ADV TOP
ADV LEFT

BC BURZA PRÁCE

vše o zaměstnání i jiné činnosti

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Alma72 » středa 09. březen 2011, 15:32
Ahoj, taky sháním práci, v Praze, od září, do srpna jsem na MD. Hledám cokoli v sociální oblasti, mám maturitu na obchodní akademii, 5 let praxe ve zdravotnictví jako ošetřovatelka a jdu studovat VOŠ, obor sociální práce. Problém je, že všude chtějí praxi. Budu vděčná za každý tip. Díky.
Alma72
Pískle

24 příspěvků
07. červen 2009
Praha - východ
Příspěvekod Gondwana » středa 09. březen 2011, 16:00
Vystudovala jsem Obchodní akademii, mám 10 let praxe v bankovnictví, jako asistentka managera i prodavačka, ale s radostí se chopím jakékoliv nabídky i mimo vystudovaný obor. Přerov/Olomouc/Otrokovice

Ještě bych chtěla dodat, že díky BC jsem za poslední rok už 4x našla krátkodobou brigádu ;) Takže to opravdu funguje.
Gondwana
Howgh
Howgh

6475 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Moci » středa 09. březen 2011, 18:17
Skvělý nápad:) Taky už jsem "BC zdroje" občas využila.

A nově bych od května potřebovala někoho na administrativní výpomoc 1-2 hodiny denně v kanceláři v Litoměřicích.
Moci
Kecka
Kecka

1769 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Homolka » středa 09. březen 2011, 18:48
Teda tady se najde vsechno :D

Hledam pro nove otevrenou provozovnu automechaniky, klempire a lakyrniky obsluhy automycky. Provozovna je v Praze Cakovicich.Beru lidi z cele republiky pro dojizdejici zajistim ubytovnu Mam pocit ze v Praze a okoli neni nikdo kdo by chtel pracovat :roll: Kdyby jste o nekom vedeli budu neskonale vdecna
Homolka
Howgh
Howgh

7221 příspěvků
21. březen 2007
Praha
Příspěvekod Raady » středa 09. březen 2011, 19:05
Moci, měla bych zájem o tebou nabízenou práci. Písla jsem ti SZ.Díky.
Raady
Howgh
Howgh

7043 příspěvků
17. březen 2008
Příspěvekod Melina » středa 09. březen 2011, 19:50
Jejda, káply jste mi do noty...

Nabízím zpracování účetnictví, daňové evidence, DPH, mezd, no prostě všeho okolo, mám maturitu na obchodní akademii a 12 let praxe jako účetní - holka pro všechno. Ale bohužel můžu pracovat jen z domova (viz metřík)
Naposledy upravil Melina dne 10. březen 2011, 11:02, celkově upraveno 1
ObrázekObrázek
Melina
Howgh
Howgh

5929 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Mamamila » středa 09. březen 2011, 19:55
jůůůůůůůůůůůů

Ja hledam něco v soc. oblasti, nebo administrativu
Praha

diky
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61248 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Gábinka » středa 09. březen 2011, 19:58
Melino měla bys to napsat zeleně, víceméně je to spíš poptávka než nabídka :)
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16433 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Janno » středa 09. březen 2011, 20:38
Hledam na letni sezonu "domaci". malsice u Tabora, pro zajemce otevrit dvojpokojovou chaloupku, vybrat penize, zaverecny uklid, prevleceni povleceni, apod. Cena od "kusu" smluvni.. moznost celorocni spoluprace

A pak jeste zednika/stavare, na pristavbu k domecku, opet Malsice u Tabora
Janno
Treperenda
Treperenda

1318 příspěvků
23. září 2006
tam za vodou...
Příspěvekod Ketrin » středa 09. březen 2011, 21:10
Ahoj,
syn, vysokoškolák, hledá brigádu v Praze. Má gymnázium, takže zatím nic moc neumí, kromě slušné angličtiny (FCE) a běžného používání PC (Office apod.). Časově flexibilní, organizační schopnosti (podílel se např. na organizaci fóra Evropského parlamentu mládeže), slušně vychovaný :D ...
Ketrin
Ketrin
Žvatlalka
Žvatlalka

119 příspěvků
25. září 2006
Táborsko
Příspěvekod Novire » čtvrtek 10. březen 2011, 08:20
Hledám někoho na občasné hlídání dětí. Nemáme tu babičky ani nikoho jiného, rádi bychom si třeba někdy zašli večer do kina :-) Plus občas bych potřebovala vzít děti vyvenčit, pohlídat, když po O spí... Po domluvě je možná i nějaká menší výpomoc v domácnosti (bežný úklid, žehlení).

Problémem bude asi lokalita - Zastávka u Brna.
Tobiáš *06/2007
Anika *08/2009
Simon *02/2012
Novire
Treperenda
Treperenda

1216 příspěvků
13. listopad 2007
Zastávka
Příspěvekod Melina » čtvrtek 10. březen 2011, 11:01
Gábinka píše:Melino měla bys to napsat zeleně, víceméně je to spíš poptávka než nabídka :)

Já nad tím taky pořád přemýšlela, jakou barvou to dát - nabízím službu a tím i sháním práci :D
Naposledy upravil Melina dne 10. březen 2011, 11:03, celkově upraveno 1
Melina
Howgh
Howgh

5929 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Maryjenka » čtvrtek 10. březen 2011, 11:03
Melina píše:
Gábinka píše:Melino měla bys to napsat zeleně, víceméně je to spíš poptávka než nabídka :)

Já nad tím taky pořád přemýšlela, jakou barvou to dát - nabízím službu a tím i sháním práci :D

no tak slovo zeleně, slovo modře, slovo zeleně, slovo modře, slovo zeleně, slovo modře:-)
Obrázek Obrázek
Maryjenka
Krafařka
Krafařka

733 příspěvků
02. únor 2011
pod tím naším Řípem
Příspěvekod Elizabet » čtvrtek 10. březen 2011, 20:27
Dodám příjem do rodiny. Vhodná práce pro maminky na MD jako VPP. Hledám tipaře nebo spolupracovníky. Podmínkou je ŽL vše zajištěno smlouvu. Nejedná se dealerství info poslu v SZ ústecký kraj
Elizabet
Diskutérka
Diskutérka

2122 příspěvků
04. říjen 2006
Ústí nad Labem
Příspěvekod Melian » pátek 11. březen 2011, 12:47
Hledám práci ideálně z domova, jinak max. na 2 dny v týdnu (2letý syn). Bydlíme v Holicích v Čechách. Naučím se cokoli, jsem pečlivá, spolehlivá. Vzdělání přírodovědné, ale administrativu či cokoli jiného určitě zvládnu ;) . Dělala jsem korektury k výukovému biologickému programu, zvládnu přeložit odborné články z angličtiny v oboru biologie, ekologie, zahrady,... (žádnou oficiální zkoušku kromě maturity a nějaké zkoušky na VŠ nemám), učila jsem 10 let na zobcovou flétnu. Prostě práce všeho druhu 8-) . Kdyby někoho cokoli napadlo, předem moc děkuji.
Melian
Treperenda
Treperenda

1226 příspěvků
03. leden 2008