ADV TOP
ADV LEFT

Souprava na lyže pro puberťáka

Zdraví především :)
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Katkan » pondělí 07. listopad 2016, 19:00
Ahoj,

můžete prosím doporučit komplet na lyže pro starší dítě? Syn má necelých 170 cm, ale hodně dlouhé nohy a je příšerně hubený. Co měl doteď soupravu na lyže, už větší dětské velikosti nedělají. Mám pocit že skoro vše co znám, končí vel.164. A do pánského S by se vešel na šířku snad 3x...
Viděla jsem na eshopech soupravy i ve větších dětských velikostech, ale nemají moc uvedené parametry. Hodně lyžujeme, kluci jezdí i na snowboardech. Radši bych vyšší vodní sloupec aby se jim oblečení nepromočilo a pochopitelně bych ráda, aby to pak mohl zdědit i mladší. Sehnali jste něco takového? Případně máte zkušenosti s pánskými soupravami, které jsou pro štíhlejší postavy?

Děkuji moc! Začínám být bezradná, v menších kamenných obchodech jsem na nic nenarazila a nejbližší obchoďák mám 50km. Než se někam vypravím, potřebuju alespoň nasměrovat. A dítě na lyžák v džínách jet nemůže :roll:

Katka
Katkan
Klábosilka
Klábosilka

450 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Baru » úterý 08. listopad 2016, 09:19
Ahoj,
určitě Alpine pro má dětské velikosti až do 170 cm, nebo Nord Blanc a určitě i další sportovní značky. Dost toho taky mají ve Sportisimu.
Určitě něco najdete.
Baru
Baru
Treperenda
Treperenda

1402 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Kaktuska » úterý 08. listopad 2016, 11:32
Třeba KIK má dětské určitě do 170. To teda nebude o vodním sloupci a kdovíjaké kvalitě, ale kdyby bylo nejhůř a odjezd se blížil... Zase taky ta cena je celkem nízká.

Ještě edit - ve Sportisimu např. toto https://www.sportisimo.cz/o-neill/pb-an ... st-textilu[]=6237
Kaktuska
Treperenda
Treperenda

1026 příspěvků
25. duben 2007
Praha