ADV TOP
ADV LEFT

Po dvou "střižených" porodech třetí bez nástřihu?

vše o chystání k porodu, o porodu a hned po porodu
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Gabby80 » úterý 04. červen 2013, 20:43
Ahoj, tak ja resim presne opak. Cekame treti porod a mam strach, ze me nenastrihnou, kdyz bude zapotrebi. Budu rodit mimo CR a tady nastrihy nedelaj. Oba predesly porody s nastrihem, druhy porod 10 stehu. Pamatuju si, ze by doktor nastrih neudelal, ale jak jsem citila, jakou rychlosti se dere hlavicka ven, ze jsem tak tak zarvala, ze se roztrhnu a sup doktor strihnul, diky nastrihu kluk hned vylitl ven. Je pravda, ze siti je teda bolest, jak kdyby mi rvaly maso zaziva ven,ale presto se priklanim k dalsimu nastrihu, pri pomysleni, ze Bych si natrhla konecnik nebo se roztrhla az ke stehnu no Nevim co Potom je teda lepsi . A ze je plno holek co pisou, jak byly natrhly az ke stehnu a hojili se pul roku. Preju rychly a pohodovy porod.
Gabby80
Pískle

1 příspěvků
03. červen 2013
Příspěvekod Frantishka » sobota 08. červen 2013, 16:10
Gabby, nevím, kde budeš rodit, ale třeba by stálo za to, zmínit, že máš naopak tohle přání? Zmírnilo by to tvůj strach, třeba, a to je důležitý :) Jestli jsi v krajině, kde na přání rodičky berou ohled, nemusel by to být problém.
Taky ti přeju klidný a bezproblémový porod. F
Frantishka
Diskutérka
Diskutérka

2426 příspěvků
28. prosinec 2011