ADV TOP
ADV LEFT

Sportovní oblečení na zakázku

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Janyka » sobota 12. květen 2007, 20:44
Ahoj poradíte mi někdo, kde by se dalo levně pořídit dětské sportovní oblečení (teplákové nebo šusťákové soupravy)? Potřebuji deset stejných souprav přibližně ve dvouch velikostech. Staré oblečení dosluhuje a já zjistila, že sehnat nové není tak jednoduché. Buď mi nejsou v obchodech schopni sehnat deset kusů nebo je to drahé a náš rozpočet není zrovna bohatý. Všude mi doporučují nechat si to ušít na zakázku, ale to podle mě bude také pěkně drahé :( Za typy moc předem děkuji.
Janyka
Krafařka
Krafařka

964 příspěvků
10. únor 2007
okr. Litoměřice
Příspěvekod Jindrucha » sobota 12. květen 2007, 20:51
Ahoj, nám šili na míru pro holčiny na aerobik tady:
http://www.touche.cz/frames.html
taky jsme neměli moc peněz a byla s nima slušná domluva. Nevím ale jestli to je to co potřebuješ :D
J.
Jindrucha
Kecka
Kecka

1978 příspěvků
21. září 2006
Jablonné v Podještědí
Příspěvekod NatySamka » pátek 04. říjen 2013, 21:38
Mrkněte na http://eshop.firemnipotisk.cz/131-sportovni-obleceni Nedávno jsem tam objednávala tričko pro sebe, ale všimla jsem si, že tam mají i menší velikosti.. Snad vám to pomůže.
NatySamka
Pískle

1 příspěvků
04. říjen 2013