ADV TOP
ADV LEFT

Jak si vyvolat porod?

vše o chystání k porodu, o porodu a hned po porodu
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Vrtina » středa 30. květen 2012, 06:33
Jako porodila jsem na termín, ale jedla jsem skořicová jídla, brala homeo na přípravu cest a zaručeně se něco pohnulo (doslova) při svižné procházce do kopce, pak už šla do dvou hodin zátka a stahy...

Ale vlastně je fakt, že den před tím došlo u mě k tomu smíření a tím pádem k psych.uvolnění.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Kobliha82 » středa 30. květen 2012, 06:37
Vrtina píše:Jako porodila jsem na termín, ale jedla jsem skořicová jídla, brala homeo na přípravu cest a zaručeně se něco pohnulo (doslova) při svižné procházce do kopce, pak už šla do dvou hodin zátka a stahy...

Ale vlastně je fakt, že den před tím došlo u mě k tomu smíření a tím pádem k psych.uvolnění.

Predchozi dve ditka byla terminova, resp. druhorozena den pred terminem. Ale mne uz to taaaak nebavi :-Z No, nekdy vylizt musi, ze jo. Tak se hodim do klidu (hahaha) a budu vyckavat.
Kobliha82
Howgh
Howgh

6612 příspěvků
24. říjen 2010
Příspěvekod Vrtina » středa 30. květen 2012, 06:42
Ještě budeš na bříško vzpomínat, já teda jo, šestinedělí je blé :D
Až teď je to fajn!
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Ubikvita » středa 30. květen 2012, 06:46
Povodne som myslela, že diskusiu obnovil náš ešte nerodiaci červen :D
to očakávanie na konci je fakt občas na palicu, dúfam, že nebudem tentokrát tolko prenášať, že toto mimino príde v ten najideálnejší čas. Tie deti vedia, čo robia a cvičia s nami a našimi plánmi ešte pred narodením.
Zase si vravím, že je to možno naposledy a že budem na toto obdobie spomínať...
holky držte/me sa!
ubi - ešte len 36+6tt, tak púšťa múdra :oops: :D
Ubikvita
Howgh
Howgh

6009 příspěvků
07. duben 2010
Vysočina
Příspěvekod Kobliha82 » středa 30. květen 2012, 06:46
Jooo, to je mozny, ze buu. jeste rada vzpominat. Pravda, ono mne taky ceka absolutni nevyspani, plac, kterymu nerozumim, hlidani dvou draku, aby na mimino neskocili... Tak nevim, ja snad ani rodit nechci :D
Kobliha82
Howgh
Howgh

6612 příspěvků
24. říjen 2010
Příspěvekod Kobliha82 » středa 30. květen 2012, 06:49
Ubikvita píše:Povodne som myslela, že diskusiu obnovil náš ešte nerodiaci červen :D
to očakávanie na konci je fakt občas na palicu, dúfam, že nebudem tentokrát tolko prenášať, že toto mimino príde v ten najideálnejší čas. Tie deti vedia, čo robia a cvičia s nami a našimi plánmi ešte pred narodením.
Zase si vravím, že je to možno naposledy a že budem na toto obdobie spomínať...
holky držte/me sa!
ubi - ešte len 36+6tt, tak púšťa múdra :oops: :D

Ubi, my to nebyly :D Ale na vlne se klidne svezu ;)
Kobliha82
Howgh
Howgh

6612 příspěvků
24. říjen 2010
Příspěvekod Ubikvita » středa 30. květen 2012, 06:52
Kobliho, všimla som si :)
zase, aby sme boli "Červen 2012" a mali v máji odrodené, to by bol bordel :D, takže aspoň do piatku vyržať :D
a bežím preč, aby ste ma s Katchen neubili 8-)
Ubikvita
Howgh
Howgh

6009 příspěvků
07. duben 2010
Vysočina
Příspěvekod Kobliha82 » středa 30. květen 2012, 06:54
Do patku rikas, jo? No, hodis miminem rec :D

A neboj, ja jsem vcelku mirumilovne stvoreni. Biju jenom vosy :D
Kobliha82
Howgh
Howgh

6612 příspěvků
24. říjen 2010
Příspěvekod Vrtina » středa 30. květen 2012, 18:38
Kobliha82 píše:Jooo, to je mozny, ze buu. jeste rada vzpominat. Pravda, ono mne taky ceka absolutni nevyspani, plac, kterymu nerozumim, hlidani dvou draku, aby na mimino neskocili... Tak nevim, ja snad ani rodit nechci :D

Ano, přesně tak to bylo...
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod karel.volopich2 » čtvrtek 10. duben 2014, 12:45
U nás teda aboslutně nejvíc pomohl sex :D
karel.volopich2
Pískle

1 příspěvků
10. duben 2014
Příspěvekod Julianna_ls » čtvrtek 10. duben 2014, 14:36
S dcerou jsem se domluvila. Řekla jsem jí, že se musí narodit během 48 hodin, protože jinak nemá kdo hlídat staršího sourozence. Vybrala si ráno posledního dne. Narodila se dva dny před termínem. Ale ona je odmalička trochu "čarodějnice". Zkus se prostě domluvit.
Julianna_ls
Krafařka
Krafařka

775 příspěvků
20. srpen 2012
Příspěvekod Kratochvílová » pondělí 29. prosinec 2014, 14:07
Já jsem u prvního dítěte šla přesně na termín a musím říct, že ve srovnání s jinými maminkami a dětmi, které neměly to štěstí a šly rodit o pár dní, či týdnu dřív, to bylo u nás vše takové víc v pohodě...porod za tři hodiny od první kontrakce, miminko ideální míry, takže za dva dny domů a i pak bylo mé dítě méně uplakané, spokojené a i já jsem pak měla lepší start do mateřství. Takže nejlepší je počkat a naopak se spíš soustředit na ten den D, který má být. Já sama jsem teď ve 38.týdnu a také bych si už přála porodit, ale nic nepodnikám...ono to stejně urychlit nejde:-)
Kratochvílová
Pískle

1 příspěvků
29. prosinec 2014