ADV TOP
ADV LEFT

Jak si vyvolat porod?

vše o chystání k porodu, o porodu a hned po porodu
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Nicol » pondělí 07. duben 2008, 16:44
Ja mela Hamiltona 2x a taky nic:-)
Prijemny to nebylo, ale vydrzet se dalo vcelku bez problemu...
Jinak je to vazne na miminku.

PRIDE - s tim mnozstvim spermatu jsi me rozesmala:-)))

N.
Nicol
Kecka
Kecka

1923 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Gábinka » pondělí 07. duben 2008, 17:01
Elizabet píše:tak u mě zafungovalo to že manžel chtěl jet ke tchýni. švára chtěl pomoct se stavbou baráku a já nechtěla aby jel, a s ním jet jsem už vůbec nechtěla docela jsem se rozčílila protože to byli jediný den kdy byl manžel doma jinak je furt v práci. a já chtěl být s ním, chtěla jsem jít na večeři a tak no prostě si ještě užít samy sebe nežli bude mimčo. ale manžel odvětil že mám ještě tři dny do termínu čas a kdyby něco tak je tu do 20 minut. a když už si začal sedat do auta tak jsem dostala kontrakce :D :D :D :D vyskočil z toho auta jako šídlo a pak jsem už jeli do porodnice předtím jsem zkusila červený vínečko tak nevím co zabralo :D :D :D :D

:D :D :D
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16436 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gábinka » pondělí 07. duben 2008, 17:04
Nicol píše:Ja mela Hamiltona 2x a taky nic:-)
Prijemny to nebylo, ale vydrzet se dalo vcelku bez problemu...
Jinak je to vazne na miminku.

PRIDE - s tim mnozstvim spermatu jsi me rozesmala:-)))

N.

jak jsem psala, ham nic...dokonce mi na poradně posl chtěla dr pomoct prdnout vodu (pár dní jsem měla vak blan sestupujíí do por cest) a nešlo jí to...držela se mrška:D

to sperma jsem někde četla, aby to zabralo, tak by toho muselo bejt jak za rok, aby ten prostaglandin zabral...(nebo sex po dlouhé abstinenci:D )
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16436 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Maty » pondělí 07. duben 2008, 17:13
U mě zabralo v den termínu sežrat dvě nohavice příšerně přeskořicovaného štrůdlu (na manžela nezbylo, ale já fakt nechtěla přenášet :grr: ), do kafe jsem si sypala skořici a šest hodin jsme courali po nákupech (osobně si myslím, že mě oddělalo především Makro).

Ve tři ráno po tomhle maratonu jsem se probudila s bolestmi břicha, od šesti ráno jsem měla posly a kontrakce, malá se narodila o půlnoci ;).

Hodně štěstí!!!
ObrázekObrázek
Maty
Moderátor - Sporťák
Moderátor - Sporťák

10396 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Dacanka » pondělí 07. duben 2008, 17:15
Hu hu koktejl ani ricinový olej se nedoporučuje, zrovna onehdy jsemse o tom bavila s Pa.

Vyvolá to sicevětšinou zaručeně kontrakce, ale dítě se narodí v šoku a může mít následky. :-?

Já bych to nezkoušela :roll:
Dacanka
Moderátor kočárkárny
Moderátor kočárkárny

14374 příspěvků
21. září 2006
všude dobře na Moravě nejlíp
Příspěvekod Jazzi » pondělí 07. duben 2008, 17:29
Porod spouští dítě, takže pokud ono má dojem, že ještě ne, tak se můžeš pověsit za dřeváky do průvanu a nic s tebou nehne. A pokud je všechno v pořádku, tak bych rozhodně volila variantu nechat to přirozeně běžet, než za každou cenu dělat psí kusy :-)
A rozhodně nezkoušet sama nebo za asistence manžela Hamiltona, tohle patří jen do rukou lékaře a navíc pouze při dokonale nachystaných porodních cestách, což laik asi těžko pozná, kór když si do těch končin ani nevidí.
Jestli jsou porodní cesty připravené, tak může pomoct spíš psychický relax a "poslat zprávu" mimču, že už může a maminka je nachystaná, má dodělané resty, umytý okna a manikůru ;-)
Jazzi
Klábosilka
Klábosilka

504 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Veroni » pondělí 07. duben 2008, 17:41
Ahoj,
tak to já vyzkoušela opravdu snad všechno co jsem slyšela že zabírá,dvakrát mi pomáhal i doktor hamiltonem,ale NIC :roll: .Stejně jsem týden přenášela a porod mi vyvolávali :D ;) :D .
Veroni
Obrázek

Obrázek
Veroni
Diskutérka
Diskutérka

2491 příspěvků
03. leden 2007
Příspěvekod Jitulinda » pondělí 07. duben 2008, 17:54
ahojky :-)

tak já, když jsem měla druhý den nastupovat na vyvolání porodu, jsem si odpoledne udělala malinikový čaj se skořicí, večer si dala se ségruškou a maminkou červené vínko a pak hupsla do horké vany a v 11 zalezla do postele a neměla sílu znásilnit spícího manžela. no a v půl 1 mě probudily bolesti, ketré se po vaně ustálily na 3 minutách. skoro vůbec nebolely a ráno v 8 jsem v porodnici byla na 3 prsty a před 2. hodinou byla Kája na světě.

nevím, jestli jsem si vsugerovala, že porod nechci vyvolávat a ta psychika to rozběhla (teorie manžela), ale den před vyvoláváním jsem byla na KO, Dr. rozhodl, že se bude vyvolávat a pěkně do mě šáhnul. a dle zápisu do průkazky jsem měla CS8 a vše prý bylo všechno připraveno k porodu. a podotýkám, že to všechno ve 37tt+4 ;)

takže já nevím co mi pomohlo, ale bála jsem se vyvolávání, tak jsem si snažila pomoct sama :) pravidelný sex jsme s manžou provozovaly cca 14 dní před. prví porod jsem vyvolávaný měla ve 36tt+1.

přeji, aby se mimi rozhodlo vykoknout v době, kdy bude tatínek doma. ale je to opravdu všechno jen na něm.

Jitul
Jitulinda
Diskutérka
Diskutérka

2231 příspěvků
21. září 2006
cca 10 km od Benešova
Příspěvekod Klarkan » pondělí 07. duben 2008, 18:55
Ahojky,
o různých způsobech vyvolání porodu jsem psala článek tady:
http://www.emimino.cz/pages/story/4335
ale funguje je jen v případě, kdy tělo je už připravené.
Já byla zamčená na deset západů a nepřipravovalo se nic, takže mě nic nepomohlo a porod mi vyvolávali tři dny, čtvrtý se prcek konečně narodil:) Evidentně se mu ven nechtělo ani 14 dní po termínu:)
Klarkan, Lukáš 06, Jakub 08
Klarkan
Treperenda
Treperenda

1171 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Majklam » pondělí 07. duben 2008, 19:19
Heh mě pomohlo,když jsem se v noci lekla..Sousedce její EX vysklil okno a to byla rána,že mě vzbudila a z toho šoku mi praskla voda :D
Jinak jak píšou holky SEX!!!!! A ještě mytí oken:-)
Majklam
Klevetnice
Klevetnice

3422 příspěvků
21. září 2006
Mladá Boleslav, Bradlec
Příspěvekod Zdenicek » pondělí 07. duben 2008, 20:18
jo tak akupresuru kotniku a ramene jsem zkousela taky asi 14 dni a nic :)
verim tomu, ze je to shoda nahod a kdyz dite nechce, tak proste nic nebude :)
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Uli » pondělí 07. duben 2008, 20:28
Masáž kotníků nám radila PA na předporodním kurzu, ale může se to dělat až teprve po 38 tt.

Já jsem pila od 36tého týdne odvar z listu maliníku a občas se nadlábla lněného semínka a myslím si, že mi to pomohlo nejenom k porodu v 38+3, ale hlavně k rychlému průběhu porodu. Maliník pomáhá k pravidelným kontrakcím a lněné semínko prý vytvoří miminku v porodních cestách klouzačku a u nás to opravdu fungovalo v obou případech na 100%.

Přeji Ti stejně krásný porod jako jsem si prožila já. Odvar z maliníku a lněného semínka už pomohl nejedné mé kamarádce.
Uli
Krafařka
Krafařka

737 příspěvků
18. duben 2007
Oldřichovice u Třince
Příspěvekod Luckaj » úterý 08. duben 2008, 22:17
No tak s přenášením jsem rozhodně problém neměla, spíš jsem obě miminka přemlouvala, aby tam ještě zůstala. U obou jsem měla steh, abych neporodila předčasně. Poprvně jsme měli planý poplach v 36tt, kdy to rozdráždil ten steh. Vyndali ho a přestalo to a vydržela ještě 14 dní. Narodila se z pondělí na úterý v noci, a ráno v pondělí jsem byla na kontrole a doktor říkal, že jsem sice už hezky připravená, ale že to nebude hned. haha. Koukal, když jsem ho v jednu v noci vzbudila, jelikož měl noční :D . Prej: jsme se dlouho neviděli. U druhé slečny mi vyndali steh bez poplachu a za týden jsem jela. Ale obecně si myslím, že nějaké urputné vyvolávání porodu může spíš ublížit, nevím, až se mu bude chtít, tak prostě půjde ven. Každé miminko si jednoho dne řekne, že je čas a jde na to. Tak hlavně klid a ono to bude v pohodě. Držím palce! ;)
Luckaj
Pískle

70 příspěvků
30. březen 2008
Příspěvekod Lo » středa 28. květen 2008, 17:17
tak jsem ve stejne situaci..
trpelivost neni ma silna stranka..

v utery mi pan doktor udelal hamiltona a jedinym vysledkem je, ze mi odchazi zatka a poslickuju..

Jestli sem nekdo nakoukne.. mela bych dotaz?
Myslite, ze je mozne sexovat, i kdyz zatka odejde??
:oops: :oops: :oops:

Jinak zkousim taky kde co /malinik, skorici.../
Lo
Kecka
Kecka

1628 příspěvků
06. prosinec 2007
Příspěvekod Gábinka » středa 28. květen 2008, 17:37
samozřejmě:D Jen si užívej, dokud to jde:D
Gábinka
BC katalog (moderátor)

16436 příspěvků