ADV TOP
ADV LEFT

Zima / Jaro 2016

Pro miminka roku 2016
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Anulenka » čtvrtek 10. květen 2018, 08:02
Ahoj, taky už nekojím, asi 2 měsíce, ale on už poslední půl rok pil jen ráno, takže to bylo spíš mazlení, než že by to bylo nějaké vysilující. Ukecaný je taky, je s ním legrace...jen teda na nočník se mu nechce :palma:

NIKDO - když byla prostřední 1,5 roku, tak jsem musela na operaci, taky jsem chtěla odstavit před tím...nešlo nám to, nechtělo se nám ani jedné, takže jsem kojila ještě dva dny před operací :D :D Narkózou jsem ale o mlíčko přišla, malá už během mého pobytu v nemocnici "zapomněla" a bylo vyřešeno.
Anulenka
Diskutérka
Diskutérka

2644 příspěvků
08. únor 2007
Příspěvekod Malva » čtvrtek 10. květen 2018, 09:05
G.nezapoměl se kojit ani po týdnu u mé mámy. Dneska si pevně zapnul knoflík na svetru. Oblékat uplne ne, ale kaťata si po nočníku umí jakš takš natáhnout a stáhnout sám.
Svlékat při hlášení kakat musím ja a urgentne. A bezne oblékání také já. Dneska jsem ho nemohla vzbudit, tak byl opetovne ve skolce o 1/2 9.
Malva
Klevetnice
Klevetnice

3918 příspěvků
17. prosinec 2007
Dálný sever :-)
Příspěvekod Anulenka » čtvrtek 10. květen 2018, 09:27
MALVO - malý chodí do školky? My půjdeme k zápisu, ale bez šance...vlastně nejsem ani rozhodnutá, jestli chci, aby šel, takže to bude, jak to má být....
Anulenka
Diskutérka
Diskutérka

2644 příspěvků
08. únor 2007
Příspěvekod Gedren » čtvrtek 10. květen 2018, 10:10
Já jak mám dítě dubnový a je zlatá a jsem s ní doma hrozně ráda, tak letos o zápisu ani neuvažuju a bude mi to líto ještě i příští rok :), ale to počítám, že už bude sama chtít mezi děti, tak jí nebudu bránit. Je to velkej rozdíl oproti prostřední, která je narozená v únoru a doma to s ní bylo k nevydržení a byla jsem fakt ráda, že nám ji do školky vzali od ledna v těch necelých třech letech :D

Doma je pro malou hrozně fajn, že se pořád něco děje, velký ségry, různý kamarádi a sousedi jsou tu věčně nalezlí a blbnou s ní :)
Gedren
Kecka
Kecka

1718 příspěvků
12. únor 2007
Příspěvekod Anulenka » čtvrtek 10. květen 2018, 10:18
GEDREN - mě se taky moc nechce, je to malý bobík, ale já do práce chodím, hlídají naši a trochu volna by to pro ně chtělo, no...ale u nás je takový nátřesk, že asi nemáme žádnou šanci.
Anulenka
Diskutérka
Diskutérka

2644 příspěvků
08. únor 2007
Příspěvekod Malva » čtvrtek 10. květen 2018, 12:18
Holky,

chodí do soukromý školky. Díky rodinné situaci. Nejřív jen na dopoledne. Pak i odpoledne, ale oba měli neštovice, virozu, pak já nemocná....spíš je to na email. Ať to nepíšu tady. :-Z
Malva
Klevetnice
Klevetnice

3918 příspěvků
17. prosinec 2007
Dálný sever :-)
Příspěvekod Nikdo » sobota 12. květen 2018, 11:38
caute,
T. chodi od skolky uz od podzimu :oops: :oops: ja dostala totiz super praci, nejdriv hlidala par mesicu mamka a nakonec sla. Ale musim rict, ze tam chodi moc rada, Ono je to tak do 13 hodin, takze se to da.
zajimave je, ze kdyz rikam, ze v Cesku jsou deti do trech let doma, tak neveri :D :D si do ted mysli, ze vychod strka deti do skolky jak ve Francii uz v 6 tydnech :palma: :palma:
Anulenko, ono ta operace bude fakt zahul, takze chci fakt odstavit mesic pred ni. :cry:
Nikdo
Diskutérka
Diskutérka

2938 příspěvků
21. září 2006
Nemecko