ADV TOP
ADV LEFT

Pomozte malé rychlobruslařce Elišce

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lokynka » sobota 05. listopad 2016, 06:40
Hlas i ode mě, ve videu mě velmi překvapilo, že slečna ještě k rychlobruslení dělá taky závodní plavání a atletiku, kdy to všechno stíhá?
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lokynka
Kecka
Kecka

1854 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Kubajda » sobota 05. listopad 2016, 11:01
Lokynka píše:Hlas i ode mě, ve videu mě velmi překvapilo, že slečna ještě k rychlobruslení dělá taky závodní plavání a atletiku, kdy to všechno stíhá?

Děkuji :-D No a to už se zapomněla pochlubit, že chodí zpívat do sboru a jezdí s výběrem školy na recitační soutěže :-D No popravdě je to mazec. V podstatě má jediné volno v neděli a to stejně chce jít alespoň na veřejné bruslení, takže je to takový nezmar a neposedí. Týden je opravdu velmi našlapaný 3x-4x trénink rychlobruslení s trenérem + 2 x týdně musí trénovat navíc ještě doma na prkně nebo běhat a skákat schody. 1x týdně atletika, zatím 1x týdně plavání - ale od dalšího pololetí, už má plán, že bude chodit 2x. No 1x týdně recitace a sborek. No a k tomu ještě škola a časté absence kvůli soustředěním. Takže v podstatě stálé dohánění učiva, ale i tak zatím v páté třídě zvládá na vyznamenání. K tomu skvělá podpora školy a vše je super. Má ohromný obdiv a podporu celé rodiny, ale nesmíme jí to říkat moc často nahlas, aby se ji neudělal nosánek nahoru. Už několikrát jsem ji zkoušela, aby něco vypustila, a zatím mi to neprochází spíš by chtěla další aktivity jako například chodit do umělecké školy na klavír a kytaru na což už fakt není prostor, takže se do toho pustila jako samouk po večerech - má dobrý hudební sluch takže dokáže vyťukat písničku na klavír a noty k tomu ani nepotřebuje..... I na kamarády si najde čas, ale formou že jdou do bazénu nebo na led občas i na pizzu. A po večerech zasedá k hernímu šílenství na počítači v podobě Minecriftu a sleduje youtubery - u toho prý relaxuje. Jednou bude mít velmi těžké rozhodování jakým směrem se dát. Zda bude sportovkyně nebo nějaká umělkyně :-D
Kubajda
Žvatlalka
Žvatlalka

234 příspěvků
18. únor 2007
Příspěvekod Kubajda » sobota 05. listopad 2016, 11:06
Bulibanka píše:Hlasovala jsem, držím pěsti, je skvělá!

děkujeme :hura:
Kubajda
Žvatlalka
Žvatlalka

234 příspěvků
18. únor 2007
Příspěvekod Kubajda » sobota 05. listopad 2016, 11:12
Blanci píše:Uff, se mi ulevilo ;-)

Podmínky pro tento sport u nás opravdu nejsou, to vím. A o to smutnější je, že když začla Sábliková zářit, slibovali se ne hory-doly, ale stadiony. Možná nemám aktuální informace, ale dosud jsem se nedočetla, že by ČR disponovala nějakou rychlobruslařskou dráhou :-Z

No nic, každopádně přeji Elče radost ze závodnění a medaile ze závodů :erik:

Opravdu se stále nic nechystá. A to by to ani nemusela být hala stačila by venkovní dráha v podobě 400m oválu. No ale i tak je super, že při závodech ve výsledcích to není zase tak znát. Ta příprava ze strany trenéra je super i když občas v nás hlodá, jaké by byly výsledky, kdyby děcka měly ovál k dispozici po celou sezónu ke své přípravě.........
Kubajda
Žvatlalka
Žvatlalka

234 příspěvků
18. únor 2007
Příspěvekod Michaela1975 » sobota 05. listopad 2016, 11:15
od nas ma 5x
mas sympatickou a sikovnou holcinu! at se ji darí!
a hlavne to jeden z mala medailonků, ktery je pekne udelany. nektere slecny mi pripadaji spis jako reklama do modelingove (v lepsím pripade) agentury.
Michaela1975
Howgh
Howgh

8871 příspěvků
11. leden 2011
Příspěvekod Kubajda » sobota 05. listopad 2016, 12:01
Michaela1975 píše:od nas ma 5x
a hlavne to jeden z mala medailonků, ktery je pekne udelany. nektere slecny mi pripadaji spis jako reklama do modelingove (v lepsím pripade) agentury.

Děkujeme mockrát a věřte, že si toho opravdu vážíme :-D
:hura: :hura: :hura: :hura: :hura:
Kubajda
Žvatlalka
Žvatlalka

234 příspěvků
18. únor 2007
Příspěvekod Michaela1975 » sobota 05. listopad 2016, 12:31
Kubajda píše:

neni zac!
ted na to kouka synator a ze teda prihodi dalsi 4 maily, ktere ma zalozene kvuli pc hre :D
na par jsem klika a vypada to, ze vedete?
Michaela1975
Howgh
Howgh

8871 příspěvků
11. leden 2011
Příspěvekod Saara » sobota 05. listopad 2016, 12:40
Nejsem teda maminka, ale poslala jsem Elišce hlas. Jako malá jsem sledovala rychlobruslení na OH, fascinovalo mne. Pak jsem se dostala do Holandska, koupila tam staré rychlobruslařské brusle a projela se po oválu. Splnila jsem si dětský sen a věřím, že Elišce se splní její sen a ona na tu olympiádu jednou pojede a bude závodit a já na ni budu koukat v televizi.
Saara
Pískle

81 příspěvků
22. květen 2008
Příspěvekod Kubajda » sobota 05. listopad 2016, 13:24
Michaela1975 píše:
Kubajda píše:

neni zac!
ted na to kouka synator a ze teda prihodi dalsi 4 maily, ktere ma zalozene kvuli pc hre :D
na par jsem klika a vypada to, ze vedete?

Ano Eliška, momentálně v tomto kole s rekordním počtem hlasů za celou soutěž jednoznačně vede druhý v pořadí má okolo 50-ti hlasů. Každé kolo trvá týden. A min. 10 dětí s nejvíce hlasy jsou vybrány do malého finále, no a pak už záleží na výběru odborné poroty, které vybere 1 výherce. Tak uvidíme zda se Elča porotě bude líbit nebo ne
:) :)
Kubajda
Žvatlalka
Žvatlalka

234 příspěvků
18. únor 2007
Příspěvekod Flyingfrog » sobota 05. listopad 2016, 15:02
Taky jsem dala hlas.
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3278 příspěvků
16. září 2008
Příspěvekod Anavi » sobota 05. listopad 2016, 15:16
Eliška je sluníčko (podle videa) a nezmar. Máte můj hlas a držím palce.

AŤ se Ti Eliško daří!
Anavi
Treperenda
Treperenda

1117 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Kubajda » sobota 05. listopad 2016, 21:03
DĚKUJEME ZA HLASY :hura: :hura: :hura: :erik:
Kubajda
Žvatlalka
Žvatlalka

234 příspěvků
18. únor 2007
Příspěvekod Snazilenka » neděle 06. listopad 2016, 22:46
Hlas i ode mě, Elišce hodně úspěchů :hura:

"robot nejsem" 8-) :D :D (kdo vyplní, pochopí :D )
Snazilenka
Howgh
Howgh

5665 příspěvků
04. květen 2007
České Budějovice
Příspěvekod Pepro » pondělí 07. listopad 2016, 08:53
Proč vidím u Elišky 0 hlasů? Ona to svoje kolo nevyhrála? :cry:
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Kubajda » pondělí 07. listopad 2016, 20:56
Eliška vyhrála základní kolo. Momentálně by měla být zařazena do malého finále ( tam bude zařazeno cca 10-15 dětí s nejvyšším počtem hlasů v sedmém kole) měli by to zveřejnit nejpozději zítra na hlavní stránce. A z toho malého finále bude vybírat odborná porota bez ohledu na získané hlasy, ale podle toho jak dítě zaujme, jak je talentované atd. vítěze. Tak uvidíme. Na výsledek má porota celý týden, takže do příštího úterý.

Jinak o půlnoci všem vynulovali hlasy a může se hlasovat od začátku s tím, že se do dalšího malého finále může dostat každý soutěžící, který se zatím nestal vítězem....

Doufám, že je to trošku srozumitelné.

Každopádně, když budete chtít, tak můžete Elči přiřadit tento týden opět svůj hlas a stačí, když už se jen přihlásíte se starým heslem z emailu.

PĚKNÝ VEČER :)
Kubajda
Žvatlalka
Žvatlalka

234 příspěvků
18. únor 2007