ADV TOP
ADV LEFT

jak na Jillian Michaels - 30 Day Shred

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jitka123 » pondělí 20. květen 2013, 12:44
já ho stáhla na Hellspy.cz
ještě je prý na uložto ale já ho tam nenašla:)
Jitka123
Howgh
Howgh

16230 příspěvků
22. září 2006
Praha 9 - Újezd nad Lesy
Příspěvekod Ajda » pátek 24. květen 2013, 12:04
Na uložto jsem právě taky nenašla,ale už jsem našla jinde.....

děkuji moc.......
Ajda
Howgh
Howgh

12472 příspěvků
16. únor 2007
Brno
Příspěvekod Jiaji86 » čtvrtek 30. květen 2013, 11:09
tak já už mám všechno stažené a uložené v PC, jen se nějak ne a ne dokopat... :(

Jitka123: tak to byl super zážitek! Teda hlavně asi pro ty ostatní... a pro nás, takto jsem se už dlouho nezasmála! :D :D :D :D :D

Ajda: já to stáhla všechno z uložto.
Jiaji86
Pískle

95 příspěvků
01. květen 2013
Příspěvekod Jitka123 » neděle 02. červen 2013, 12:17
Ahojky,

tak musím vychválit Killer ABS. Mám za sebou 1 týden Level 1 a 2 týdny Level 2 a pas -2cm a břicho -2cm:)
Zítra mě čeká poprvé Level 3 jsem na něj zvědavá mám ho v plánu cvičit tři týdny:)
Jitka123
Howgh
Howgh

16230 příspěvků
22. září 2006
Praha 9 - Újezd nad Lesy
Příspěvekod Vlasinka » úterý 04. červen 2013, 22:47
Ahoj holky,

tak jsem vás dočetla. Dneska jsem zkusila první lekci 30 day shred a jsem zvědavá na výsledky. Dala jsem ještě před tím 30 min na ellipticalu. Jediné co cítím jsou ruce a trochu lýtka.
Jsem trochu zvyklá cvičit, mám období, kdy chodím pravidelně a nebo jsem cvičila doma a pak přijdu několikrát z práce pozdě, nemůžu cvičit nebo někam jít a postupně je z toho měsíc, dva...teď bych řekla od Vánoc velmi sporadicky a dneska jsem se na váze už lekla a cítím to hodně i na oblečení a nechci být v létě tlustá. Potřebuji hlavně břicho a pas a zhubnout tak 5 kg.

Nestíhám poslední dobou net, ale budu se snažit ukázat a napsat, jak pokračuji. Musím se i pořádně změřit, mám jen prsa, pas boky, to si vedu už 3 roky a teď mám teda nejvíc.

Vlasinka
Vlasinka
Kecka
Kecka

1572 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Bridget » sobota 08. červen 2013, 08:42
AHOJ HOLKY

tak jsem taky začala..

30 day shred..

ALE-mám dotaz..

Mám začínající křečové žíly a pár metliček.. Můžu cvičit s Jillian?
Jestli to není pro žíly moc namáhavé, přeci jen se při varixech doporučuje spíš plavání a kolo než posilování.

Jak to máte vy?

Díky.
Bridget
Klábosilka
Klábosilka

523 příspěvků
05. květen 2011
Příspěvekod Jana » sobota 08. červen 2013, 10:02
Bridget, pokud si nejsi jistá a jistotu potřebuješ, zeptej se raději svého doktora - i to cvičení v úvodu má upozornění, že než začneš, máš to konzultovat s lékařem. (Já jsem se na to tedy vybodla, protože zdravotní problémy nemám...) Takhle po netu ti k tomu cokoli říkat by bylo střílení naslepo a byly by to jen laické "pocity"...
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3558 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Bridget » sobota 08. červen 2013, 11:40
No, já doufala,že se dá odpovědět všeobecně..když jde jen o počínající žíly,není to nijak vážný, občas mě bolí nohy, trochu..
Žádné bércáky apod.

Spíš mě zajímá,jestli to otřesy při skákání - jumping jack apod. nebo posilování nohou, nemůžou namáhat víc než je u žil žádoucí..
Bridget
Klábosilka
Klábosilka

523 příspěvků
05. květen 2011
Příspěvekod Biba » sobota 08. červen 2013, 12:28
Bridget píše:AHOJ HOLKY

tak jsem taky začala..

30 day shred..

ALE-mám dotaz..

Mám začínající křečové žíly a pár metliček.. Můžu cvičit s Jillian?
Jestli to není pro žíly moc namáhavé, přeci jen se při varixech doporučuje spíš plavání a kolo než posilování.

Jak to máte vy?

Díky.

Pohyb při varixech nevadí, ba naopak je žádoucí, neb zlepšuje proudění krve v žilách nohou. Je vhodné nosit kompresivní punčochy, ale to nejenom při sportu.
Ty poskoky jsou náročné spíš pro klouby a vazy.
Biba
Howgh
Howgh

5127 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Hajinka » středa 10. červenec 2013, 15:44
Chci zkusit Jill přes prázdniny, ale nepodařilo se mi stáhnout druhý level z 30 days shred. Poradíte, kde hledat? Kupovat zatím nechci, protože sama sobě nevěřím, že to dám celé, natož další její cvičení. Se znám :-Z :-?
Hajinka
Diskutérka
Diskutérka

2695 příspěvků
22. září 2006
Praha 4
Příspěvekod Adrianab » čtvrtek 01. srpen 2013, 07:23
Ahoj!
Přišla jsem se zeptat, jestli někdo cvičil celou BR - já cvičím 2 měsíce a žádný výsledek nevidím. Podotýkám ale, že ve stravě se jen snažím omezovat sladké, nejedu ve STOBu. Viděl někdo výsledky po odcvičení nebo je to prostě příliš málo a budu muset najet na něco těžšího?
Adrianab
Klábosilka
Klábosilka

591 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Lavande » čtvrtek 01. srpen 2013, 07:56
A celá BR je co? Nějak mi to nedocvakává :)

Tak já jsem spíš špatný příklad, po odcvičení shredu a pak i celého 6w6p jsem nezhubla ani deko, ani na centimetry, jen 2 cm pres hrudnik, pres bricho nic, to hlavne potrebuju, do toho jsem teda i stobovala krome poslednich asi 3 tydnu, takze teoreticky by vse melo byt dokonale, ale absolutne to nefungovalo.
Jeidne pozitivum, ktere si odnasim, je zpevnene telo, to je hrozne fajn pocit, ale jak shodit, to uz jsem vazne v koncich.
Lavande
Klábosilka
Klábosilka

384 příspěvků
26. květen 2011
Příspěvekod Adrianab » čtvrtek 01. srpen 2013, 11:23
Lavande píše:A celá BR je co? Nějak mi to nedocvakává :)

Tak já jsem spíš špatný příklad, po odcvičení shredu a pak i celého 6w6p jsem nezhubla ani deko, ani na centimetry, jen 2 cm pres hrudnik, pres bricho nic, to hlavne potrebuju, do toho jsem teda i stobovala krome poslednich asi 3 tydnu, takze teoreticky by vse melo byt dokonale, ale absolutne to nefungovalo.
Jeidne pozitivum, ktere si odnasim, je zpevnene telo, to je hrozne fajn pocit, ale jak shodit, to uz jsem vazne v koncich.

Tak to mě moc nepovzbudilo. Jinak celé BR myslím vychází na 3 měsíce, já jsem jela pomaleji, takže bych řekla, že jsem v půlce.
Adrianab
Klábosilka
Klábosilka

591 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Jana » sobota 14. září 2013, 09:32
Tak jak to jde?

Za sebe přiznám, že jak jsem teď z těch rozdílných teplot každou chvíli nachlazená, tak pohyb dost flákám :oops: uf.

K tomu flákání se... navzdory prvotnímu odhodlání a zápisu na zumbu jsem rozhodnutá, že tudy cesta nevede. Na jaře jsem se zapsala, pak ten kurs vyměnila za jiný, a už jsem se nepřinutila tomu dát druhou šanci, není to pro mě... čili - nechcete některá taneční boty na zumbu? Čtyřicítky, s dělenou podrážkou. Kdyžtak jsou na Přes palubu (odkaz v "inzerce" u podpisu).
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3558 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Karoli » úterý 25. březen 2014, 13:20
Ahoj, když jsem lenoch a obezita, bude pro mě asi lepší začít BR? Těch 30 day shred asi nedám, podle toho, co jsem si tu přečetla? Bojím se o kolena, bolej mě, tak abych si je neodrovnala...
Karoli
V osobním kontaktu nepříjemná :-)

2110 příspěvků
21. září 2006