam jsem volala, o ničem netuší). Doktor mi tvrdí, že to není jeho výmysl, že jako soukromý gynekolog Mirenu nesmí předepisovat. Jenže v lékárně je Mirena o 2 500 Kč levnější…Samozřejmě předpokládám, že budu muset něco platit za zavedení, ale počítám tak do 1000 Kč…
Máte někdo také takovou zkušenost?

Děkuji

Bambule
Bambule
Klábosilka
Klábosilka

434 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Inkognito » středa 19. červen 2019, 09:08
Kdysi jsem se o něco podobného pokoušela u mé gyndr. a neměla jsem sice toto vysvětlení, ale na férovku mi bylo řečeno, že jako soukromá Mudr. mi to nenapíše, protože takhle z toho má mnohem víc a z toho jsou živi soukromí lékaři - prostě za všechno si platíš. Mirenu jsem měla 2x a nikdy jsem ji neměla psanou na recept, nikdy jsem ji ani v ruce nedržela :-) Tož tak. Omlouvám se, ale posílám raději inko.
A.
Inkognito Inkognito