ADV TOP
ADV LEFT

Aktuálně.cz: soud, dítě se narodilo ochrnuté

vše o chystání k porodu, o porodu a hned po porodu
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Wilma » úterý 24. leden 2012, 21:20
Inkognito píše:Tak jsem zběžne přečetla příspěvky a vyšlo mi z toho, že podle Vás je vlasntě chudák doktor???? :? :? :? :xx: :xx: :xx: . To si snad děláte pr...... :-Z :-Z :-Z .

U nás se automaticky posílá po 35 letech na test cukrovky apod. Když na utz viděla Dr. větší dítě, okamžitě mě na ně také poslala....

Taky psali, že se dítě dusilo dvě hodiny!!!! Tak kdo za to může??? Ať je článek napsaný jak chce tak ve výsledku je stále hlavní to, že dítě je postižené a s tím už se nic neudělá. A vy řešíte jak je článek napsaný!

Tak mě "automaticky" naštěstí nikdo nikam neposílal, i když mi bylo skoro 43...jsem vděčná za svoji doktorku, starou zkušenou praktičku bez UTZ, která mě neotravovala zbytečnými vyšetřeními... s tím začali až v porodnici...dítě mělo podle UTZ o skoro tři čtvrtě kila míň než ve skutečnosti, což přibralo za necelé dva dny, a plno dalších nesmyslů...
Co mě paní doktorka naučila bylo uvědomit si, že příroda je všemocná, jen kolikrát jinak než chceme my...prostě nic není zaručené, ani po stovkách vyšetření a stoprocentní péči (co to je?) nemáte stoprocentní jistotu že budete mít zdravé dítě, není na to nárok, bohužel...
Wilma
Žvatlalka
Žvatlalka

160 příspěvků
08. červenec 2008
Příspěvekod Atama » středa 25. leden 2012, 14:53
INko-
samozřejmě, že především je nám všem líto rodiny i drobečka,
i když to nebylo napsáno..
Atama
Diskutérka
Diskutérka

2558 příspěvků
02. březen 2007
Příspěvekod Amazonka01 » středa 25. leden 2012, 14:59
Holly píše:Já vám nevím, ale mám příbuzné v zahraničí a vím bezpečně, že paní s touto anamnézou: 40 let, prvorodička (dítě vymodlené, ale to by nebylo podstatné), týden po termínu, drobná postava (taky už nepodstatné), 4 kila, možná cukrovka (to by asi taky nebylo podstatné) by tam stoprocentně šla na sekci. A nejen tam, myslím si, že takových států by bylo hodně...

Holly, ten stoupající trend sekcí je nejen u nás. Ale ano, třeba ano, třeba měla jít paní na sekci. Ale za to přece nemůže mladý lékař, který jí už přebral s běžícím porodem (nevím, podle všeho jí přebíral od kolegy). To, že tam bylo NĚCO špatně, to je celkem jasné, ale stejně špatné je si vybrat obětního beránka.
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)