ADV TOP
ADV LEFT

Jak si vyvolat porod?

vše o chystání k porodu, o porodu a hned po porodu
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Knopka » neděle 29. červen 2008, 09:17
Nečetla jsem celou diskuzi a možná to opakuju ale pan doktor Koucký psal že o porodu rozhoduje samo mimčo nikoliv fyzická námaha atd.,ještě snad sex ale to tady už někdo psal,spermie obsahují nějaké látky co vyvolávají stahy ale v takovém množství by se vám to stejně nikdy nepovedlo :D :D .
Knopka
Žvatlalka
Žvatlalka

106 příspěvků
08. červen 2008
Pořád na stejném místě.
Příspěvekod Pon » středa 24. únor 2010, 23:38
Me stacilo dozehlit posledni hadrik pro malyho a jelo se do porodnice. Predcasne. Nevim jak to ten previt malej poznal, ze uz ma vsechno nachystany.
Pon
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Jaell » úterý 29. květen 2012, 16:52
Ahojky,

pro mě teď aktuální, tak oživuji diskuzi.

já mohla dělat klidně stojky na uších a stejně jsem přenášela :D

no a teď u druhého to vypadá podobně :D

J.
Jaell
Klábosilka
Klábosilka

365 příspěvků
13. leden 2007
Příspěvekod Gondwana » úterý 29. květen 2012, 16:57
Hmmmm, druhorodička.....stojky....kudy myslíš že to dítě v takovém případě vypadne? :D
Já jsem přenášela 18 dnů
Gondwana
Howgh
Howgh

6518 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Zdenicek » úterý 29. květen 2012, 17:00
co jsem slysela a vyzkousela, tak spolehlive funguje jen ricinovy koktejl, ale to bych nechala fakt az na posledni chvili
jinak te mozna potesim, druha a treti se prenasely skoro 14 dni, u ctvrte jeste v terminu CS2, pak jedna noc poslicku a z druhe poslickove noci byl porod ve 40+2
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Trixl » úterý 29. květen 2012, 18:01
Asi tak, hlavně je problém s doktorama, jak je naučit smířit se s tím, že termínová gravidita není TP+0 ale TP+14 max? Když si to přepočítám, tak jsem nepřenášela ;)
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Gehenna » úterý 29. květen 2012, 18:17
Trixl píše:Asi tak, hlavně je problém s doktorama, jak je naučit smířit se s tím, že termínová gravidita není TP+0 ale TP+14 max? Když si to přepočítám, tak jsem nepřenášela ;)

To se ti to říká, když máš hotovo... ale v situaci, kdy nemůžu chodit, skoro ani dýchat a předávám dopředu bych tě za to asi třískla klackem do hlavy :D
Gehenna
B-C Kašpar

26188 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Kocicivousek » úterý 29. květen 2012, 19:29
Sebasty píše:Mě teda nepomohlo nic z výše zmíněného a taky už jsem byla na palici. Nakonec do tří dnů zabral tzv. HUHU koktejl ;) - čaj ze skořice, hřebíčku, zázvoru, sporýše....musela bych pohledat co všechno tam ještě bylo ;) ;) ;)

hele a dle ceho soudis, ze by to nezaclo i bez toho?
Kocicivousek
Diskutérka
Diskutérka

2054 příspěvků
25. leden 2011
Příspěvekod Jaell » úterý 29. květen 2012, 19:45
Miss - jasně, že smířit, však ono vyleze.....

jen se usmívám nad tím jak mi každý říká : počkej bude bouřka, to půjde, gruntuj a umyj okna to půjde, choď do schodů to půjde. Mmch u nás do porodnice to je 70 schodů, tak jsem si to vyšla několikrát :D

takže bouřka byla a nic, vygruntováno mám, dnes i umytá okna a nic, do schodů chodím pořád a nic :D

takže tak........
Jaell
Klábosilka
Klábosilka

365 příspěvků
13. leden 2007
Příspěvekod Vydra » úterý 29. květen 2012, 21:31
Missorka píše:
Jaell píše:Miss - jasně, že smířit, však ono vyleze.....

jen se usmívám nad tím jak mi každý říká : počkej bude bouřka, to půjde, gruntuj a umyj okna to půjde, choď do schodů to půjde. Mmch u nás do porodnice to je 70 schodů, tak jsem si to vyšla několikrát :D

takže bouřka byla a nic, vygruntováno mám, dnes i umytá okna a nic, do schodů chodím pořád a nic :D

takže tak........

Ještě můžeš přijet na moje okna :-)

Né, ty naše neviděl hadr určitě dýl :D

Mně zabral ten ricínový koktejl. ;)
Pokud ho budeš zkoušet, tak radím - všechny složky nech nejdřív pořádně vychladit. Studený z lednice se to pije o poznání snáz ;)
I ZA MRAKY POŘÁD SVÍTÍ SLUNÍČKO
Na vola nenarazíš, ten do tebe vrazí sám.
Vydra
Howgh
Howgh

8121 příspěvků
05. říjen 2007
Plzeň
Příspěvekod Deena » úterý 29. květen 2012, 21:31
Mně taky (asi) zabral výše zmiňovaný HU HU koktejl (pod tímhle názvem to slyším prvně). Takže na litr vody 1 skořice, 10 hřebíčků, PL sporýše lékařského a kousek zázvoru nastrouhat. Přelít vařící vodou a nechat cca. 10 min. louhovat. Účinkuje za 2 - 3 dny. Za zkoušku nic nedáš, já myslím, že jsem (taky) díky němu potřetí prvně nepřenášela ;) .
Deena
Deena
Klábosilka
Klábosilka

516 příspěvků
23. březen 2011
Příspěvekod Katchen » úterý 29. květen 2012, 21:47
A hele, že by diskuze pro mě? Já ještě zdaleka nepřenáším, ale už mě to neba. Syn přišel na svět o 3 neděle dřív, tak jsem si nějak blbě vsugerovala, že teď to půjde taky rychle a ono prd. Tak zatím začnu u toho smíření, ale budu sledovat...
Katchen
Howgh
Howgh

5257 příspěvků
15. květen 2011
Praha
Příspěvekod Wingec » úterý 29. květen 2012, 22:08
nedočetla jsem,ale doporučuju mytí oken
u všech tří dětí jsem nedomyla jedno-a huš jsme jeli...... :)
Wingec
Howgh
Howgh

9774 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Suri » úterý 29. květen 2012, 22:49
Tohle bylo moje pro mě u obou holek aktuální téma. ;)

Dle dr. jsem měla vždy rodit už pomalu měsíc před termínem (u druhé dcery ještě dřív, dokonce jsme opravdu chvíli dodržovala klidový režim - že já blbec jí to zase uvěřila) a nakonec jsme se vždycky jen tak tak vyhnula vyvolávání.

Kromě výše uvedeného jsem se jednou i málem utopila ve vaně, protože jsem se jako abstinent nalila svařeným vínem v parném létě, taky jsem zkoušela jet na kole, vybírala jsem brambory (lezla po zemi a jezdila na traktoru) a nepomohlo mi ale vůbec nic. ;)

Takže já na nějaké rady typu mytí oken, luxování a sexu nevěřím a svého času bych za ně vraždila. :D

Podle mě je hlavní to prostě vydržet a asi se opravdu smířit s tím, že to nemůže trvat věčně, i když tuhle radu jsem nesnášla snad ještě víc.

Všem přenášejícím přeji pevné nervy, zdraví a pohodový porod.

Suri (dnes již nostalgicky vzpomínající matka skoro 7 leté a 4 leté cácorky)
Suri
Kecka
Kecka

1833 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Kobliha82 » středa 30. květen 2012, 04:03
Katchen píše:A hele, že by diskuze pro mě? Já ještě zdaleka nepřenáším, ale už mě to neba. Syn přišel na svět o 3 neděle dřív, tak jsem si nějak blbě vsugerovala, že teď to půjde taky rychle a ono prd. Tak zatím začnu u toho smíření, ale budu sledovat...

Katchen, ja to tu taky prelouskala vsechno a nedozvedela jsem se nic, co bych uz nevedela a nevyzkousela. Do ricinovyho oleje ale teda nejdu. Tak nam asi zbyva jen to smireni - vsak uz jen 10, maximalne 24dni :D (ale to by mi fakt asi uz hrablo).
Kobliha82
Howgh
Howgh

6612 příspěvků
24. říjen 2010