ADV TOP
ADV LEFT

Trampolína 3,05 - Megatrampolíny n. jiná značka?

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jandulka » úterý 03. červen 2014, 17:59
Ahojky,

ptám se za kamošku, která chce pořídit trampolínu a má velké dilema, jestli jít do Megatrampolíny anebo by stačila nějaká trampoška kolem 4000 Kč. Dívaly jsme se na vybavení např. u Fast Jump, Good Jump a všude uvádí podobné parametry - tj. 4 nohy až na zem, skákací plocha dovoz USA, 64 pružin atd. Co se liší, tak je nosnost - u Mega uvádějí 180 kg, u těch levnějších 150 kg.

Tj. otázka zní, zda ty o něco levnější trampolíny jsou opravdu kvalitativně výrazně horší než Megatrampolina, která stojí o 2 tis. víc (aktuálně na akci).

My máme Megatrampolínu, po 2 letech skákání - skákací plocha pořád super, ovšem ochranný kruh dost utrpěl - místy vytrhané tkaničky, kterýma se přichycuje ke konstrukci, na pár místech je popraskaný, plastové karabinky u vchodu ulomené atd. Na kvalitu skákání to nemá vliv, ovšem nemám zkušenost, jak se skáče na trampoškách jiné značky - jestli je třeba horší to odpružení atd.

Díky moc za postřehy.
JANDULKA
Jandulka
Kecka
Kecka

1813 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Sunnyside » úterý 03. červen 2014, 18:06
Máme druhý rok tu obyč a je pořád jako nová, vše funkční, jen na ochranném modrém kruhu se na pár místech utrhaly šňůrky na zavazování.
Sunnyside
Howgh
Howgh

5556 příspěvků
21. září 2006
JH
Příspěvekod Hanal » úterý 03. červen 2014, 18:11
Věřím tomu, že pán z Megatrampolín tomu dost hodně rozumí.
Loni jsem ve stejné době taky řešila trampolínu, načetla kde co.
Z megatrampolín mi to vycházelo jako nejlepší, ale cena? Prodávají to jako set se vším možným a třeba i zbytečným, tudíž cena se šplhá výš než jinde. Ale pokud si člověk dá tu práci a odečte si ony "zbytečnosti", které si musíte v setu koupit, tak cena samotné trampolíny 4,3m mi vycházela na nějakých 5000,-, což je obdobná cena jako ony šmejdy z Polska.

Psala jsem pánovi, zda by cenu slevil, když bych nebrala vše (nechtěla jsem spodní síť, kotvy, nějakou kapsu na zbytečnostni, ani ochranný kryt), tak mi to slevil jen směšně.

Takže kdybych chtěla trampošku se vším všudy a nevadí mi dát za to adekvátní peníze, tak bych to z této firmy brala. A i věřím, že jsou kvalitnější a nebude problém s reklamací.

Ona momentální sleva je téměř pořád, loni jsem to sledovala od května do srpna a vždy jen posunul datum super akce.
Hanal
Žvatlalka
Žvatlalka

173 příspěvků
15. březen 2008
Příspěvekod Jandulka » úterý 03. červen 2014, 18:55
Sunnyside - jakou máte teda značku?

Díky, J.

Jinak k reklamaci - já jsem pokoušela reklamovat právě ten kruh (u Megatrampolín) a fakt pěkně se mnou zametli....
Jandulka
Kecka
Kecka

1813 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Hanal » úterý 03. červen 2014, 19:09
Jandulka píše:Sunnyside - jakou máte teda značku?

Díky, J.

Jinak k reklamaci - já jsem pokoušela reklamovat právě ten kruh (u Megatrampolín) a fakt pěkně se mnou zametli....

hm.... :roll:
Hanal
Žvatlalka
Žvatlalka

173 příspěvků
15. březen 2008
Příspěvekod Sunnyside » úterý 03. červen 2014, 19:32
Jandulko, značku už fakt nevím, promiň :-(
Sunnyside
Howgh
Howgh

5556 příspěvků
21. září 2006
JH
Příspěvekod Sh. » úterý 03. červen 2014, 20:06
My máme odtud, kupovali jsme na podzim, určitě stála do 4000,- i s dopravou...spokojenost velká, děti nadšený, zatím drží :)
Sh.
Klevetnice
Klevetnice

3090 příspěvků
27. únor 2009
Brno
Příspěvekod Elda » úterý 03. červen 2014, 20:07
Mame takovou http://www.fastjump.cz/modra-trampolina ... achta.html , jen rozmer 366. Jede intenzivne druhou sezonu, kryt je neposkozen, sit drzi, rukavy taky ok. Nosnost uvadi 180 kg.
U tohoto rozmeru nevidim duvod proc investovat do megatrampolin... Svagrova ted kupovali na megatrampolinach, ale rozmer 430cm, docela je mrzelo ze fastjump vetsi rozmer nez 366 nenabizi :-)
Elda
Kecka
Kecka

1954 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Elda » úterý 03. červen 2014, 20:15
Jo a jeste...rozdil mezi rok jetou fast jump a novou megatrampolinou - ve skakani zadny, osobne odzkouseno. Fastjump vrze, ale to vidim spis na nerovny povrch podlozi, nez na kvalitu materialu...
Elda
Kecka
Kecka

1954 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Blanci » úterý 03. červen 2014, 20:53
Elda píše: ... docela je mrzelo ze fastjump vetsi rozmer nez 366 nenabizi :-)

Nevím jak teď, ale my od firmy fastjump máme 4,57m druhým rokem a jsme max spokojeni. Pán je velmi vstřícný a ne všechno zboží vystavuje na netu (nejspíš jenom to, které si u něj můžete vyzkoušet). Doporučuji mu zavolat a zeptat se přímo.
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2090 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Elda » úterý 03. červen 2014, 21:00
Blanci, bohuzel pozde, to nas nenapadlo.... Skoda :-)
Elda
Kecka
Kecka

1954 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Sisina » úterý 03. červen 2014, 23:13
Ahoj, tema pro mne :) Mohu se zeptat? Rozmer 305 to znamena venkovni prumer? Mame to tu naknop, uvazuju prave taky o FastJump. Diky. S.
Sisina
Krafařka
Krafařka

798 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Radunka » středa 04. červen 2014, 07:34
My máme třetím rokem nějakou z mmb 3,5m a vloni, asi měsíc před druhým rokem jsem reklamovala uplně rozdrbaný ten modrý kruh okolo a bez problémů mi poslali nový, dokonce jsem ani nedohledala doklad, jen maily přes které jsme při nákupu komunikovali.
Takže máme na letošek nový kruh a trampoška je jako nová.
Radunka
Diskutérka
Diskutérka

2650 příspěvků
21. září 2006
Chrudimsko
Příspěvekod Daminka » středa 04. červen 2014, 09:46
Ahoj lidičky,

jsem ta známá, kvůli které Jandulka založila diskuzi. Jsem se konečně zaregistrovala.
Docela to řeším, ležím v trampolínách už několikátý den a mám v tom megazmatek. :( Přijde mi, že megatrampoliny jsou předražené o to, že člověk dostane hopíka, kterého vůbec nepotřebuje, když jde do trampošky, sít mezi nohy nemůže mít hodnotu 800kč, ukotvení se dá udělat po domácku levnějším řešením než za cca 1000kč či kolik tam p. Luboš inzeruje, jinde se prodávají kotvící věci za 340kč. A po dvouleté zkušenosti Jandulky mě právě přechází chuť se hrnout do megatrampolín, protože ji používají normálně nijak drasticky, pokazil se zip na ochranné síty, utrhaly všechny ty věci u toho zipu co to ještě jistí, ten kruh nevypadá nijak nově na více místech popraskal a to nemají zahradu na jih, sice si můžou koupit novej, to je dobrý, že megat. nabízí náhr. díly, ale opět dražší než konkurence a prakticky nic nevyreklamovaly, když to psaly p. Lubošovi nebo Leošovi nebo jak se pán jmenuje, co si okomentoval svoje super trampolíny způsobem, že když ten web jen prohlížím, tak mě koupě odrazuje.

Zde zmíněné Fastjump mě taky zaujaly, ale pán se mi po včerejším telefonu nezdál nijak vstřícný a důvěryhodný. Dokonce jsem se o něm dočetla takové věci, že jeho certifikáty nejsou vůbec platné, tak je ze svých všech 4webů, které provozuje stáhl (již dříve). Už jen to, že provozuje 4sajty se mi zdá docela podivné. Proč? To si myslí, že jsou lidi tak blbý, že si nevšimnou už jen toho stejného tel. čísla a podobnosti portálů a vlastně na cokoli kliknete jsou to stejné kecy.
Pak mě zaujaly Googjump, ale je to podobná sorta, taktéž více webů spadají pod jednoho člověka, a hodnocení sporadická, někdo si to chválí, někomu ani komponenty nezapadaly do sebe.
Prohlížela jsem Masterjump, nic moc, má to jen 3U nohy. Kamoška koupila No name na ebambino, má ji teď druhou sezonu a je spokojená. Ale je to zas firma ze Zábřehu a kdo ví odkud to vozí. Ale jedna sezona není vypovídající o ničem.
Trampošky na aukru vůbec neprohlížím, to jsou takový ty horší kvality, co nesplňují zásadní bezpečnostní předpoklady.
No a moc další výběr už není, když nepočítám spring tramplíny, do kterých může jít jen ten, kdo je ochoten dát za 3,05m cca 27tis. Asi to bude supertrampoška, ale chci kompromis, který nebudu muset každý rok řešit a dokupovat nějaké náhradní díly.

Takže jsem v koncích, už nevím kde hledat a nejraději bych zašla někam do kamenné prodejny a koupila nějakou na které si zaskáču a tu si pak odvezu. Ale ze sportovního supermarketu bych kvalitě taky nevěřila. :-|

Budu ráda za další konkrétní hodnocení konkrétní značky trampolíny, již více než jednu sezonu ozkoušené. :)

Díky všem.
D.
Daminka
Pískle

2 příspěvků
04. červen 2014
Příspěvekod Miruš » středa 04. červen 2014, 10:37
Ahojte,

my jsme kupovali z megatrampolin a spokojenost veliká. Přijde mi mnohem pevnější než takové různé akční z letáků a tak. Zatím přežila jednu sezónu, ale hodně skákajících. Cena nic moc, ale měli jsme to z půlky jako svatební dar, tak se to dalo.

M.
Miruš
Klábosilka
Klábosilka

372 příspěvků
28. duben 2007
JM