ADV TOP
ADV LEFT

"KRÁMY" :-)

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Taky dneska uklízím :)

Leží mi tu vlněné peřinky do malé postýlky - šité na zákázku ve dvojvlně - půl vlny, půl duté vlákno (aby to bylo lehčí a dalo se lépe prát), bavlněný sypek, rozměry do povlečení Ikea - deka 125x110 cm polštář 35x55 cm. Používané málo, dítě spalo v naší posteli a pak se zjistilo, že má alergii na roztoče a potřebujem často prát na 60. Ještě nebyly prané, nikdy neprošly "nehodou", jen na jednom rohu je mapa od vody. Můžou se prát v pračce na program vlna a pak je dobré usušit je venku když je teplo a natřásat. Do sušky bych se bála.
cena 300,-
Obrázek

a věnuju zbytky látkovek:
1x baby lucy, 1x saxana vel. S + 2x imse vimse svrchňáky na donošení - vel. M a 3x disana zavazovačka

ten kdo vezme peřinky má na plíny přednost
Daba
Krafařka
Krafařka

662 příspěvků
11. listopad 2008
Praha
Diskuze mi jde do rány...
Nabízím odrážedlo PUKY červené málo jeté( dcera si neoblíbila) za 1200 Kč
ehm fotku neumím otočit :)

autosedačku MaxiCosi Priori(asi SDS- bez isofixu) červený potah za 1000 Kč

rolovací zábranu na schody Lascal Kiddy Guard Accent bílá za 1000 Kč.

Osobní odběr Praha.

20150419_193145.jpg

20150111_131535.jpg
Karkule
Pískle

61 příspěvků
24. květen 2009
Také zkusím zde udat za drobný poplatek (jen musí to být osobní odběr neb nejsem schopna to posílat poštou) různé oblečení pro chlapečka 3měsíce až 2roky. Je toho 3 tašky oblečení+ zimní fusak do kočárku+postýlka dřevěná s matrací+kapsáře na postýlku. Chomutov a okolí.
Foto dodám do mailu? :-)
Ještě se zbavuji dětské postele Ikea délka 160cm. Tu bych měla dokonce 2x:-)
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39836495/
Naposledy upravil Arka dne 19. duben 2015, 19:51, celkově upraveno 1
Arka
Klevetnice
Klevetnice

3148 příspěvků
21. září 2006
Pepro píše:Pošlu dál
- knížky Mašinka Tomáš - díly 1,2,3 a 7 - všechny mockrát čtené, ale nezničené, děti si samy nelistovaly. 100 Kč/ks, když všechny, tak za 300
- knížku Víš co má v plínce myš - jako nová - 80 Kč

buď + poštovné nebo osobní odběr na trasách Brno - Tišnov, Brno - Boskovice, Brno - Letovice

Prosim ty knizky o Tomasovi.
Nejspis asi postou, pripadne pojedeme Letovicemi prvniho maje.:-)
Flyingfrog
Klevetnice
Klevetnice

3506 příspěvků
16. září 2008
Daba píše:Taky dneska uklízím :)

Leží mi tu vlněné peřinky do malé postýlky - šité na zákázku ve dvojvlně - půl vlny, půl duté vlákno (aby to bylo lehčí a dalo se lépe prát), bavlněný sypek, rozměry do povlečení Ikea - deka 125x110 cm polštář 35x55 cm. Používané málo, dítě spalo v naší posteli a pak se zjistilo, že má alergii na roztoče a potřebujem často prát na 60. Ještě nebyly prané, nikdy neprošly "nehodou", jen na jednom rohu je mapa od vody. Můžou se prát v pračce na program vlna a pak je dobré usušit je venku když je teplo a natřásat. Do sušky bych se bála.
cena 300,-
Obrázek

1x baby lucy, 1x saxana vel. S + 2x imse vimse svrchňáky na donošení - vel. M a 3x disana zavazovačka

ahoj, mám zájem o tu peřinku s polštářem
pokud bude mít někdo zájem o komplet i s těmi plínkami - tak mu dám přednost
díky
Lucia
Diskutérka
Diskutérka

2530 příspěvků
13. srpen 2007
Praha
Rutia píše:Bublino, hlasim se jako druha do rady na zidli.
Rutio, dojednávám s Kacous, ozvu se, jak to dopadlo - nejpozději do pár dní.
Bublina
Diskutérka
Diskutérka

2636 příspěvků
21. září 2006
Praha
Missorka píše:
Claricia píše:
Missorka píše:Bublino, to je pro všechny!!! Nepotřebné Jitro je "krám", ne?

P.S.: Jak to děláš, že je tak čistá????

To by mě taky zajímalo. :D

No, ale jako fakt - zrovna o víkendu jsem je obě drbala pod sprchou...

Asi mám čistotné dítě - nebo dobrá fotka? Musím se podívat za denního světla. Kupující ji samozřejmě dostane čistou :).
Bublina
Diskutérka
Diskutérka

2636 příspěvků
21. září 2006
Praha
Ahojte, nějaký čistkový víkend asi... :) Po revizi bot v komoře bych chtěla nabídnout:
letní Superfity vel. 24 asi za 350,- (nošene jedno léto jedním dítětem)
Obrázek

Befado plátěné tenisky vel. 25 (ale jsou větší, tak 26) a tm.modré jakocrocsy Coqui vel 6/7 (naše asi 26) za poštovné. Jsou taky po jednom dítěti a je mi líto je vyhodit.

Obrázek

EDIT: vkládala jsem fotky

Díky
j.
Naposledy upravil Džawa dne 19. duben 2015, 20:32, celkově upraveno 1
Džawa
Krafařka
Krafařka

781 příspěvků
13. leden 2009
Lucia píše:
Daba píše:Taky dneska uklízím :)

cena 300,-
Obrázek

ahoj, mám zájem o tu peřinku s polštářem
pokud bude mít někdo zájem o komplet i s těmi plínkami - tak mu dám přednost
díky

Lucio, peřinky jsou tvoje, plínky klidně pošlu zvlášť, když bude zájem. Píšu ti SZ.
Daba
Krafařka
Krafařka

662 příspěvků
11. listopad 2008
Praha
Měl by někdo zájem o autosedačku 9-18 kg, běžně používaná, s garážovaného auta, nekuřáckého, nebouraného. Třeba za čokoládu, pokud by někdo potřeboval třeba jako náhradní sedačku do druhého auta nebo k prarodičům. Chicco Zenith.
Osobní odběr Praha, Praha západ.
Lavande
Klábosilka
Klábosilka

406 příspěvků
26. květen 2011
Janulava píše:
Befado plátěné tenisky vel. 25 (ale jsou větší, tak 26) a tm.modré jakocrocsy Coqui vel 6/7 (naše asi 26) za poštovné. Jsou taky po jednom dítěti a je mi líto je vyhodit.

Obrázek

EDIT: vkládala jsem fotky

Díky
j.

Jestli jsou ještě volné brala bych je.
Káč
Kac_kac
Žvatlalka
Žvatlalka

227 příspěvků
21. květen 2008
Tak já bych ráda vyměnila Croozer pro dvě děti za vozík jednodětný, prosím nabídněte.

Prodávám kočár Bugaboo Bee, je k němu pláštěnka a nástavce na autosedačku MaxiCosiCabrio. Sedátko je otočné proti i po směru jízdy, boudička sundavací v barvě khaki, potah pratelný. Používaný byl asi deset měsíců, pak už jen jako podvozek pro autosedačku příležitostně. Uveze nákup i čtyřleté dítě, výrobce uvádí nosnost do 17ti kg. Není do terénu, ale mě se osvědčil do MHD, je lehký a velmi skladná i do auta. Ve výborném stavu. Cena 6000 kč. Předání v Praze, na Benešovsku, ev. dle dohody. Fotky mám, ale neumím vložit.
Naposledy upravil Sarah3 dne 19. duben 2015, 20:50, celkově upraveno 1
Sarah3
Moderátor receptáře
Moderátor receptáře

4259 příspěvků
21. září 2006
Kac Kac ano, jsou volne. Tenisky i Coqui? Kdyztak prosim SZ s adresou. V tydnu bych je poslala.

J.
Džawa
Krafařka
Krafařka

781 příspěvků
13. leden 2009
Za odvoz z Příbrami věnuji starý, ale funkční rotoped.
Blanci
Diskutérka
Diskutérka

2394 příspěvků
29. září 2006
Kdyby měl někdo přebytečnou Jitro za přiměřenou cenu, tak se hlásím. :) Praha a okolí, sever Čech úplně optimální. ;-) Díky. :)
Johanka83
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
16. březen 2009