ADV TOP
ADV LEFT

Kurz mzdové účetní

vše o zaměstnání i jiné činnosti

Moderátor: Katest

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Blanka2 » čtvrtek 13. březen 2014, 07:48
Ahoj,

ráda bych absolvovala kurz mzdové účetní a základy personalistiky a nevím který z nabídky vybrat. Určitě by měl být certifikovaný (ale nedočetla jsem se přesně jakou certifikaci by měl mít?). Budu ráda za jakoukoli radu :D

Ráda bych touto cestou ubírala svoji profesní kariéru. Na střední i na VOŠ byly mzdová problematika nedílnou součástí studia, ale přeci jen za ta léta se spousta věcí už změnila.

A zajímalo by mě, zda jste někdo díky absolvování kurzu získal práci?

Děkuji B.

EDIT: uvažovala jsem o dálkovém studium na VŠ, ale s plným úvazkem, dětmi a domácností to pro mě bylo celkem scifi (manžel studoval dálkově po porodu druhorozeného, tak vím přesně co to obnáší).
Blanka2
Moderátor FFF
Moderátor FFF

10530 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Brum » čtvrtek 13. březen 2014, 08:28
Pokud můžu něco z druhého pohledu. Dělám kurzy, tedy nemám rekvalifikační na mzdy, ale mohla bych ti doporučit.

Bez praxe ti bohužel certifikát nepomůže. Mám to ověřené na lidech, kteří to absolvovali, lektoruji pro úřady práce. Na mzdovou účetní chtějí vždy praxi. Pokud se do kurzu pustíš, chtělo by to mít už zajištěné místo (nebo nějak domluvené) abys ten kurz uplatnila.
Brum
Kecka
Kecka

1815 příspěvků
20. listopad 2006
Brno
Příspěvekod Blanka2 » čtvrtek 13. březen 2014, 18:20
Brum děkuji za odpověd
je to patová situace... kurz si chci udělat, aby mě někde vzali v tomhle oboru... málokterý zaměstnavatel bude čekat než si udělám rekvalifikaci bohužel a v dnešní době... kurzy se zde otvírají v intervalech a dojíždět mimo oblast kvůli škole a školce úplně nemůžu...
Blanka2
Moderátor FFF
Moderátor FFF

10530 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Brum » čtvrtek 13. březen 2014, 18:59
jasně chápu. Pokud seš z Prahy,tak můžu doporučit tuto firmu (lektorovala jsem pro ně, než přestali působit v Brně). Mají kurzy na vysoké úrovni.

http://www.sluzbyapodnikani.cz/
Brum
Kecka
Kecka

1815 příspěvků
20. listopad 2006
Brno