ADV TOP
ADV LEFT

Dula nebo vlastní PA v Motole

vše o chystání k porodu, o porodu a hned po porodu
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Zafu » pátek 21. říjen 2011, 10:31
Ahoj,
zajímalo by mě, jestli nemáte některá zkušenost, s vlastní dulou nebo PA v porodnici v Motole. Jak se na vás tvářili zdravotníci?

díky :)
Zafu
Kecka
Kecka

1764 příspěvků
09. srpen 2007
Příspěvekod Dacanka » pátek 21. říjen 2011, 15:43
Tvářit se můžou jak chtějí, máš právo si sebou k porodu vzít kohokoli.
Dacanka
Moderátor kočárkárny
Moderátor kočárkárny

14374 příspěvků
21. září 2006
všude dobře na Moravě nejlíp
Příspěvekod Zafu » pátek 21. říjen 2011, 17:29
Dacanka píše:Tvářit se můžou jak chtějí, máš právo si sebou k porodu vzít kohokoli.

Dacanko, to já vím,ale jde mi spíš o nějkaou zkušenost, jestli byl personál v pohodě a tak. Já sebou chci taky partnera,takže to už jsou dvě osoby ;)
ale i tak díky za odpověď
Zafu
Kecka
Kecka

1764 příspěvků
09. srpen 2007
Příspěvekod Swetlex » pátek 21. říjen 2011, 18:53
Zafu, mám pocit, že moje kamarídka PA chodí jako doporvod do Motola, zeptám se a pokud ano zjistím, jak to probíhá a napíšu ti SZ.
Swetlex, Vávra 11/06, Edoušek 6/09 a Frída 6/14
http://www.ditevsatku.cz - kamenný obchod i e-shop
ObrázekObrázekObrázek
Swetlex
Kecka
Kecka

1757 příspěvků
30. srpen 2007
Praha
Příspěvekod Demi » pátek 21. říjen 2011, 20:12
Uff, ty ses zbláznila??? Rodit v nemocnici??? Nebylo by lepší domluvit se s nějakou PA a rovnou to dát doma? Představ si tu hordu sadistů v bílých pláštích, kteří ve špitále jenjen čekají na takové naivky, ubohé, bezbranné matky, aby se po nich svezli ve chvíli nejdůvěrnější... Pozor na ně, budou tě chtít mučit s nohama nahoru, kontrolovat průběh porodu, měřit dítěti srdeční ozvy, a dělat všechny ty nejzbytečnější úkony, jak je pěkně popsala Missorka v článku Petr. Fakt si to rozmysli. Inspiruj se článkem.

No, ale teď vážně :) , já myslím, že můžeš rodit se svou PA, možná líp s dulou, ale určitě bych dala na zkušenosti jiných maminek. V Motole jsou vstřícní. Neležela jsem tam sice v porodnici, ale na dětském letos v květnu, a chválím. Výborní pediatři, šikovné a ochotné sestřičky. Držím palce, ať dobře vybereš, určitě to bude v pohodě.
Demi
Pískle

26 příspěvků
24. říjen 2006
Příspěvekod Zafu » pátek 21. říjen 2011, 20:22
Swetlex, díky předem za optání. :erik: Jak se jinak máte, co kluci?

Demi
trošku blbej vtip, ale dejme tomu.Hlavně já proti domácím porodům nic nemám a v Motole budu rodit, protže musim,ne protože chci.
Zafu
Kecka
Kecka

1764 příspěvků
09. srpen 2007
Příspěvekod Swetlex » pátek 21. říjen 2011, 22:48
Dík za optání, kluci jsou raubíři, jak jinak :) rostou jako z vody, divočej, zkrátka klasika.
Psala jsem té kamarádce, ale zatím nedorazila odpověď, tak jakmile bude, napíšu. Teda, budu ti držet palce, ať to máš co nejvíc ok, Eva mi něco málo říkala, tak na vás budu myslet.
Co Alex ve školce? Jak se mu tam líbí?
Swetlex
Kecka
Kecka

1757 příspěvků
30. srpen 2007
Praha
Příspěvekod Zafu » sobota 22. říjen 2011, 18:56
Tak to je príma, Alex je ve školce moc spokojený,tak jsem ráda.
A díky za podporu,snad to nakonec bude dobrý,jen mě štve,že kvůli tomu musím rodit zrovna v Motole, který fakt v lásce nemám :( ale jistota je jistota.
Zafu
Kecka
Kecka

1764 příspěvků
09. srpen 2007
Příspěvekod Matap » sobota 22. říjen 2011, 19:06
Zafu, v Motole se připrav na příliš milé sestry na šestinedělí. Přišlo mi to tam jako továrna, některé perly, co sestry vypustily z pusy na téma dítě u matky a taková zbytečnost se mnou cloumají ještě teď, po dvou letech. Obzvlášť jestli na tebe zbyde pokoj bez room-in (ted mi uplne vypadlo z hlavy, jak se to píše :oops: ).
Matap
Drbna
Drbna

4401 příspěvků
23. září 2006