ADV TOP
ADV LEFT

Hokejista - co obléct?

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jahoda » úterý 19. říjen 2010, 11:16
Já teda hokejistu nemám, ale myslíte, že to bavlněné ribano je vhodné? Když se kluk zpotí, tak je v mokru. Asi bych investovala do té Moiry, která to má z materiálu, který odvádí vlhkost do dalších vrstev.

Ještě že ten náš je plavec. To jsme investovali jen do plavek a brýlí....
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Almerka » úterý 19. říjen 2010, 11:28
Jahoda píše:Já teda hokejistu nemám, ale myslíte, že to bavlněné ribano je vhodné? Když se kluk zpotí, tak je v mokru. Asi bych investovala do té Moiry, která to má z materiálu, který odvádí vlhkost do dalších vrstev.

Ještě že ten náš je plavec. To jsme investovali jen do plavek a brýlí....

Právě kvůli tomu jsem mu ho přestala dávat. Myslím, že spocené musí studit. Hlavně při zápase, když se střídají a nejsou pořád v pohybu. Termoprádlo stejně má (tři sady)kvůli lyžování, tak mu ho dávám.
Almerka
Klábosilka
Klábosilka

574 příspěvků
21. září 2006
MB
Příspěvekod Jahoda » úterý 19. říjen 2010, 12:48
Jj, psalas, že už ho nedáváš. Ale někdo právě zmiňoval, že dává obyčejnou bavlnu, že se kluci stejně zapotí. Právě z těchto důvodů bych používala funkční prádlo, bavlna je mokrá a studená. Taky chci něco nejmladšímu pořídit na zimu a lyžování.
Jahoda
Krafařka
Krafařka

800 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Jankap » úterý 19. říjen 2010, 23:22
Almerka píše:... Na to bruslení jsme začali chodit jen aby se naučil bruslit .... Jankap u vás to bude určitě taky přípravka pro hokej. ...

Almerko,
jj, rozhodně je to přípravka na hokej. Ale naučí se tam víc než se mnou, já zas nic moc neumím (sportovní nadání přeskočilo generaci, ha ha), chtěla jsem, aby uměl bruslit pořádně.
Baví ho to, jde mu to... ale nepropadá tomu. Stejnou měrou se těší na kolečkový brusle, na plavání, na lyžování a veškerý sport, který se v budoucnu naučí :D . Takže si myslím, že ho k nějakému reprezentování nikdo nezláká. Výstroj bude mít z druhý ruky, helma a hokejka se klukovi neztratí...
Ale nad tím oblečením z funkčního materiálu se teda ještě zamyslím...
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod lucindicka4 » pondělí 18. září 2017, 16:00
já jsem synovi objednávala veškerou výbavu na https://www.bauerhockey.cz/hrac-suspenz ... y-podvazky
včetně bruslí, hokejky atd... ;-)
lucindicka4
Pískle

1 příspěvků
18. září 2017