ADV TOP
ADV LEFT

puberťák na bruslích

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Katkan » sobota 17. říjen 2015, 19:17
Ahoj,

jdu s dotazem ohledně bruslení... Co se týče sportovních aktivit, vyžaduju použití adekvátních ochranných pomůcek. Takže na lyže a snowboard páteřák a helmu, na kolo helmu, do skateparku chrániče a helmu, na brusle helmu atd.

Nyní přišel páťák s tím, že opět budou chodit na bruslení se školou. A že nemusejí mít helmu a můžou chodit klidně v riflích. A že nebude za blbečka a ať ani nepočítám s tím, že bych mu vnutila šusťáky, "nedejbože" helmu. Přitom je to docela chytrej kluk, ale už nyní strašně moc řeší, jak vypadá. Bruslí celkem slušně, ale náhoda je blbec, že jo.

Jak to máte vy? Musí helmu? Podotýkám, že starší bruslí líp (rok hokeje) a na brusle si helmu vezme a vůbec to neřeší.

Díky Katka
ObrázekObrázek
Katkan
Klábosilka
Klábosilka

450 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zuza77 » sobota 17. říjen 2015, 19:18
Bez helmy nebrusli....
Zuza77
Howgh
Howgh

12759 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Sylvah » sobota 17. říjen 2015, 19:33
Mame to podobne, s kecama a malem vyhruzkama. Lyze, prkno, no problem, bez reci. Brusle? Rifle a nejlip bez cepice.... A takovej bruslar tedy neni... Zatim jsem ho vzdycky presvedcila, ale jak dlouho...? Ma 12.
Sylvah
Drbna
Drbna

4009 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Peggy » sobota 17. říjen 2015, 19:34
Bez helmy by měl smůlu, já jsem tvrďák.
Peggy
Drbna
Drbna

4373 příspěvků
13. únor 2008
Praha
Příspěvekod Zuza77 » sobota 17. říjen 2015, 19:50
Uprimne neverim tomu, ze skola jim rekla, ze muzou bez helmy. Ty rifle by me zas tak nepalily.
Zuza77
Howgh
Howgh

12759 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Katkan » sobota 17. říjen 2015, 20:21
Zuzo, mají druhostupňový učitele na všechny předměty včetně TV, tam už se to neřeší. Takže tomuhle věřím. Spíš mě opravdu zajímalo, jak je to jinde.

Sylvo, těší mě, že je to všude stejný... Trochu se mi ulevilo.

Ještě by mě zajímalo, jaká je pravděpodobnost že vnucenou helmu nechá v šatně...

Stejně ty lumpové nějak děsně rychle rostou :cry:
K.
Katkan
Klábosilka
Klábosilka

450 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Julianna_ls » sobota 17. říjen 2015, 20:26
U nás měli vždycky všichni helmy. V těchhle věcech je mi asi šumák, jestli je dítě za exota. Trvám na svým. Jsem hrozná. Ale nestydím se.
Julianna_ls
Krafařka
Krafařka

775 příspěvků
20. srpen 2012
Příspěvekod Jankap » sobota 17. říjen 2015, 20:50
Katkan píše:Zuzo, mají druhostupňový učitele na všechny předměty včetně TV, tam už se to neřeší. Takže tomuhle věřím. Spíš mě opravdu zajímalo, jak je to jinde.

Sylvo, těší mě, že je to všude stejný... Trochu se mi ulevilo.

Ještě by mě zajímalo, jaká je pravděpodobnost že vnucenou helmu nechá v šatně...

Stejně ty lumpové nějak děsně rychle rostou :cry:
K.

Pokud to učitel nebude hlídat a on mít helmu nechce, tak se obávám, že by zůstala v šatně... Já bych zvedla telefon a učitele se na zásady bezpečnosti zeptala. Pokud není helma povinná, tak zbývá jen doufat, že problém nebude.
Jankap
Howgh
Howgh

6050 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod Janinkad » sobota 17. říjen 2015, 21:01
Rifle klidně. Bez helmy ani náhodou.
Janinkad
Drbna
Drbna

4126 příspěvků
12. prosinec 2007
Příspěvekod Petulka74 » sobota 17. říjen 2015, 21:03
Helmu bych mu dala a zkusila vysvětlit, proč to vidíš jako důležité...
Ehm, myslím, že moje děti, když mne viděly, jak jsem dopadla po úraze (s helmou) už ji budou nosit všude :D
Petulka74
Drbna
Drbna

4963 příspěvků
24. září 2006
Kladno
Příspěvekod Bledulik » sobota 17. říjen 2015, 21:05
Trvala jsem na helmě, dítě nosilo, ale remcala.prý ji měla jen ona, byla jsem se podívat a fakt nekecala. Takže jsem to nakonec vzdala. Letos ve druzine mít musí všichni ,jinak nejde, jsem za to ráda.
Bledulik
Klábosilka
Klábosilka

494 příspěvků
30. duben 2009
Příspěvekod Zuza77 » sobota 17. říjen 2015, 21:17
Mozna ze kdyz se oficialne zeptas a do kopie das vedeni skoly, tak se "najednou" rozvzpomenou, ze helma je vlastne povinna.
Nemyslim si, ze by hral roli stupen vzdelavani. U nas gymplaci jedine s helmou.
Zuza77
Howgh
Howgh

12759 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Inkognito » sobota 17. říjen 2015, 21:43
Pokud je to bruslení pod záštitou školy, tak nevěřím tomu, že nemusí mít helmy. Možná na to prdí tělocvikář, ale kdyby se někdo rodičů ozval, tak vedení školy určitě zasáhne.

Na brusle bez helmy u nás ani ránu, to je bez řečí a i když to nemám ráda, tak výchovně v ní jezdím i já :roll: K tomu chrániče min. na zápěstí, kolena si berou spíš dobrovolně. Na kole je přilba samozřejmost, no a nutím jim ji i na koloběžku. Starší (6. třída) má kecy, ale má smůlu. Jakmile jsou účastníci silničního provozu, tzn. někde přecházejí/přejíždějí cestu, tak helmu mí musí a šlus.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod -fifik- » sobota 17. říjen 2015, 21:44
Chtěla jsem zaškrtnout podpis a dala jsem inkognito :palma: Předchozí příspěvek jsem psala já.
-fifik-
Krafařka
Krafařka

702 příspěvků
03. leden 2008
Ostrava
Příspěvekod Metracek » sobota 17. říjen 2015, 21:51
Já bych se taky optala ve škole, jak to s tou helmou je, jestli nekecá, že jí mít nemusí. Moc bych tomu nevěřila. Každopádně na helmě bych trvala. Minule jsme byli na bruslení a syn neměl helmu a já byla jak na trní. Přitom bruslí dobře - hraje hokej, ale stejně ... náhoda je blbec, s někým se srazí a je to hned :-(. Já ho na bruslení ženu i do chráničů, oni ty kolena a lokty celkem bolí, když člověk spadne. Ale je jasný, že chrániče už nebude chtít tuplem, když nechce ani helmu. Oblečení bych neřešila, to je myslím opravdu jedno ;). Jana
Metracek
Krafařka
Krafařka

628 příspěvků
17. duben 2009