ADV TOP
ADV LEFT

Koupací čepice pro hodně vlasů

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Peggy » pondělí 06. leden 2014, 13:27
Lucka bude chodit od února na plavání. Má hodně dlouhý a hustý vlasy a já mám strach, jak si to tam bude fénovat. Když i mně doma to trvá tak 25 minut a ještě to není úplně do sucha, protože pak už na to nemám nervy. Už kdysi jsem sháněla koupací čepici a bezvýsledně, nebyla jsem schopná jí to na tu hlavu narvat. Neseděly jí ani dospělácký. Nevíte o nějakým obchodě v Praze, kde by se to dalo vyzkoušet ? Z netu už nic objednávat bez zkoušení nechci.
Peggy
Drbna
Drbna

4373 příspěvků
13. únor 2008
Praha
Příspěvekod Janapouchova » pondělí 06. leden 2014, 13:33
V Praze neporadím, ale teď jsme kupovali v Plzni v Decathlonu - velký výběr a vyzkoušet možno.
Janapouchova
Pískle

24 příspěvků
07. listopad 2009
Příspěvekod Sunnyside » pondělí 06. leden 2014, 13:52
Dceři sedí tato: http://www.sport-d.cz/plavecka-cepice-e ... n/d-75519/

Má vlasy až na zadek. Základ je udělat dva copy bez gumiček u hlavy nebo zaplétaný cop. Copy pak připnout sponkou na temeno hlavy a je to. Pokud jí uděláš culík nebo cokoliv s gumičkou u hlavy, nebude jí držet snad žádná čepice.
Sunnyside
Howgh
Howgh

5556 příspěvků
21. září 2006
JH
Příspěvekod Puisek » pondělí 06. leden 2014, 13:53
Ahoj, já mám tedy dceru s pár chlupy :-), ale na plavání k nám chodí i holčička s dlouhými hustými vlasy. Maminka jí zaplate cop a čepici normálně nosí.. Je to hodně o technice. Mě nešla čepice synovi nasazovat vůbec, až mi pak ukázali na plavání, jak se má nasazovat a opravdu to funguje. Možná jsi to zkoušela, pokud ne, tak je to takto: dítě si vezme čepici do ruky a chytne jí v přední části (jakoby na čele té čepice, ale zevnitř). Pak si jí takto přidržuje nad obočím a ty chytneš tu druhou zbývající stranu a na jeden zátah přetáhneš přes celou hlavu. Snad je to pochopitelné. Pak nikoho nic netahá, téměř se nemusí upravovat (syn si čepici někdy přidržuje dost nízko na čele, takže pak mu to musím nahoře trochu povolit, aby mu to netahalo oči...). Good luck.
Puisek
Krafařka
Krafařka

783 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Peki » pondělí 06. leden 2014, 13:58
Ten Decathlon je i na Čerňáku v obchodním centru, ale nevím jak velký mají výběr.
Peki
Treperenda
Treperenda

1066 příspěvků
30. září 2009
Praha
Příspěvekod Marbulinek » pondělí 06. leden 2014, 15:17
Kupovala jsem dceři v Intersportu na Myslbeku čepici pro dospělé s označením "long hair". To bylo jediné, kam se se svou hřívou vešla.
Marbulinek
Klevetnice
Klevetnice

3066 příspěvků
29. srpen 2008
Praha
Příspěvekod Michaela1975 » pondělí 06. leden 2014, 15:24
Ahoj, dcera má taky hodně dlouhý a hlavně hustý vlasy, máme ze Sportisima tuhle a konečně spokojenost:

http://www.sportisimo.cz/miton/namaka/34709/
Michaela1975
Howgh
Howgh

8866 příspěvků
11. leden 2011