ADV TOP
ADV LEFT

Musí se po ambuporodu na sono ledvin a na oční?

vše o chystání k porodu, o porodu a hned po porodu
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Vrtina » pátek 23. březen 2012, 09:13
Pročetla jsem diskuse, ale jasnou odpověď jsem nenašla. Ví to někdo, prosím? Případně do kdy? Na kyčle jdu, protože se stejně bude chodit pravidelně.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Amazonka01 » pátek 23. březen 2012, 09:16
Nemusí, dokonce to ani nedělají ve všech porodnicích (pokud tam zůstaneš). je to jen na tobě a na tom, jestli ti napíše tvoje mudra žádanku.
Amazonka01
Moderátor - Přirozený porod
Moderátor - Přirozený porod

18926 příspěvků
22. září 2006
Kérkonoše :)
Příspěvekod Miladka » pátek 23. březen 2012, 09:17
Nemusíš nic :-)
Mi napsali do propouštěcí zprávy že všecky ty doktory mám stihnout snad pomalu do týdne a pak jsem tam volala a objednávali mě tak minimálně za měsíc...
Oči teda udělali náhodou hned protože tam zrovna měli ten přístroj, ale kdyby neměli, tak to taky bylo za pár týdnů. Možná se pletu ale myslím, že zrovna tohle ani všude nemají.
A v těch ambulancích samotných to nikdo neřešil, že bych snad měla přijít co nejdřív.
Jinak jsem tam šla "co kdyby něco", ale jak jsem psala, není to povinné.
Milada
Miladka
Kecka
Kecka

1517 příspěvků
23. leden 2007
Příspěvekod Sarah3 » pátek 23. březen 2012, 10:44
Nemusí se, ani jedno z mých dětí nic takového neabsolvovalo a žijí. Pediatr je prohlédl a stačilo to. Kyčle bych asi nevypouštěla, ale taky je to jen na Tobě.

A gratuluju k chlapíkovi.
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4208 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zdenicek » pátek 23. březen 2012, 18:25
ledviny vysetruji zhruba v polovine porodnic, v Praze nikde a ani pediatr automaticky neposila
ocni pozadi nevim jak moc, ale rozhodne ho taky nevysetruji vsude, stejne jako sluch
jsou to jen doporucena vysetreni, povinne jsou jen odbery z paticky a velmi vhodne je vysetreni kycli
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Vrtina » sobota 24. březen 2012, 11:55
Tak děkuju všem za příspěvky, Šárce za gratulaci :)
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Vrtina » neděle 25. březen 2012, 07:50
Miss, dík, však jsem na vás všechny ve Vrchlabí myslela, obchází tam duch Bécéčka :D Sice BC může za to, že jsem si vysnila přirozenej porod, ale může i za to, že jsem ho mohla zažít! A to, že z něj byl nakonec i ambuporod, nebyl ani tak plán, ale třešnička na dortu určitě. Takže díky i za BC.
Vrtina
Treperenda
Treperenda

1227 příspěvků
06. květen 2008
Plzeňsko