ADV TOP
ADV LEFT

Jak si vyvolat porod?

vše o chystání k porodu, o porodu a hned po porodu
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jitoussek » pondělí 07. duben 2008, 14:02
Zkoušela jste si některá zkusit vyvolat porod? Jak to dopadlo? Příští týden budu mít cca 7 dní do termínu porodu, jsem už unavená a navíc mi přijede domů manžel na 14 dní, tak bych ráda, aby to klaplo. Pište prosíííííííííííím. Děkuji.
Jitoussek
Pískle

2 příspěvků
07. březen 2008
Příspěvekod Amalka » pondělí 07. duben 2008, 14:05
Jittousku - přijede ti manžel? No tak SEX!!! Říká se, že může pomoct porod vyvolat..... ale jak u koho.... :-)
Každopádně hodně štěstí a sil při porodu.
Jakub 17.4.2007 (3700g) a David 3.2.2009 (3700g)
Amalka
Kecka
Kecka

1752 příspěvků
30. říjen 2006
Vysočina
Příspěvekod Gondwana » pondělí 07. duben 2008, 14:08
Sex, sex, sex. Moje dcera se narodila se spermatem na hlavě :D

Teda, on to byl mázek, ale můj chlap o tom prd věděl a když se ptal co to je, tak jsem mu to podala takhle. No, v takových rozpacích jsem ho ještě nikdy předtím ani potom neviděla :D :oops: :D
Gondwana
Howgh
Howgh

6500 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Lightblue » pondělí 07. duben 2008, 14:09
Gondwana píše:Sex, sex, sex. Moje dcera se narodila se spermatem na hlavě :D

Teda, on to byl mázek, ale můj chlap o tom prd věděl a když se ptal co to je, tak jsem mu to podala takhle. No, v takových rozpacích jsem ho ještě nikdy předtím ani potom neviděla :D :oops: :D

:D :D :D :D :D :D :D :D To bych taky chtěla vidět :D :D
Lightblue
Diskutérka
Diskutérka

2262 příspěvků
12. srpen 2007
Příspěvekod Gábinka » pondělí 07. duben 2008, 14:10
No moje osobní zkušenost ze dvou těhotenství je taková, žejsem zkoušela vše možné a nic. Až když jsem se na všechno vyprdla, udělala si plány, abych netrčela doma a nemyslela na to (a to šlo fakt blblě, kor v druhém těhotenství, kdy jsem ve stavu rodící byla 2 týdny a to doslova), domluvila se s kamarádkama a ono to klaplo...

Je fakt, že podruhé tomu trošinku pomohli tím, že mě dali na přípravu, ale to už jsem chodila několik dní na 5cm, připravená...ale taky jsem byla fyzicky p řipravená a žádný chmat od doktorů, sex, víno, procházky, horká voda tomu nepomoho....

Takže moje rada - zařiď si plány, neseď doma a nemysli pokud možno na to (a věř, že vím, o čem mluvím, když říkám, že CHAPU, že to nejde jen tak...)
Obrázek
BáraObrázek
AnetkaObrázek
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16436 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gábinka » pondělí 07. duben 2008, 14:11

:D:D:D:D
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16436 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Danny » pondělí 07. duben 2008, 14:13
Jsem momentálně v podobné situaci, ale ač teda mimčo už propáslo pár dobrých konstalací (hlavně co se praktické situace týče) tak to vzdávám a nechávám to osudu.
Po pravdě se bojím, jakýkoliv praktik vyhánění, moje první dítě bylo předčasně a s problémama, takže tohle je vlastně taková moje výhra , že jsem to obstála až do 40tt. Sice z vyprávění znám nějaké vyháněcí metody, jako mytí oken, sex, horká koupel atd. ale někdy mám pocit, že pokud mimi se prostě nechce, tak ho ven nedostaneš ani heverem, můžeš skákat padákem a on si stejně určí dobu kdy vylézt :D
Dávala jsem si horkou vanu a mám pocit, že mi to akorát přivodilo slušný poslíky...
Každopádně ti přeji hodně zdraví pro oba, ať to mimi moc neprotahuje, popřípadě pokud se ti dostane nějakých rad, ať zafungují!!! ;)
Danny
Klevetnice
Klevetnice

3262 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Wonca » pondělí 07. duben 2008, 14:17
Poslední dva týdny jsem už byla na palici, protože jsem si myslela, že budu rodit dřív (první syn šel v 36tt), zkoušeli jsme všechno možné, ale nakonec jsem porodila v den termínu a zpětně jsem tomu strašně ráda. Porod šel velmi přirozeně, lehce a skorosamo. Mám zlaté donošené dítě a možná, že den termínu s tím nemá nic společného, ale já mám pro sebe pocit, že to "dopečení" stálo za to :-) Aspoň v porovnání s prvním :-)

Dodávám, že jsem chodila denně na dlouhé procházky (pes - štěně), pila červené víno, dávala si vanu a chodila do schodů, protože bydlíme ve 3. patře :-) I k sexu chlapa překecala...stejně naprd :-)
Kdybych poslouchala své kamarádky několikanásobné matky, které mi hned v úvodu těhu řekly, ať se upnu ke dni termínu a na nic předtím, tak jsem si odpustila i ty dva týdny "nevole" :-)

Přeju hodně zdaru!
Wonca
Krafařka
Krafařka

911 příspěvků
05. březen 2007
horníkov
Příspěvekod Gejby » pondělí 07. duben 2008, 14:20
No řeším podobný problém, ale jsem teprve 36tt, tak je to horší. Jsem ještě ke všemu zavřená na rizikovce, ale i sestřičky tu radí sex. Jenže kde to mám provádět už neporadí :o)...držím pěsti, ať to máš zdárně za sebou, také v to už doufám, protože mě zlobí nejen vysoké jaterní testy, ale začíná se rozlézat stydká kost, o zádech a nemohoucnosti dýchat snad ani nebudu mluvit :o)
Gejby
Gejby
Treperenda
Treperenda

1129 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Danny » pondělí 07. duben 2008, 14:29
GEJBY- známe se, takže vím v jaké si situaci, jen jsem se neubránila úsměvu, nad radou sexu, když ležíš na rizikovce! Jedině poprosit sestřičky o cedulku "NERUŠIT" na kliku :D
Každopádně přeji hodně sil , třeba to bude brzoučko!!! ;)

Já popravdě jsem už tak bolavá, že vyhánění sexem jaksi nejsem schopná :oops: a obdivuju těhule, který do toho bušily pravidelně :D

A jak píše WONCA já se taky upínám k té cílové pásce TP a pak budu už nervík :roll:
Danny
Klevetnice
Klevetnice

3262 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Holly » pondělí 07. duben 2008, 14:31

Gondwano a fakt uveril???
:D :D :D
H.
Holly
Diskutérka
Diskutérka

2899 příspěvků
26. září 2007
Příspěvekod Gábinka » pondělí 07. duben 2008, 14:35
Danny píše:Já popravdě jsem už tak bolavá, že vyhánění sexem jaksi nejsem schopná :oops: a obdivuju těhule, který do toho bušily pravidelně :D

No já právě jo. Vidina dalších poslíků byla šílená. Jenže těch 12 dní před TP první krvácení po všetření a bylo po všem. Navíc ty následný poslíci k ničemu nevedoucí, ale hodiny hodiny trvající (jako třeba po 5minutách od 22hod do 6 ráno a pak, když vrazíte na poradnu s tím ,že atm nejspíš zůstanete, tak to přestane.)...

Takže když mi všichni dávali zaručený tipy na přivolání porodu (a nejlépe rady, že to povedek super rychlému porodu), tak jsem se jim leda vysmála, že nepřišli na nic novýho...

A nejvíc mě deptalo, že zatímco doktorka mě ujišťovala, že do termínu nevydržim, ani do další kontroly za 2 dny, tak zbytek mě zrazoval, že rozhodně budu přenášet....

U druhýho těhotenství jsem ale s "vyháněním" vyšilovala hlavně proto, že jsem si podle odhadu váhy z ultrazvuku lehce spočítala, že mě čekaj 4kg a že to teda bude mazec, navíc velká hlava, první porod mi dal zabrat a to jsem nechtěla. To víte, že jsem si počkala, rodila jsem 5 dní před TP dle UZ (čili 5 dní po TP dle MS - už slušně vydeptaná, vyposlovaná) a ty 4kg mě neminuly...ale byl to fofr:)

Nepomůže prostě ani svěcená voda:)
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16436 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mega » pondělí 07. duben 2008, 14:35
Gejby: To je dobrý. :D

Jinak já jsem 12 dní přenášela a nefungovalo nic. Jsem si cvičně sundala a pověsila záclony, horké vany nepočítám, sexu nepočítám .... Nakonec mi dali tabletu a hotovo.

Blanka
Mega
Treperenda
Treperenda

1285 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Claudia » pondělí 07. duben 2008, 14:35
Gondwana : :--))))))))))))))
:-)
:-)
:--))))
:D :D :D :D :D :D :D :D