ADV TOP
ADV LEFT

korba k Jane Slalom 2009

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Berca » středa 04. listopad 2009, 09:00
Ahoj,
chci se zeptat majitelek kočárku Slalom, jak dlouho vozili v hluboké korbě miminka?
Mě přijdou ty korbičky obecně dost malé-vejde se mi tam mimčo aspoň do 3 měsíců i s fusakem(máme předpoklad velkého mimča-syn měl při narození 4kg)? A kdo máte kolekci 2009-nepromoká ta látka, ze které je stříška u korbičky? A jak je to se stabilitou-po nacvaknutí na podvozek mi v obchodě připadalo, že se nějak vrklá, ale prodavačka říkala, že je to normální...

Díky Berča
Obrázek
Obrázek
Berca
Žvatlalka
Žvatlalka

214 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Yenefer » středa 04. listopad 2009, 09:16
Ahoj Berčo,
náš malý je narozený v srpnu, v Jané korbičce byl i se zimním fusakem až do jara, dokud bylo potřeba. Vešel se dobře, i když byl pořádné miminko. Mám korbičku z kolekce 2007, nevím, jestli mezi nimi není výrazný rozdíl, ale přepokládám, že ve velikosti ne. Korbička se trošku vrklá, jak píšeš, ničemu to nevadilo.

J.
Yenefer
Treperenda
Treperenda

1084 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Jezule » středa 04. listopad 2009, 11:30
Mně se malé miminko vešlo s fusakem ještě ve 13. měsících. Korbička se skutečně trochu houpe, může se tomu pomoci tím, že se podpěrka nohou nastaví do vyšší pozice, korbička se o ni zasekne a už se nekýve. Nejde to ale u všech kočárků, v prodejně mi nevěřili, že to u našeho jde :)
Pokud máš babičku, která je zvyklá na houpací kočárky, může alespoň pohupovat korbou ;o)))
Jezule
Krafařka
Krafařka

880 příspěvků
22. duben 2008
Východní Čechy
Příspěvekod Berca » středa 04. listopad 2009, 12:27
Děkuju moc za odpovědi :) .

Berča
Berca
Žvatlalka
Žvatlalka

214 příspěvků
25. září 2006
Příspěvekod Petta » středa 04. listopad 2009, 13:33
Ahoj,
syn je narozený v červenci (4kg a 55 cm) a korbu jsme používali samozřejmě i s fusakem do března. Vešel by se možná i déle, ale začal si sedat, tak už to nebylo bezpečné. Měli jsme kolekci 2005.

Byli jsme tak spokojení, že i na druhé dítě máme opět Slaloma ;)

Jo, korbička se opravdu trochu houpe, ale nikdy mi to nevadilo a máme ji také podepřenou tou nožní opěrkou, jak psal někdo výše.
ObrázekObrázek
Obrázek
Petta
Klábosilka
Klábosilka

534 příspěvků
08. únor 2007
Příspěvekod Lloranda » středa 04. listopad 2009, 14:57
Ahoj,
my mame Jane Slalom 2009 kombinaci 3v1. myslim, ze korbicka u 2v1 je trosku vetsi nez u 3v1 - alespon v obchode se mi to tak zdalo. Male je za tyden 5 mesicu, ma 7 kg a stale vozime v korbicce. Takze do 3 mesicu se ti tam mimi 100 % vejde.
Zda korbicka nepromokne nevim, v desti davame plastenku, pri mrholeni ji nedavame a vse ok. V obchode tvrdili, ze by to extremne promokat nemelo.
Korbicka se pri posazeni na podvozek vrkla, nicemu to nevadi. Babi to vyuziva pri uspavani. Mne jdou taky zvednout ty sprusle na nohy a tim to trochu podlozit.

Llor
Lloranda
Treperenda
Treperenda

1332 příspěvků
23. leden 2009
Příspěvekod Jezule » středa 04. listopad 2009, 18:05
Osobně pláštěnku nepoužívám už vůbec. Mám nánožník. Ještě s hlubokou korbou jsem zažila průtrž mračen, kdy jsem stihla nasadit jen ten nánožník, a uvnitř kočárku bylo 100% sucho. Takže na pláštěnku kašlu.
Jezule
Krafařka
Krafařka

880 příspěvků
22. duben 2008
Východní Čechy