ADV TOP
ADV LEFT

Má polohovací cyklosedačka význam?POMOCT!!!

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Badynka » středa 06. červen 2007, 20:28
No to už mě taky napadlo jak píše PEPSI, že když je sedačka NEPOLOHOVACÍ, tak když tam to dítě sedí v helmě, tak jestli není naklopené moc dopředu,když se skrz té helmy nemůže ani moc opřít. Ty větší děti bych si tam ještě dovedla představit, ale prcka 1-1,5 roku asi ne. Tak co vy na to?
Badynka
Klábosilka
Klábosilka

585 příspěvků
09. leden 2007
Ostrava
Příspěvekod Aterka » pondělí 26. květen 2008, 21:26
Badynka píše:No to už mě taky napadlo jak píše PEPSI, že když je sedačka NEPOLOHOVACÍ, tak když tam to dítě sedí v helmě, tak jestli není naklopené moc dopředu,když se skrz té helmy nemůže ani moc opřít. Ty větší děti bych si tam ještě dovedla představit, ale prcka 1-1,5 roku asi ne. Tak co vy na to?

přesně z toho důvodu pořídím polohovací........jinak jsem přesvědčená o tom, že nehrozí to, aby se jen tak prospala při jízdě....
ale právě se obávám toho, že bude nakloněná dopředu
takže aby měla pohodlí, jdeme do hamax sleepy, ted jsou všude docela za dobrou cenu, asi se vyprodávají zásoby pro novější typy, ale pro mne je důležitém, že je bezpečná, při testech splnila naprosto všechny požadavky....takže tento týden ji asi objednám
Obrázek

Obrázek
Aterka
Klevetnice
Klevetnice

3021 příspěvků
08. březen 2007
Příspěvekod Katee » neděle 08. červen 2008, 19:05
Ahoj,
tak my sme původně chtěli taky koupit polohovací zn Hamax, ale kamarádka mi nakonec přinesla jejich nepolohovací OK baby a řekla bych že sme spokojení takže nám prostě stačí ......... ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Katee
Diskutérka
Diskutérka

2837 příspěvků
02. září 2007
Příspěvekod Aterka » pondělí 07. červenec 2008, 10:52
Ahoj!!
Vrátili jsme se z dovolené na kolech. Máme hamax siestu a malá v ní pohodlně spinkala...mohu zaslat i fotky naší spící Terezky v hamaxce. Druhé dítě, které jelo s námi, polohovací nemělo a byl to docela problém, protože na dece nám děti zkrátka neusnuly a v sedačce měli zavřené oči hned. Takže naše malá krásně pohodlně spinkala a druhému dítku se klimbala hlava, tatka ho přidržoval ze předu a pádili jsme zpátky za breku na pokoje..... I když jsme se snažili vždycky do odpoledního spaní vrátit na pokoje, děti měly narušenou pravidelnost jiným prostředím, někdy šly spát déle atd. a nedalo se vždycky odhadnout, kdy budou spát.

Každé dítě je jiné, myslela jsem, že naše Terka vživotě na kole neusne a spinkala jako dudek.Polohovatelná cykosedačka, dle mého názoru a zkušenosti, smysl má.
Obrázek

Obrázek
Aterka
Klevetnice
Klevetnice

3021 příspěvků
08. březen 2007
Příspěvekod Caara » pondělí 07. červenec 2008, 11:47
Máme taktéž Hamax Siestu, malý (2 roky) se v ní krásně vyspinká a hlavička mu nikam nepadá. Samo, že v ní nespí tak pohodlně a dlouho, jako doma v postýlce, ale hodinku v pohodě dá a zvládáme tak i delší výlety. Není problém ani v houpavějším terénu, hlava drží. Jsme se sedačkou moc spokojeni a neumím si představit jezdit s ním v tomto věku bez polohování, spinká denně po obědě i 3 hodiny... Toť naše zkušenost :)
Caara
Klábosilka
Klábosilka

314 příspěvků
20. březen 2007
Praha
Příspěvekod Lasicka » pondělí 28. červenec 2008, 20:14
Naši známí dávají do cyklosedačky i do krosničky dceři kolem krku takovej ten cestovní polštář/límec, mají hodně masivní s křemílkama (2 hlavy na jednom těle :? ) a hlava se jí nekinklá.
Lasicka
Howgh
Howgh

9063 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod EmaVyh » pondělí 18. srpen 2014, 10:42
Makytka píše:Badynko,
my máme hamax siestu - šíma v ní teda ještě neusnul 8-)
ale pro nás polohování smysl má.

Máme s mužem každý totálně jiný rám, jinak skosený a aby se tam šímovi dobře sedělo /jako normálně, narovno/, oba si to štelujeme jinak (on musí jakoby víc do lehu, než já, má šikmější rám.../.

Já jsem za polohovací ráda z tohodle důvodu. Předtím jsme měli půjčenou nepolohovací hamax (typ přesně nevím) a na manželovo kolo moc nešla, protože by z toho šíma přepadnul dopředu (sedačka byla jakoby v předklonu).

Maky

My máme taky HAMAX, ale máme ten CARESS a taky dobrý, je taky polohovatelná a je to pro nás pořád lepší než nic. Většinou přejíždíme na kratší vzdálenosti, takže nestačí moc usnout.
EmaVyh
Pískle

1 příspěvků
18. srpen 2014