ADV TOP
ADV LEFT

Lyžáky na tlustou nohu

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kikaa » čtvrtek 21. listopad 2013, 11:30
Dobrý den,
jsem aktivní lyžařka, ale jsem hodně malá a celkem dost tlustá :-Z , takže nedopnu lyžáky v oblasti lýtka. Zapínám je dva roky pouze na spodní dvě přezky a hořejší přezky prostě nedopnu. Byla jsem si zkoušet nové ve sportu, ale u třetích jsem to vzdala a šla domů.

Nemáte vyzkoušené nějaké širší lyžáky nebo nemáte zkušenost třeba s tím, že by v nějakém servisu posunuly přezky, aby šly boty zapnout i na tlustou nohu?

Děkuji a přeji pěkný den
Barbora
Kikaa
Pískle

39 příspěvků
02. prosinec 2012
Příspěvekod Tami » čtvrtek 21. listopad 2013, 11:37
Ahoj, mám stejný problém - malá noha, tlusté lýtko. Nakonec mám lyžáky, které se "otvírají" a zapínají zezadu. Není to ideál, ale nic lepšího nebylo. Toto mi poradil zkušený prodavač, bylo vidět hned, že tyto potíže zná.
Tami
Krafařka
Krafařka

696 příspěvků
07. listopad 2006
Slovácko
Příspěvekod Janina_2 » čtvrtek 21. listopad 2013, 11:57
Tentýž problém, mám Nordicy, dopnu je s obr obtížemi, ale právě Nordicy jdou ty přesky prodloužit, říkal mi pán v servisu 70,- za 1 přesku. Ta cena se mohla změnit, ptala jsem se na konci sezony předloni, vloni jsem s břichem nelyžovala a letos s kojenci taky asi nebudu.
M 7/2003 & Š 7/2005 & V 6/2013 a G 6/2013

http://www.kvalitniautosedacky.cz

Sleva 100,- Kč pro BC závislačky při objednávce nad 3000,-, do poznámky uveďte BabyCafe -100Kč (mimo výprodej a akční nabídky)

recenze z BC zde
Janina_2
Kecka
Kecka

1931 příspěvků
22. září 2006
Ydykseb
Příspěvekod Pájík » čtvrtek 21. listopad 2013, 14:15
Mám Heady a zapnu je, řekněme v poho - odmyslím-li ten tělocvik u toho, po týdnu je zapnu i dál než na první zářez což sice nechápu, ale je to tak.
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3764 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Morana » čtvrtek 21. listopad 2013, 15:58
Mně bylo vysvětleno, abych brala jen ty lyžáky , kde je napsáno Lady. Ty jsou pro širší nohu.
Teď už si kupuji normální, ale před 10-ti lety jsem si koupila lyžáky, trpěla jak prase, až pak mi bylo vysvětleno, že na širší lýtka se berou Lady. Nevím zda to platí u všech, já tu samou značku , ale verze Lady vzala a bylo to už dobré.
Morana
Krafařka
Krafařka

928 příspěvků
27. duben 2010