ADV TOP
ADV LEFT

Sourozenec - první dítě u porodu

vše o chystání k porodu, o porodu a hned po porodu
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mirabelka » čtvrtek 13. únor 2014, 03:20
Opravdu zalezi na porodu na matce I diteti..

Temer 2 lety syn mel sanci byt u porodu mladsiho. Byl to planovany domporod.
Mluvili jsme o Tom s PA I manzelem a dohodli se, Ze to nechame plynout... S tim, Ze kdyz to nepujde, tak prijde Babicka a syna si odvede. (10 minut Od nas)

Rodila jsem hlucne v noci. Syn se vzbudil a volal me. Pamatuju si zive, jak jsem byla rozpolcena. Jedna cast chtela zastavit porod a utesit ho. Druha cast ho v myslenkach posilala k certu.. Potrebovala jsem byt sama, ne opatrovat nekoho jineho. Taky jsem potrebovala muze u me, ne aby se neuspesne pokousel klidnit syna..

Tim, Ze si ho babicka vzala, se mi ulevilo, mohla jsem se soustredit. Navic pak pri poporodnich komplikacicich nebylo nutne resit kam s nim... Prijel za Nama do porodnice hned rano a bracha byl proste "jeho"!

Ted je mu 5 a uz se me ptal, jak se klube miminko a Ze by to chtel videt. Nemuzu ho jednoduse odmitnout, tak jsem mu rekla, Ze uvidime az to vypukne.

Tak nejak snim o tom, Ze porod bude rychly a nocni jako vzdycky a tentokrat bez komplikaci. A to bychom rano mohli byt doma nez se brachove vzbudi.... Nebo si pro miminko pojedou spolu s tatou..
Mirabelka
Drbna
Drbna

4018 příspěvků
02. září 2008
Sydney
Příspěvekod Petronela36 » úterý 09. září 2014, 12:29
Já bych své dítě také nevzala. Měla bych strach aby z toho neměl traumatický zážitek, v 10 letech z toho ještě nemůže mít rozum.
Ahoj,

jmenuji se Petra, jsem začátečník v diskuzi, ale ráda si pročítám diskuze a když můžu přispět tak také ráda napíšu.
Petronela36
Pískle

10 příspěvků
28. červenec 2014