ADV TOP
ADV LEFT

Jakou podložku na cvičení?

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » pátek 24. leden 2014, 23:19
Poradíte mi někdo dobrou vyzkoušenou podložku na cvičení?
Ne nic moc divokého, spíš posilování a protahování.

Požadavky mám:
- rozumná cena
- neklouzavá na hladké podlaze
- aby na ní neklouzaly ruce, nohy v ponožkách nebo teniskách
- aby držela rozbalená a nerulovala se jako obyč. karimatka
- pokud možno měkká, aby netlačila do kostí :D
- může mít i nějaký pásek na sbalení

našla jsem toto:
Podložka na cvičení THEA purpurová Loap
karimatka Spokey Flexmat
Karimatka inSPORTline Yoga 173x60x0,5 cm
Sedco YOGA
je z toho něco použitelné :) ?

Díky moc za tipy :)
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Sally » sobota 25. leden 2014, 00:28
jestli chceš neklouzavou, tak to musí být podložka na jogu. Karimatky ti budou ujíždět (vyzkoušeno na vlastní kůži)
Sally
Howgh
Howgh

7916 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Jmakovka » sobota 25. leden 2014, 01:02
Teď jsem ještě našla tohle...
http://www.rehabilitace-sport.cz/cviceb ... nenka.html
mají 1 a 1,5cm tlustou
a tohle:
http://katalog.intersport.cz/product/en ... podlozka-1
to by mohlo být pohodlné...ale nevím, jak s tím klouzáním.... :( nemáte někdo tu Reha Profi? - ta se mi dost líbí.....

Karimatka mi právě klouže..a je pořád srolovaná, tak mě to štve. Je 0,6cm a docela mě tlačí - ty podložky na jógu, co jsem se koukala většínou bývají také do 6mm, tak nevím, jestli nebudou taky tlačit. Právě proto teď uvažuji o té 1 nebo 1,5cm...ale nevím jestli třeba není blbá...
Jmakovka
Žvatlalka
Žvatlalka

163 příspěvků
18. březen 2009
Příspěvekod Sally » sobota 25. leden 2014, 02:47
podložky na jogu jsou méně "mechové" než karimatky, takže i když jsou tenké, tak se zase tolik nepropadnou a mě netlačí (a to na nich posilujeme občas venku, na betoně).
Na některé cviky (třeba když je člověk plnou vahou na kolenou) tak si jí pod ty kolena překládám, to zase jo, ale obecně fakt stačí.
Sally
Howgh
Howgh

7916 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Gondwana » sobota 25. leden 2014, 10:26
Takže samonafukovací kaimatky jsou asi na nic, co?
Docela jsem zvažovala, že si ji na domácí cvičení pořídím. Holky, ona se nafukuje pokaždé sama, nebo jak to vlastně funguje? Nikdy jsem neměla možnost si ji osahat. Máte ji někdo?
Gondwana
Howgh
Howgh

6509 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Jana » sobota 25. leden 2014, 10:28
Mám jakousi z Tchiba, popisek byl "podložka na jógu" - neklouže a neroluje se. Tu "mou" tam tedy teď nemají (ta vypadá jako dvouvrstvá karimatka, i hmota je podobná; edit: není nafukovací), jen jakousi poměrně drahou z vlny, ale občas ji znova dávají do nabídky.

Jen je tedy neodolatelnou výzvou pro kočku, takže stačí podložku rozbalit a půl vteřiny se nedívat, a přibudou další rovnoběžné řady čtyř vrypů :grr: :D
Jana
Klevetnice
Klevetnice

3558 příspěvků
06. únor 2008
Brno
Příspěvekod Sally » neděle 26. leden 2014, 03:37
Gondwana píše:Takže samonafukovací kaimatky jsou asi na nic, co?
Docela jsem zvažovala, že si ji na domácí cvičení pořídím. Holky, ona se nafukuje pokaždé sama, nebo jak to vlastně funguje? Nikdy jsem neměla možnost si ji osahat. Máte ji někdo?

Ty jsou na nic, když cvičíš a jsi třeba na kolenou, tak se ti "vyfoukne" a jsi v podstatě na zemi.

Jinak samonafukovačky máme s manželem na kempování, přeci jen jsme už starší lidé, že... máme teda origoš thermarest, který jsou docela drahý, ale myslím, že se to vyplatí. Já mám široké boky a na normální karimatce mě už ráno hrozně bolí kyčle (jako otlačené).

Sama se nafukuje pouze teoreticky, já jí přifukuju. Doma by ale měla být skladovaná nafouknutá. Což mě nevadí, protože je používám u dětí jako izolaci postele od zdi - ale nevím, jeslti to každý ocení.
Obrázek
Sally
Howgh
Howgh

7916 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Yvča » sobota 08. únor 2014, 21:41
Příští týden budou mít podložku v Lidlu, ale přijde mi hodně tenká, Makytko ty máš tuhle nebo nějakou jinou?
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3048 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Martoch » pátek 22. prosinec 2017, 05:05
Martoch
Pískle

67 příspěvků
21. září 2006
Kroměříž
Příspěvekod Zdenicek » sobota 23. prosinec 2017, 14:45
mam insportline Yoga, ruce, bosy nohy a boty neklouzou, ponozky treba pri plankach, kdy je velky dlouhotrvajici tlak, tak trochu
mekka je dost, pod kolena lepsi ohybat
neroluje se
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006